zajačik123
20.11.11,13:50
Mám trošku iný problém.Objednala som si cez net poháre s mojim a priatelovým portrétom ,fotku sme poslali,ale maľby sú neni podla našich predstáv vlastne je to hrozné ,poslali sme to naspäť na opravu a pani nám ich opravila ,a mailom poslal foto ,ale aj tak to nieje dobré je to otrasné ,majú to byť naše portréty ,ale sú hrozne zdeformované ,tak sme jej napísali,že žiadame o vrátenie peňazí nakoľko niesme spokojný a ona odmieta vraj to je ako nábytok na mieru ,ak sme si to raz objednali musíme to prevziať ,ale to predsa neni skriňa ,že viem ako bude vyzerať ,mala na nete pekné kresby a mysleli sme si že to bude super.Čo máme robiť ak nám odmieta vrátiť peniaze?? Prosím viete mi poradiť??? Ďakujem
Dáša_
20.11.11,13:16
keď ste poslali späť, chceli ste opravu alebo iba doplnenie toho, čo na pohároch už bolo?
zajačik123
20.11.11,13:23
No my sme poslali len foto mailom a oni nám to mali namalovať ,ale bez poslania vzoru to odoslali na dobierku a nebolo to dobre tak sme volali ,že to nie je dobré, a ona že aby sme to poslali ona to opraví ,no a poslala dnes mail s fotkou tých pohárov a stále je to hrozné ,tak sme povedali že to nevie spraviť ako by to malo byť a žiadame vrátiť peniaze a nechce :-(
Gina Er
20.11.11,13:35
zajačik123
20.11.11,13:52
Presne toto si myslím teraz ste ma vystihli ,vôbec to nieje tak,že som bola spokojná a okrem toho píše tam o tom že som ich už mohla použiť svadbu ešte len plánujeme na leto 2011 je na nich aj dátum neviem prečo by som toto robila je to najdôležitejší okamih v mojom živote a chcem to mať pekné nie hrozné okrem toho hneď ako som zásielku prijala volala som jej že sme veľmi sklamaný a obratom sme to ráno poslali naspäť.Rada by som bola spokojná ,ale naozaj je to nepekné máme tam čmuhy pod očami namiesto jamiek v lícach tam mám veľké vrásky a moja láska vyzerá tiež hrone a okrem toho na každom pohári je niečo iné.Nechcela som sa takto doťahovať ,ale naozaj si myslím,že ak som si objednala tovar ,ktorý som pred tým nemala možnosť vidieť mám nárok na vrátenie ,ja som predsa nepodpísala nič v mysle že namaľujte tam hocičo zaplatím a prijmem to. Myslím že za pomaly 40€ mám nárok na peknú pamiatku a poháre k životnému kroku.Veľmi ma to sklamalo,dúfam,že na SOI mi budú vedieť poradiť ako mám postupovať a prešetria či sú všetky ich kroky správne a podľa zákona.Neverila by som ,že taká úspešná podnikateľka nedokáže prijať,že môže vytvoriť aj niečo čo sa nemusí páčiť .Ale každopádne ďakujem
Gina Er
20.11.11,13:55
ťažko to takto posudzovať,Ty píšeš,že je to nedobre namaľované,ona píše,vraj si bola spokojná,len si chcela malú opravu.Najlepšie by bolo,keby sme mohli porovnať fotky s pohármi....
luja5
20.11.11,15:04
...a okrem toho píše tam o tom že som ich už mohla použiť svadbu ešte len plánujeme na leto 2011 ...
... plánujete na leto 2011 ;) ??
nemala som v úmysle prispieť ani do jednej z tém, ale začínam byť z toho domotkaná :), čo a ako vlastne malo byť-nemalo byť, ako bolo-nebolo ...
každá píšete niečo iné a inak, tak ťažko radiť :rolleyes:
zajačik123
20.11.11,15:08
Ak by sa nejednalo o naše fotky dám to sem ,ale neželám si aby naše tváre boli na nete je to osobné foto .Každopádne to uzavriem tým,že od začiatku som bola s pohárov sklamaná a hneď som jej volala že som nespokojná,ona chcela prerábať vraj to spraví aby to bolo dobre,ale nie je to tak .Objednali sme si tovar a okamžite sme ho poslali späť ,myslím že každý má právo nekúpiť si niečo čo sa mu nepáči od začiatku .Chcela by som vidieť ju či by si na svoju vlastnú svydbu dala poháre s fotkami na ktorých by vyzerala tak hrozne .
zajačik123
20.11.11,15:10
Pardon svadba má byť v lete 2012 pomýlila som si rok
arizona
20.11.11,16:13
Ak by sa nejednalo o naše fotky dám to sem ,ale neželám si aby naše tváre boli na nete je to osobné foto .Každopádne to uzavriem tým,že od začiatku som bola s pohárov sklamaná a hneď som jej volala že som nespokojná,ona chcela prerábať vraj to spraví aby to bolo dobre,ale nie je to tak .Objednali sme si tovar a okamžite sme ho poslali späť ,myslím že každý má právo nekúpiť si niečo čo sa mu nepáči od začiatku .Chcela by som vidieť ju či by si na svoju vlastnú svydbu dala poháre s fotkami na ktorých by vyzerala tak hrozne .
Naozaj tazko radit,lebo kazda pisete ze to bolo inak. podla vasich prispevkov mate kazda svoju pravdu...

Snad to rozriesi jedine ten,kto bude moct precitat vasu mail.komunikaciu a posudit fotky...