alušik
25.01.06,11:36
Vie mi niekto poradit - je to malickost, ale potesi, ak mi niekto povie, ako to nastavit. V Outlooku si otvorim napr. dorucenu postu a v okne v lavom dolnom rohu mi zobrazuje, ze mam v tomto priecinku napr. 150 poloziek. Ked prejdem do inej zlozky, tak mi vzdy zobrazi aktualne cislo, kolko poloziek ta zlozka obsahuje. Kolegyni to ale prestalo zobrazovat. Da sa to niekde nastavit?;)
pepo_p
25.01.06,11:04
Outlook:

V menu "Zobraziť" / zapnúť (musí byť zaškrtnutý) Stavový riadok.
alušik
25.01.06,11:10
Ty si poklad...:) Dakujem.
marcelaStanakova
25.01.06,15:55
Ja by som potrebovala , keby som mala outlok v slovenčine ako by som mohla urobiť?
pepo_p
26.01.06,05:54
Dedukujem, že asi máte Outlook Anglický. Treba sa poobzerať či niekto v okolí nemá inštalačný balík Slovenčiny do Office.
luebchenko
26.01.06,07:19
Ja mám zasa nasledovný čudný problém - ked napíšem novú správu a chcem ju odoslať, alebo si chcem pozrieť nové (kliknem na hornej lište odoslať/prijať) - pokaždé mi odhlási pripojenie na internet (inak tam "visím" stále :D) a musím sa pripájať znova. Už som zaklikávala všetko možné (automaticky pripoj, nastavenia....) -aj ako administrator aj ako užívateľ - a nyšt!!!! Odpája ma to tvrdohlavo blbec jeden!:eek: Robí si so mnou čo chce :D:D:D Poradí niekto ako na to? Teda, aby ma to neodpájalo?;)
pepo_p
26.01.06,08:18
Skúste pozrieť nastavenie e-mail servera:
V Outlooku v menu: "Nástroje" / "E-mailové kontá" /
"Zobraziť, alebo zmeniť existujúce účty elektronické pošty"
kliknút na meno pripojenia a stlačiť tlačítko "Zmeniť"
V ďalšom okne tlačítko "Další nastavení"
a zaškrtnite voľbu "Ručne řídit zpúsob pripojení" a aj "pri spustení nabídnout druh pripojení"

Potom pri prijímaní/odosielaní pošty sa Vás systém bude pýtať či chcete ponechať existujúce pripojenie a tam dáte ponechať. (Keď je blbý nech sa radšej zakaždým opýta. nie? :D )
vladan
26.01.06,10:22
môžem aj ja hodiť otázku ohľadom Outlooku? ... mnohé maily mi chodia s tzv. podpismi ... ako si nastaviť nejaký podpis, aby som zakaždým nemusela písať, meno, firma, kontakty ... dá sa do podpisu capnúť aj logo firmy? vopred ďakujem za navigáciu
babenko1
26.01.06,10:27
vladi, v outluku chod do nástroje, úplne dole sú možnosti, klikni tam, nájdi si záložku podpisy, a klikni na nový... a vyplň si všetko, čo by si tam chcela mať, od mena, funkcie, názvu a adresy firmy, tel. čísla a uložiť :) a bude sa ti to vždy vypisovať pri každej novej tvojej napísanej správe
vladan
26.01.06,10:42
vladi, v outluku chod do nástroje, úplne dole sú možnosti, klikni tam, nájdi si záložku podpisy, a klikni na nový... a vyplň si všetko, čo by si tam chcela mať, od mena, funkcie, názvu a adresy firmy, tel. čísla a uložiť :) a bude sa ti to vždy vypisovať pri každej novej tvojej napísanej správe

reni, ďakujééém ... a to logo potom prilepím cez súbor alebo akým spôsobom ho tam nasúkam?
babenko1
26.01.06,10:46
áno, cez súbor, tam si nájdeš, kde to logo máš, aby ti to tam natiahlo.. a potom už len klikneš na použiť, ok
kitky
16.06.08,17:58
Poprosim vas , nemozem v mailovej sprave prejst na hypertextovy odkaz.
vypise mi to ze: doslo k obecnej chybe,aplikacia sa neda najst.
mailovu adresu mi to otvori normalne.
dost ma to znervoznuje, pretoze musim vzdy natypovat celu url do okienka, teda pastnem ju tam ale aj tak ma to zdrzuje do ... visty:)
kitky
20.06.08,06:57
Poprosim vas , nemozem v mailovej sprave prejst na hypertextovy odkaz.
vypise mi to ze: doslo k obecnej chybe,aplikacia sa neda najst.
mailovu adresu mi to otvori normalne.
dost ma to znervoznuje, pretoze musim vzdy natypovat celu url do okienka, teda pastnem ju tam ale aj tak ma to zdrzuje do ... visty:)


