matúš
25.01.06,08:16
Chcem Vás poprosiť o poskytnutie vzoru internej smernice, pretože sme
nová s.r.o. a neviem čo presne by mala obsahovať, na čo nezabudnúť ap.
Sme výrobný podnik-kovovýroba s počtom zamestnancov 50, nemáme odborársku organizáciu (ani nechceme :)) ) Je nás 6 administratíva a zvyšok robotníci. Ďakujem za pomoc, neviem kde inde to mám hľadať.
emily
25.01.06,07:30
Prikladám smernicu, ktorú som kedysi stiahla z Porady, len je potrebné ju prejsť , aktualizovať a prispôsobiť.
alušik
25.01.06,07:36
Emily, veeeeeeeeeeeelka vdaka. Ja som tu tiez vcera kvoli smernici stavila dost casu, presla som prispevky krizom-krazom, ale vzor som nikde nenasla. Len navod na zostavenie. Ono je to ovela jednoduchsie, ked clovek nemusi tvorit, len upravuje, co sa hodi a co nie. Pripadne uz len dopisem, co chyba. Si poklad...:)
dada 1
25.01.06,07:38
Musí byť smernica aj na JU?
emily
25.01.06,07:45
Emily, veeeeeeeeeeeelka vdaka. Ja som tu tiez vcera kvoli smernici stavila dost casu, presla som prispevky krizom-krazom, ale vzor som nikde nenasla. Len navod na zostavenie. Ono je to ovela jednoduchsie, ked clovek nemusi tvorit, len upravuje, co sa hodi a co nie. Pripadne uz len dopisem, co chyba. Si poklad...:)
Rado sa stalo, ja som len preposlala, čo som si dávnejšie uložila a doteraz nespracovala :D
alušik
25.01.06,07:46
Mala by byt... Ved aj pri jednoduchom uctovnictve riesis veci, ktore potrebujes ujasnit. Napr. vreckove pri cestovnom do zahranicia, nakupy drobneho majetku do kolko Sk to bude prevadzkova rezia alebo za akych podmienok ho zaradis do majetku a pod.
matúš
25.01.06,13:45
emily - ďakujem. Hneď mám lepší pocit, keď mám podklad, ale kedy to aj vypracujem to neviem. Možno v apríli - teším sa na to, keď budem mať dosť
času na štúdium a myslenie.