Savage93
22.11.11,18:12
Dobrý deň,chcel by som začať dodávať výrobky do obchodov.A to tak že by som chcel nakupovať výrobky z Internetového obchodu a tie potom ponúkať v normálnych obchodoch po dedinách a tak.Konkretne ide o pracie prášky a podobné veci do domácnosti.
Začať by sme vtom chceli dvaja a tak sa chcem spýtať ake povolenia k tomu potrebujem a aku zivnosť si založit,alebo čo si mám vobec zakladať.Mám na mysli takýto spôsob:Kúpim výrobok,nasledne ho predám a fakturujem to tomu obchodu co to odomňa kúpi.Dá sa to takto? Alebo potrebujem aj nejaké povolenia k predaju konkretneho vyrobku atd.? A ďalšia otazka je či by som za seba musel platiť odvody keď som študent? Dakujem
mattto
22.11.11,17:17
ide o veľkoobchod, maloobchod, len pochybujem, že dokážeš na tom zarobiť. Eshopy berú od klasických veľkoobchodov, obchody na dedinách tiež, preto pochybujem, že kúpa z eshopu + tvoja marža bude pre obchod na dedine zaujímavejší ako keď to obchod na dedine kúpi vo veľkoobchode...
Savage93
22.11.11,17:30
Tak to bude asi velkoobchod lebo to nedávam konečnému spotrebiteľovy.Neviem,možno sa mýlim.
Nejde o klasicky e-shop,ide o firmu ktora sa zaobera ekologickými výrobkami atd.