halo, halo, nikto este takyto problem neriesil?
Chobot
20.06.08,08:32
Poprosim vas , nemozem v mailovej sprave prejst na hypertextovy odkaz.
vypise mi to ze: doslo k obecnej chybe,aplikacia sa neda najst.
mailovu adresu mi to otvori normalne.
dost ma to znervoznuje, pretoze musim vzdy natypovat celu url do okienka, teda pastnem ju tam ale aj tak ma to zdrzuje do ... visty:)


halo, halo, nikto este takyto problem neriesil?

Asi neriešil. Problém bude asi v tom, že nemáš priradenú predvolenú aplikáciu na otváranie hypertextových odkazov. Teraz neviem, ako sa to robí, myslím, že sa to nebude nastavovať ani v Outlooku. Akú aplikáciu používaš ako internetový prehliadač - IE alebo FF alebo niečo iné? Skús si nastaviť v tomto prehliadači niekde v nastaveniach, aby PC používal túto aplikáciu ako predvolenú.

Vo FF je to Nástroje >Možnosti > záložka Hlavné - a zaškrtnúť "Pri štarte skontrolovať, či je Firefox predvoleným perehliadačom".

V IE je to Nástroje > Možnosti siete internet > záložka Programy - zaškrtnúť Predvolený webový prehliadač.

Ak to nepomôže, tak skús, čo to urobí vo Worde, ak máš internetový odkaz a klikneš na neho. Ak to tam ide, tak asi bude treba urobiť nasledovné:

predpokladám, že máš staršiu verziu Outlooku, než 2007. Vo verzii 2007 je automaticky nastavený editor Word, u starších sa to dalo vybrať, respl vypnúť. Preto niekde v nastaveniach skús nájsť, že Outlook bude používať ako textový editor aplikáciu Word. Ja mám v práci 2007-ku, preto neviem, kde presne to bolo vo verzii 2003. Treba pohľadať.

Ak to nepomohlo, daj vedieť.
kitky
20.06.08,09:18
Asi neriešil. Problém bude asi v tom, že nemáš priradenú predvolenú aplikáciu na otváranie hypertextových odkazov. Teraz neviem, ako sa to robí, myslím, že sa to nebude nastavovať ani v Outlooku. Akú aplikáciu používaš ako internetový prehliadač - IE alebo FF alebo niečo iné? Skús si nastaviť v tomto prehliadači niekde v nastaveniach, aby PC používal túto aplikáciu ako predvolenú.

Vo FF je to Nástroje >Možnosti > záložka Hlavné - a zaškrtnúť "Pri štarte skontrolovať, či je Firefox predvoleným perehliadačom".

V IE je to Nástroje > Možnosti siete internet > záložka Programy - zaškrtnúť Predvolený webový prehliadač.

Ak to nepomôže, tak skús, čo to urobí vo Worde, ak máš internetový odkaz a klikneš na neho. Ak to tam ide, tak asi bude treba urobiť nasledovné:

predpokladám, že máš staršiu verziu Outlooku, než 2007. Vo verzii 2007 je automaticky nastavený editor Word, u starších sa to dalo vybrať, respl vypnúť. Preto niekde v nastaveniach skús nájsť, že Outlook bude používať ako textový editor aplikáciu Word. Ja mám v práci 2007-ku, preto neviem, kde presne to bolo vo verzii 2003. Treba pohľadať.

Ak to nepomohlo, daj vedieť.


Chobot ty si poklad! cmuk, cmuk, cmuk.
Hned prva moznost bola spravna.DAKUJEM!
Katabaticky
21.06.08,19:43
mimotemy
Chobot sa nam bude cervenat :D
mimotemy
kitky
25.06.08,15:17
No dobre tak bostek nebude.Tak mas u mna pivo, panaka, vino alebo co pijes?:---
Chobot
26.06.08,06:48
No dobre tak bostek nebude.Tak mas u mna pivo, panaka, vino alebo co pijes?:---

Kvety a bonboniéru nepijem. ;):D:D
kitky
29.06.08,11:39
Kvety a bonboniéru nepijem. ;):D:D

ok tak dame rumove pralinky a mojito.:)
Katabaticky
01.07.08,00:32
hh nejak sa nam to tu rozbeehlo kadejakym smerom :D
kitky
01.07.08,12:22
hh nejak sa nam to tu rozbeehlo kadejakym smerom :D

ja som uz skoncila.bodka.:):---