Pohar
23.11.11,11:21
dobrý deň
dnes som si našla v schránke žltý lístok - ozna o uložení dobierky na 91 eur z nejakej firmy z BA.
nič sme neobjednávali.....
dobjerka je balík s hmotnosťou 1kg, je uložená 18 dní na pošte....

čo robiť? nič sme neobjednávali a desí ma to....
nič podobné sa mi doteraz nestalo
terezamaria
23.11.11,10:24
Prečo Ťa to desí? Jednoducho nič nepreberieš a pošta to pošle späť. Veď pokiaľ neni nič objednané, nemôžem ani nič vyzdvihnúť.
tweedle
23.11.11,10:25
nič ste neobjednávali nič neplaťte, nechajte to na pošte po 18 dňoch to pošta vráti do tej firmy späť
Pohar
23.11.11,10:26
desí lebo doteraz sa mi také nestalo
a asi sa niekto zahráva....a ešte 91 eur - to by som ani neobjednávala...
Mária27
23.11.11,10:38
Môžeš sa ísť pozrieť, kto je odosielateľ a rozhodnúť sa: vrátiť hneď alebo sa spýtať detí, či ti nepripravili prekvapenie ... :)
KEJKA
23.11.11,10:41
ja som sa tiež kedysi vydesila, ani nešlo o dobierku ale o balík. Viem pochopiť pocity človeka, ktorý nič neočakáva, nič neobjednal a zrazu toto.
V mojom prípade som si vymyslela, že to môže byť aj nejaká bomba, vtedy fičali témy o rôznych podozrivých zásielkach. Nakoniec som balík vyzdvihla, aj som sa dobre pobavila, ked som zistila o čo ide. /dnes si už nespomeniem, ale bolo to určené pre mňa/.
Popýtaj sa aj v rodine, či si niekto napr. neobjednal knihy......všetko je možné.
Môžeš aj na poštu zájsť, vysvetliť situáciu - povedia ti meno odosielateľa, potom sa rozhodneš.
bubkoch
23.11.11,11:06
možno si mala telefonicky hovor s nejakymi "jehovistami" ktorí ti nieco ponukali a tak ta zblbli ze ani nevies ze si počas hovoru potvrdila nejaku objednavku :)
KoxXxo
23.11.11,12:31
Bambusové ponožky?