hubatá
17.11.11,15:06
Dobrý deň milí poraďáci,
aj vám sa stáva že kým napíšete príspevok (mimochodom píšem všetkými 10 prstami, takže sa mi nechce veriť že som až taká pomalá) a chcem ho odoslať, už mi vybehne tabuľka či chcem odisť z tejto stránky. Ak prekvapená odkliknem "áno", tak ma odhlási a samozrejme aj zruší môj príspevok. Nechce sa mi to napísané stále niekde najprv ukladať, znovu sa prihlásiť, nájsť tému a znovu reakciu na zadanie vkladať. Robím niečo zle?:eek::eek::eek:
ladyrs
17.11.11,14:12
mňa nikdy neodhlasuje stránka, a to ani pri písaní príspevkov
ladyrs
17.11.11,14:13
určite máš niečo s prehliadačom, alebo s nastavením
hubatá
17.11.11,14:18
Aj toto zadanie som napísala tak, že som si ho skopírovala pre istotu, lebo ma to pár krát odhlásilo a pritom je pomerne krátke. Neviem ako by som chybu napravila, poradí mi niekto? Vďaka.
Papuľnatá
ivustek
17.11.11,14:18
mne sa to stáva pravidelne asi týždeň, keď otvorím hocijakú tému a potom chcem prekliknúť na poslednú stanu.
lujza.j
17.11.11,14:24
pri prihlasovaní máš zakvačené zapamätať?
hubatá
17.11.11,14:35
Hej, už niekoľkokrát som to pri znovuprihlasovaní zaháčkovala .....
lujza.j
17.11.11,14:39
no mne tiež občas vyskočí táto tabuľka, ale neodhlási ma a príspevok, napriek tomu že si myslím že zmizne tak mi ešte nezmizol
Kvaka
17.11.11,14:54
Mne to robí, keď chcem odoslať príspevok skôr, ako ho automaticky uloží/zapamätá. Nevymaže sa ti, vráť sa tam a vyskočí ti také okienko, či obnoviť uložené, dá sa, vyskúšaj.
Katarina
17.11.11,21:35
Mňa tiež odhlasuje, a to pravidelne po pár minútach. Idem si dať cigaretku, kým som späť už som odhlásená.
buchač
18.11.11,06:51
Dobrý deň milí poraďáci,
aj vám sa stáva že kým napíšete príspevok (mimochodom píšem všetkými 10 prstami, takže sa mi nechce veriť že som až taká pomalá) a chcem ho odoslať, už mi vybehne tabuľka či chcem odisť z tejto stránky. Ak prekvapená odkliknem "áno", tak ma odhlási a samozrejme aj zruší môj príspevok. Nechce sa mi to napísané stále niekde najprv ukladať, znovu sa prihlásiť, nájsť tému a znovu reakciu na zadanie vkladať. Robím niečo zle?:eek::eek::eek:

...áno ....



Lebo pri prihlásení sa je potrebné aj kliknúť na okienko ..." zapamätať si " ....a to je dôležité hlavne pri preklikávaní hore dole ...
Ak neurobíš tento krok , je pochopiteľné , že stránka Ťa neakceptuje a tým pádom nereaguje ....

Ak je stránka nečinná ...nie je v " pamäti " nejaký ten čas , tak reaguje obdobne ....
Indeed
18.11.11,10:18
Ja nemam žiadne okienko "zapamätať si"

možno som si nevšimol

no problem može byť aj v prehliadači

hádam nepouživate IE ?????
buchač
18.11.11,11:23
Čo je to ......to IE ?????

Nejaký nový druh nátierky ....??? ;)...


Teraz vážne ....IE je v mojej mašine ako nutné zlo ...len pre prípade núdze , ak by mi OPERA kľakla ...
...to radšej Mozzilu ako IE ....teda aspoň ja ...
gondor
18.11.11,15:41
Už 15 rokov pracujem ako sestra v domove, ale som vyučená zdravotná laborantka. Od nového roku podľa môjho zamestnávateľa nemôžem vykonávať profesiu sestra, lebo nemám príslušné školské vzdelanie. Čo mám robiť??? Mám sa preškoliť na zdravot.asistenta, alebo sanitára??? Alebo s čím sa mám oponovať mojmu zamestnávateľovi, aby som mohla zostať aj naďalej sestrou. Ďakujem
Halli
18.11.11,15:51
...a kdeže si ty zablúdila so svojou otázkou ? :)
alla66
19.11.11,18:45
[QUOTE=Indeed
Ja nemam žiadne okienko "zapamätať si"

možno som si nevšimol

no problem može byť aj v prehliadači

hádam nepouživate IE ?????

[/QUOTE]

.....ale máš:)