luckkka
21.11.11,08:42
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, viete mi poradiť, čo je potrebné pri zrušení obchodu? Vo firme mám na starosti obchod, ktorý sa ku koncu mesiaca má zrušiť, inventúra je urobená, viem, že je potrebné odhlásiť registračnú pokladňu na miestnom Daňovom úrade. Viete mi prosím Vás niekto poradiť, ako mám postupovať, na čo nemám zabudnúť? Firma ďalej podniká v inej činnosti, ruší sa len obchod, je to sročka.

ďakujem
Zdenka 0705
21.11.11,07:50
ak s.r.o. podniká v tých istých priestoroch ako má obchod a ešte stále zamestnáva ľudí, tak už asi nič.
Ak nejako výrazne klesol počet zamestnancov, tak možno by sa oplatilo oznámiť to na MÚ - poplatok za kom. odpad sa vyrubuje podľa počtu zamestnancov.
Tiež na MÚ ohlásiť zrušenie obchodu/ pri otvorení sa tam oznamovali otváracie hodiny/.
luckkka
21.11.11,07:56
ak s.r.o. podniká v tých istých priestoroch ako má obchod a ešte stále zamestnáva ľudí, tak už asi nič.
Ak nejako výrazne klesol počet zamestnancov, tak možno by sa oplatilo oznámiť to na MÚ - poplatok za kom. odpad sa vyrubuje podľa počtu zamestnancov.
Tiež na MÚ ohlásiť zrušenie obchodu/ pri otvorení sa tam oznamovali otváracie hodiny/.

dakujem :)