buchač
19.11.11,17:18
Pokračujem v danej téme ......a nech ma niekto skúsi vydrbať odtiaľ ...si ma neprajte ......takže :



Ludia ktorí máte záujem investovaľ ,ponúkam 4 projekty. Sú to celosvetovo jedinečné alebo vzácne podnikatelské nápady, ktoré su velmi exkluzívne. Nejedná sa o žiadne podvody ani nestabilné finančne trhy ani nehnuteľnosti ani nedajboze e-shopy, nič podobné. Su to projekty v 4 rôznych špecifických odvetviach ak máte kapitál ktorý ja potrebujem možme vytvoriť velmi zaujímavú vec.
1.Projekt sa zaoberá médiami na internete + hudobný priemysel.. Samozrejme celosvetovo vzácny projekt.
2.Erotický priemysel. Ak má niekto chuť zarábať riadne peniaze mam pre neho JEDINEčNý nápad v tomto odvetví ktorý sa na celom svete ešte nerieši. Pôsobnost tiež na internete.Tento projekt je kompletne pripravený na realizáciu.
3.projekt je pestovanie surového produktu + farmaceutický priemysel. Velmí vzácny druh podnikania. A velmi výnosný. Tento už je v štádiu realizácie ,len došli prostriedky.
4.projekt sa týka stavebníctva, ale velkých rozmerov, zahraničných projektov, ktoré dokážem zariadiť na 100%
-pre každého sa niečo nájde. Inteligentní investori to pri bližšiej specifikácii určite pozitívne ohodnotia. Môj ideálny investor: Človek ktorý mi bude dôverovať v hocičom a bude vediet že mojím jediným cieľom je spraviť niečo jedinečné,veľké a výnosné, čo konieckoncom bude aj v jeho prospech., a takisto bude moct poradiť.
Tieto projekty sú skutočné, niesu to žiadne rozprávky a maličkosti ktorými sa tu 99% ludí zaoberá. Nemajú nič spoločné zo slovenským trhom a väčšina z nich počas krízy bude stále fungovať, čo je veľmi podstatná vec.
Jednotlivé projekty mi prosím ludia nepíšte aby som vám opísal do mailu a podobné veci. Sú to nápady za miliony eur. Je možné že niektoré z nich by som predal ale prvoradé je to že ich chcem spraviť sám, ktorý projekt?... závisí to od investora.
Ak s jedným začnem je možne že ostatné budu na predaj. Je možné zakomponovať aj investorov s menším kapitálom. Všetko sa dá ,doležitá je dohoda. Neváhajte a využite možnosť zhodnotit peniaze naozaj správne.
Ako poslednú vec uvádzam to že aj ked je nápad doležitý je to len polovičný úspech, druhá polovička je človek a jeho schopnosti. A pokial sa jedná o to, verte mi že mám obrovskú a jedinú snahu urobiť a dotiahnuť veci velkých rozmerov..
buchač
19.11.11,16:25
Takže pome na to ...
Nie som podnikateľ ...nemám záujem ....ALE


Ludia ktorí máte záujem investovaľ ,ponúkam 4 projekty. Sú to celosvetovo jedinečné alebo vzácne podnikatelské nápady, ktoré su velmi exkluzívne. Nejedná sa o žiadne podvody ani nestabilné finančne trhy ani nehnuteľnosti ani nedajboze e-shopy, nič podobné. Su to projekty v 4 rôznych špecifických odvetviach ak máte kapitál ktorý ja potrebujem možme vytvoriť velmi zaujímavú vec.
1.Projekt sa zaoberá médiami na internete + hudobný priemysel.. Samozrejme celosvetovo vzácny projekt.

