Adka6
20.11.11,20:00
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo tento rok dávate ako poďakovanie Vašim firemným partnerom... Musím vymyslieť niečo originálneho prosím poradte...

Ďakujem :)
Dantess
20.11.11,19:28
poukaz na masáž, alebo kávu :D :D :D
video1983
20.11.11,19:34
aky si originalny :D

neda sa to asi zovseobecnit, zalezi aki su to partneri, v com podnikate aj vy, oni atd
Adka6
20.11.11,19:40
Je to automobilový priemysel.. Predaj a autorizovaný servis vozidiel :o) Čiže sú to partneri ktorý si u nás kupujú prípadne servisujú autá... :D a suma by mala byť asi tak do 50€
Adka6
20.11.11,19:42
nooo poukaz na masáž je celkom dobrý nápad :o) ale neviem či by som s tým uspela :)
arizona
20.11.11,20:25
Je to automobilový priemysel.. Predaj a autorizovaný servis vozidiel :o) Čiže sú to partneri ktorý si u nás kupujú prípadne servisujú autá... :D a suma by mala byť asi tak do 50€
Mozno nejaka prehliadka zdarma,alebo nejaka ta "čačka" napr.vona do auta,nano podlozka,ci sampon na auto...
oner
20.11.11,21:16
čo mám ja skúsenosti tak ma napadá
- nejaké kalendáre 2012 s vlastnými autami a popisom služieb,
- najčastejšie sú sada kovových pier s kľúčenkou v darčekovom balení..
- tá špeciálna prehliadka zdarma je fajn
- reflexné vesty s Vašim logom
- baterku do auta (lampáš)


Ja by som zvolil predmet ktorý využijú a nie ktorý skončí v koši alebo v spodnej zásuvke...
občasník
20.11.11,21:37
Súhlasím s oner-om, že by to mal byť praktický darček, ktorý nájde využitie. Z mojich skúseností je to veľmi individuálne a ťažko radiť, ak nepoznáme komu má byť darček priamo určený (muži, ženy...) - to viete najlepšie vy sami, pretože klientov priamo poznáte. Dám ti jeden tip pre inšpiráciu na značkové reklamné predmety:
http://www.bestpromotion.org/Luxusne-darceky.html

P.S.: Tento rok sme zvolili USB pamäť ;-)
Sliedič
20.11.11,22:00
Tá masáž nie je zlý nápad, aj keď sa to nedá nazvať originálne. Ale ja by som rád taký darček dostal :)
Adka6
21.11.11,18:07
čo mám ja skúsenosti tak ma napadá
- nejaké kalendáre 2012 s vlastnými autami a popisom služieb,
- najčastejšie sú sada kovových pier s kľúčenkou v darčekovom balení..
- tá špeciálna prehliadka zdarma je fajn
- reflexné vesty s Vašim logom
- baterku do auta (lampáš)


Ja by som zvolil predmet ktorý využijú a nie ktorý skončí v koši alebo v spodnej zásuvke...

Ďakujem veľmi pekne za nápady, budúci rok určite budem riešiť kalendár, tento rok to už nestíham :) Tie sady kovových pier sa mi už nejako nepáčia, lebo každý rok sa ich dostáva až až.. a baterka do auta sa mi tiež veľmi páči. Ja som ešte uvažovala nad bábovkou v takej peknej krabici aj s vínkom zvykne bývať zabalená. Čo na to poviete?
Adka6
21.11.11,18:13
Súhlasím s oner-om, že by to mal byť praktický darček, ktorý nájde využitie. Z mojich skúseností je to veľmi individuálne a ťažko radiť, ak nepoznáme komu má byť darček priamo určený (muži, ženy...) - to viete najlepšie vy sami, pretože klientov priamo poznáte. Dám ti jeden tip pre inšpiráciu na značkové reklamné predmety:
http://www.bestpromotion.org/Luxusne-darceky.html

P.S.: Tento rok sme zvolili USB pamäť ;-)

Ďakujem za nápady.. Pozerala som aj ja externé hardisky, ale sú dosť drahé :o( No ja ich ešte nepoznám, nakoľko som vo firme mesiac a pol :o) ale asi to bude bábovka v takom peknom obale aj s vínkom..
občasník
22.11.11,13:31
Koláčik s vínkom neurazí a určite každého poteší :) Dobrá voľba
Adka6
22.11.11,16:33
Koláčik s vínkom neurazí a určite každého poteší :) Dobrá voľba

Ďakujem :)
modrofuzik1
25.06.12,18:52