osky
22.11.11,17:45
ahojte.
rozhodla som sa kupit daky dobry zapas pre mojho otca a muza ako vianocny darcek,ale nedari sa mi najst kalendar terminov-zapasy planovane na rok 2012.
na oficialnej stranke to neviem najst,chcela by som futbal.
najde sa niekto,kto mi to tu prilepi.
co sa tyka ligy,tak by som chcela ten najlepsi klub,nie daky dorast ci zeny.....
day
22.11.11,16:52
buchač
22.11.11,17:11
ahojte.
rozhodla som sa kupit daky dobry zapas pre mojho otca a muza ako vianocny darcek,ale nedari sa mi najst kalendar terminov-zapasy planovane na rok 2012.
na oficialnej stranke to neviem najst,chcela by som futbal.
najde sa niekto,kto mi to tu prilepi.
co sa tyka ligy,tak by som chcela ten najlepsi klub,nie daky dorast ci zeny.....

...alebo

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/index.php?page=rozpis

mimotemy



SLOVAN
:confused::eek:.....a najlepší ?????........trt je a nie najlepší ....
arizona
22.11.11,17:13
Ľubomír
22.11.11,17:31
Osky, nič v zlom ale so Slovanom chceš niekomu urobiť radosť?
buchač
22.11.11,17:38
ahojte.
rozhodla som sa kupit daky dobry zapas pre mojho otca a muza ako vianocny darcek ,ale nedari sa mi najst kalendar terminov-zapasy planovane na rok 2012.
na oficialnej stranke to neviem najst,chcela by som futbal.
najde sa niekto,kto mi to tu prilepi.
co sa tyka ligy,tak by som chcela ten najlepsi klub,nie daky dorast ci zeny.....

...ozaj ....za darček v takomto prípade by som považoval výlet spojený so zápasom na Premier League...alebo niekde inde na " ostrovoch "....

http://www.dovolenka24.sk/premier-league/

TOTO je darček !!!!!!!....you know ????.....Sie wissen....???? ;):cool:...



Slavan medzi to nepleť....akože dobré zápasy ????
Keby nemali toľko love , boli by na dne tabuľky ...:confused:

....či Slovan , či repre ....ten istý tréner - tá istá hra = na houbes ....:--- :D
marleau
22.11.11,17:42
No ja by som kúpil zápas na slovenský futbal za trest,nie pre radosť.
osky
28.11.11,13:30
joooj,no musim uznat,ze ja sa v tom vobec nevyznam.
myslela som ze su najlepsi-su taki znami...
no tak dobre,este ze ste sa ozvali vcas,do vianoc je este cas,tak poradte daky ozaj dobry zapas,ktory by uspokojil nielen mojho otca,ale aj mojho muza.obaja su viac futbalovi,nez hokejovi fanusikovia.dikyyyyyy-cmuk.
a aby to bolo v bratislave alebo vo viedni,nieze budu musiet letiet dakde do ruska.....!