janusa01
20.11.11,12:07
Chcela by som sa opytat tych co podnikate vedeli ste o podnikani vsetko na zaciatku?myslim ohladom uctovnictva ,alebo o zakonoch?ja by som si chcela otvorit obchod ,ale veci okolo uctovnoctva ma odradzaju nemam v tom az taky prehlad.ist do toho,alebo radsej sa dostat do problematiky a potom?dakujem za odpovede.
katka 23
20.11.11,12:50
keď si chcete otvoriť obchod pravdepodobne máte aj obchodnícke zručnosti, ale keď vás veci okolo účtovníctva a zákonov už teraz odrádzajú, na začiatok si určite pohľadajte dobrú účtovníčku, ktorá vám pomôže,poradí,usmerní...
misomiso
20.11.11,13:02
Ja dodnes neovladam uctovnictvo a ani sa to nemienim ucit. Na to su uctovnici.
Economic
20.11.11,13:04
Chcela by som sa opytat tych co podnikate vedeli ste o podnikani vsetko na zaciatku?myslim ohladom uctovnictva ,alebo o zakonoch?ja by som si chcela otvorit obchod ,ale veci okolo uctovnoctva ma odradzaju nemam v tom az taky prehlad.ist do toho,alebo radsej sa dostat do problematiky a potom?dakujem za odpovede.

Podnikať sa netreba báť, ale treba mať naozaj pokiaľ sa v problematike účtovníctva nevyznáš, účtovníčku. Tá Ti poradí všetko od začiatku tak, aby bolo v poriadku a bez sankcií. Tých zákonov je toľko, že venovať sa im, je komplikované. Radšej nech sa každý venuje tomu, čo mu prináša peniaze - teda svojmu biznisu. Netreba strácať čas tým, čo neprináša ovocie.