rado3105
18.11.11,19:10
misoft
18.11.11,18:19
Tu zase píšu: za 900tis. € http://www.sme.sk/c/6145941/obrana-nakupila-sanitky-bez-sutaze.html
A teraz si vyber. Ešte tak vedieť, aké (žeby UAZ 452M :D)
buchač
18.11.11,18:25
Tu zase píšu: za 900tis. € http://www.sme.sk/c/6145941/obrana-nakupila-sanitky-bez-sutaze.html
A teraz si vyber. Ešte tak vedieť, aké (žeby UAZ 452M :D)

...a aké vybavenie ..............

Auto ako také , značka nie je problém do tých 60.000 € ..........

Zvyšok je podstatný ......ten zvyšok ....



...ozaj ....a Galko nie je žid ???????????? ;):rolleyes:
misomiso
18.11.11,18:33
Mne vadi ine. A sice, ze cela tato vlada na cele s Moklosom nevedela vymysliet nic ine, iba ako podojit zivnostnikov a ludi na volnej nohe - a to vsetko iba preto, aby teraz Mihal mohol rozdavat miliony vydieracom.

Samsung pohrozil odchodom, tak minister sa ponahlal hned do Korey podplacat. Ved ani o nic ine ani neslo, Samsung ani nechcel odist, ale preco si nenechat vypaltit 30 mil. EUR za to ze laskavo ostanu na Slovensku?

Takze aby "zachranili" nejakych 950 pracovnych miest musi vlada opakovane kazdych par rokov vytiahnut z vacku sumicku 1 milion Sk na jedno pracovne niesto. Potom samozrejme nijako neprekvapi informacia s TV sprav, ze uz aj dochodcovia, ktori maju iba 250 EUR dochodok a su odkazani na domov dochodcov budu musiet platit 520 EUR mesacne.

Clovek by cakal, ze ak sa nejaky minister prace stredoeuropskej krajiny, ktora je clenom EU vyberie do Korey, atk tam bude mapovat moznosti investovania pre Slovenskych podnikatelov, a nie ze tam bude zobrat a podplacat, aby tu zostal nejaky korejsky vyrobca. No - bohuzial ukazuje sa, ze sme krajina tretieho sveta...
bubkoch
18.11.11,19:01
http://spravy.pravda.sk/rezort-obrany-zaplati-milion-eur-za-nakup-sanitiek-bez-sutaze-pbf-/sk_domace.asp?c=A111118_193719_sk_domace_p58


Po MIhalovi dalsia svina v SaS. Volici SaS, zvazte svoje rozhodnutie.

Kedy uz tieto svine budu stihane a zavru ich do basy za taketo svinstva?

ty si inac normalny ? je mi ta ľúto ...
trisestri
18.11.11,19:16
ten Galko mal reci ako koza bobkov,ako jeho predchodza safaril a sam nie je o nic lepsi a ked uz safarime,nezabudnime rozdavat cudzim vydieracskym firmam,preco ked Korejcom dali miliardy,nedali do zmluvy zaväzky podnikat tu minimalne 20 rokov,udrzat pracovne miesta pod hrozbou vysokych sankcii,neviem ci sa vyplati takto rozdavat kazde 5 roky-ci by viac osohu nebolo z podpory domace podnikania,polnohospodarstva a turistiky rozumnou formou.
avalik
18.11.11,19:17
3 súpravy špeciálnych terénnych automobilov na poskytovanie prednemocničnej
starostlivosti Mercedes Benz G 280/300 CDI sanity podľa prílohy č. 1, ktorá je identická so
špecifikáciou Rozhodnutia o zavedení vojenskej techniky do používania
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a tvorí neoddeliteľnú časť tejto zmluvy.

Cena diela je celkom :

1 036 066, 95 € s DPH
(slovom: Jeden milión tridsaťšesťtisícšesťdesiatšesť 95/100 € s DPH)

Cena sa skladá s cien s 20 % sadzbou DPH, ktorá činí 1 019 046,15 € s DPH a 10 % DPH, ktorá
činí 17 020,80 € v zmysle zákona NR SR č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty v znení
neskorších predpisov . Táto suma je neprekročiteľná.

Zhotoviteľ : Consolidated Aerospace Industries s.r.o.
pavol54
18.11.11,19:18
Mne vadi ine. A sice, ze cela tato vlada na cele s Moklosom nevedela vymysliet nic ine, iba ako podojit zivnostnikov a ludi na volnej nohe - a to vsetko iba preto, aby teraz Mihal mohol rozdavat miliony vydieracom.

Samsung pohrozil odchodom, tak minister sa ponahlal hned do Korey podplacat. Ved ani o nic ine ani neslo, Samsung ani nechcel odist, ale preco si nenechat vypaltit 30 mil. EUR za to ze laskavo ostanu na Slovensku?

Takze aby "zachranili" nejakych 950 pracovnych miest musi vlada opakovane kazdych par rokov vytiahnut z vacku sumicku 1 milion Sk na jedno pracovne niesto. Potom samozrejme nijako neprekvapi informacia s TV sprav, ze uz aj dochodcovia, ktori maju iba 250 EUR dochodok a su odkazani na domov dochodcov budu musiet platit 520 EUR mesacne.