2.Erotický priemysel. Ak má niekto chuť zarábať riadne peniaze mam pre neho JEDINEčNý nápad v tomto odvetví ktorý sa na celom svete ešte nerieši. Pôsobnost tiež na internete.Tento projekt je kompletne pripravený na realizáciu.
...erotiky je na nete už toho toľko , že nič nové hádam nie je .....síce je faktom , že som to ešte nevidel obiť no nosa alebo do uší ....ale možno aj to už existuje ...
3.projekt je pestovanie surového produktu + farmaceutický priemysel. Velmí vzácny druh podnikania. A velmi výnosný. Tento už je v štádiu realizácie ,len došli prostriedky.
...a ten surový produkt je čo ???.....mariška alebo ????
4.projekt sa týka stavebníctva, ale velkých rozmerov, zahraničných projektov, ktoré dokážem zariadiť na 100%
...preboha ...šak Ty si lepší ako Široký s Ficom dokopy ...
-pre každého sa niečo nájde. Inteligentní investori to pri bližšiej specifikácii určite pozitívne ohodnotia. Môj ideálny investor: Človek ktorý mi bude dôverovať v hocičom a bude vediet že mojím jediným cieľom je spraviť niečo jedinečné,veľké a výnosné, čo konieckoncom bude aj v jeho prospech., a takisto bude moct poradiť.
...hm Tvoj ideálny investor .......a v čom si Ty ideál ....????....
Tieto projekty sú skutočné, niesu to žiadne rozprávky a maličkosti ktorými sa tu 99% ludí zaoberá. Nemajú nič spoločné zo slovenským trhom a väčšina z nich počas krízy bude stále fungovať, čo je veľmi podstatná vec.
...tá o Červenej čiapočke je oveľa lepšia ...musím vnučke niekedy prečítať ....poteší sa moja Leuška ....
Jednotlivé projekty mi prosím ludia nepíšte aby som vám opísal do mailu a podobné veci. Sú to nápady za miliony eur. Je možné že niektoré z nich by som predal ale prvoradé je to že ich chcem spraviť sám, ktorý projekt?... závisí to od investora.
Ak s jedným začnem je možne že ostatné budu na predaj. Je možné zakomponovať aj investorov s menším kapitálom. Všetko sa dá ,doležitá je dohoda. Neváhajte a využite možnosť zhodnotit peniaze naozaj správne.
Ako poslednú vec uvádzam to že aj ked je nápad doležitý je to len polovičný úspech, druhá polovička je človek a jeho schopnosti. A pokial sa jedná o to, verte mi že mám obrovskú a jedinú snahu urobiť a dotiahnuť veci velkých rozmerov
...jedine v tom s Tebou súhlasím .....inak ????.....slušne povedané , že bludy .......smajlíkov sa mi nechce dávať ........

....
marleau
19.11.11,16:26
My zostalo fčera s flamu dvacac euri,stači že.Idzeme do teho?
Dantess
19.11.11,16:26
Prosím neuzatvárajte túto tému. Ja sa tak zabávam na ňom :D
mindfield
19.11.11,16:26
si to mohol aspon gramaticky upravit alebo zobrat prvu temu ty amater... :-D a kontakt si tiez mohol nechat... :)
marleau
19.11.11,16:29
mindfield,
asi takto - v dnešnej dobe sa viac bojíme o svoje peniaze ako ty o tvoje nápady.A len by ma zaujímalo,koľko by si potreboval na rozbehnutie toho bufetu,začni na začiatku riadku,aby sa ti nuly zmestili.
mindfield
19.11.11,16:31
vy ste akoze naozaj celkom trápni uz .. :-D je hlupák clovek co si myslí ze vsetko uz bolo vymyslené .. nebojte sa vymyslí sa raz aj ako take nuly ako ste vy vyselektovat a vyčistit planetu od nich... aprosim admina o uzatvorenie temy je to kopia mojej temy ... a je to jasný pokus o zmarenie mojho ciela. Ktorý samozrejme nikto nechápe lebo ste obmedzení na tak eminimum ze sa az cudujem fakt sa vám cudujem... ze niekto az tak hlupy moze byt a toko na kope?.. boooze sak jasne na slovensku som :)
buchač
19.11.11,16:31
si to mohol aspon gramaticky upravit alebo zobrat prvu temu ty amater... :-D a kontakt si tiez mohol nechat... :)

...na vysokej škole som robil onehdá ....tam sa gramatika už " nenosí " - neopravuje .......buď si sa naučil niekde nižšie alebo ????

...ale šak sa k téme vyjadri ...otázok je tam neskutone veľa ....odpovedaj ,diskutuj , argumentuj ....a nenavážaj sa .....

Kontakt na mňa ????.....neblázni ....ten si musí každý zaslúžiť ....;)...nie každému na nos zavesím ...