hromka
17.11.11,07:59
Dobrý deň.

Dnes mi prišiel list zo SOI (predvolanie) a okrem iného požadujú odomňa:
- zoznam výrobkov odpredávaných prostredníctvom internetového obchodu
- cenovú evidenciu (predajných cien) výrobkov odpredávaných prostredníctvom internetového obchodu za obdobie rokov 2010-2011

Eshop bol spustený len nedávno (1.10.2011). Tovar nemám skladom, je len na objednávku u dodávateľa a jedná sa o približne 4500 produktov.
Priamo k odberu je len pár kusov tovaru, momentálne napríklad iba 6 ks (neprevzatých prípadne ak sa jednalo o výmenu tovaru).
Potrebovala by som ozrejmiť, čo mám vlastne SOI predložiť na základe vyššie vymenovaných požadovaných dokladov.
Je potrebné vytlačiť kompletnú ponuku tovaru z eshopu (teda tých cca 4500 produktov)?
Čo sa týka cenovej evidencie, stačí predložiť faktúry od dodávateľa a prípadne vystavené faktúry zákazníkom?

Vopred veľmi pekne ďakujem za rady a ozrejmenie.
profesional
30.12.11,19:24
Chcu od teba tabulku kde bude:

ID produktu, nazov produktu, nakupna cena bez DPH od dodavatela, predajna cena bez DPH, nakupna cena od dodavatela s DPH, predajna cena s DPH, sposob vypoctu ceny, percento marze, udaje o dodavatelovi, hlavne krajinu dodavatela. S tym ze takuto tabulku musis poskytnut v mesacnom rozliseni. Tj. za kazdy mesiac od zaciatku predaja tohto tovaru kedze si zacal podnikat az po datume ktory oni dali ako zaciatocny.