Clovek by cakal, ze ak sa nejaky minister prace stredoeuropskej krajiny, ktora je clenom EU vyberie do Korey, atk tam bude mapovat moznosti investovania pre Slovenskych podnikatelov, a nie ze tam bude zobrat a podplacat, aby tu zostal nejaky korejsky vyrobca. No - bohuzial ukazuje sa, ze sme krajina tretieho sveta...

On išiel k svojim milým vzorom na skusy ako nás čo najviac vyhrýzť. Mo žno išiel nafasovať vzor červenej pásky na rukáv pre ženy
pavol54
18.11.11,19:33
Tu zase píšu: za 900tis. € http://www.sme.sk/c/6145941/obrana-nakupila-sanitky-bez-sutaze.html
A teraz si vyber. Ešte tak vedieť, aké (žeby UAZ 452M :D)
Nechcelo sa mi veriť keď som za socializmu čítal výcuc z jedného dokumentu ako sa nabaľuje vojensko priemyslový komplex USA Napr WC na lietadlovej lodi bolo ohodnotené na 30 000 Usd, WC na výletnej lodi 300 Usd Nebola to komunistická propaganda, ale realita to isté je aj s tými autami treba nadsadiť cenu. Keby k niečomu došlo tak tú výbavu aj tak nikto nepoužije aspoň nie v teréne.
marleau
18.11.11,19:36
Vie mi niekto prezradiť,na čo sú komu vojenské sanitky?Jeden rozumný argument.
Indeed
18.11.11,19:37
To je tichá príprava na WW III.

prečo pred cca asi 3 rokmi sa na celom Slovensku rekonštruovali podzemné kryty ??
marleau
18.11.11,19:41
Kašlem celý podzemný kryt.Keby aj došlo k tomu najhoršiemu,no čo mi je platné,že prežijem relatívne v zdraví,keď ani neviem,kedy možem vyliezť z krytu,keď všetko bude zamorené,plno skazy,chorob atď.Čo z takého života?Možem vlastniť celé mesto,ale mŕtve mesto.Voľ nebyť ako byť ....
avalik
18.11.11,19:42
Vie mi niekto prezradiť,na čo sú komu vojenské sanitky?Jeden rozumný argument.

napriklad na to, ze sa pouzivaju v bojovej cinnosti - vid misie
marleau
18.11.11,19:43
Pýtal som rozumný argument.
video1983
18.11.11,19:45
To je tichá príprava na WW III.

prečo pred cca asi 3 rokmi sa na celom Slovensku rekonštruovali podzemné kryty ??

INDEED??? :D nebud smiesny
pavol54
18.11.11,19:49
napriklad na to, ze sa pouzivaju v bojovej cinnosti - vid misie
A načo sú nám vojenské misie? aby sme mohli nakúpiť sanitky?
avalik
18.11.11,19:54
A načo sú nám vojenské misie? aby sme mohli nakúpiť sanitky?

dokial nasi politici budu podpisovat medzinarodne zmluvy, zavazujuce nas v ucasti na misiach, dovtedy sa budes musiet s ich existenciou zmierovat
video1983
18.11.11,19:56
nemusime nic len umriet
avalik
18.11.11,19:59
mas pravdu video, pouzila som nespravne slovo ... no napriek tomu, zmluvy su platne
pavol54
18.11.11,20:02
dokial nasi politici budu podpisovat medzinarodne zmluvy, zavazujuce nas v ucasti na misiach, dovtedy sa budes musiet s ich existenciou zmierovat
Keby som bol zamestnancom na Kutuzovovej by som hovoril to isté. Ak sme chceli do NATO museli sme všetko rodinné striebro odovzdať do súkromných rúk keď naši politici podpísali takú zmluvu tak sa s tým musíme zmieriť? Načo sú nám také zmluvy?
video1983
18.11.11,20:04
na co su nam taki politici?
marleau
18.11.11,20:05
To nie je o nás,obyčajných ľuďoch.To je v globále o kšeftovaní s osudom národa.
avalik
18.11.11,20:06
Keby som bol zamestnancom na Kutuzovovej by som hovoril to isté. Ak sme chceli do NATO museli sme všetko rodinné striebro odovzdať do súkromných rúk keď naši politici podpísali takú zmluvu tak sa s tým musíme zmieriť? Načo sú nám také zmluvy?

mas pocit ze som zamestnancom?
ja netvrdim, ze mi nakup sanitiek vyhovuje a tak isto netvrdim, ze tie zmluvy su v poriadku ... realita je ale taka, ze zmluvy su podpisane ... konkretnymi ludmi
marleau
18.11.11,20:06
na co su nam taki politici?

Aby bolo koho vešať!
pavol54
18.11.11,20:07
na co su nam taki politici?
Gréci majú dobrých politikov v mene národa nabrali úvery keď prišlo na splácanie zdvihli prostredník a banky presadili že to zaplatíme
pavol54
18.11.11,20:09
mas pocit ze som zamestnancom?
ja netvrdim, ze mi nakup sanitiek vyhovuje a tak isto netvrdim, ze tie zmluvy su v poriadku ... realita je ale taka, ze zmluvy su podpisane ... konkretnymi ludminetvrdil som, ak to tak vyznelo, ja som napísal :že keby...
video1983
18.11.11,20:14
tak voľte SAS :D