adinka55
23.11.11,09:45
Dobry den, chcem sa opytat ako mam postupovat.

Mame novu ERP, registrujem na nej uhrady mojich vystavenych faktur. Na uzavierke predpokladam ze ziadna ERP nepovie cisla faktur ktore som uhradila. Blocek, ktory vytlacim z ERP o uhrade faktury vytlacim a dam zakaznikovi. Co si mam ja odkladat, ako zdokladujem uhradu konkretnej faktury cez ERP?

Dakujem.
optimistka
23.11.11,08:48
vytlačíš si kópiu bločku o zaplatení fa z ERP a podľa toho zaúčtuješ 211/311
adinka55
23.11.11,08:49
OK. Moja znama ma vsak tu fiskl. tlaciaren a tam to mozne nie je. Co urobi tam?
optimistka
23.11.11,08:52
ja by som kontaktovala servisného technika, či to nie je len o nastavení ERP, aby tlačila aj kópiu bločku.. ak nie, tak si budete musieť zaviesť nejaku evidenciu, kde sa bude zapisovať, ktorá faktúra bola cez erp zaplatena, dátum, suma, č.fa
witch
23.11.11,09:03
mám v nákladoch Fa kúpený tovar od AGEM, uhradený v hot. Vydali nám bloček o úhrade, kde je napísané úhrada Fa č.12345 a názov odberateľa, suma atd. Čiže by sa to malo dať nastaviť, aby to pokladňa tlačila. Zrejme závisí na typu ERP. Určite kontaktujte technika.


jaj, sorry, pri písaní som nevidela príspevok vyššie ...
adinka55
23.11.11,09:18
Rozumiem, Vam ten blocek dali ale aj oni si zrejme musia robit nejaku pomocnu evidenciu.....
Zužu
23.11.11,09:23
Tlač VS na bločku záleží od typu pokladne ako aj tlač kópia bločku. Pri kúpe si treba dať pozor na viac vecí. Nie šetky pokladne na trhu zodpovedajú potrebám, ktoré vyplývajú zo zákona. Ja som sa už poučila. V januári 2010 kúpená fiškálna pokladňa a teraz ju musíme vymeniť za iný typ.