rado3105
23.11.11,12:10
Po viacerych udalostiach menim nazor na Galka a SaS, vyzera to tak, ze to je jedina ferova strana. Ostatni zlodeji kuju spolu(smer, sdku, kdh, mosthid...).


Vyzera ze odhalil obchodiky politikov a takto skonci clovek ktory je hrdina, lebo jediny mal kuraz to povedat otvorene. Neprekvapilo by ma keby ho odstranili(ako to robili pri tipose).
http://hnonline.sk/slovensko/c1-53782110-galko-premierku-nezaujimali-uplatky-na-vysokych-miestach
http://www.topky.sk/cl/100535/1291972/AKTUALIZUJEME-Galko--Za-spravodajskou-hrou-je-kseft-podnikatelov-SDKU-a-Smeru-


Kto ma rozum bude volit SaS, alebo LSNS. A nie tieto prehnite strany, korupcne.
buchač
23.11.11,11:16
Galko - narodny hrdina

:---:---:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

...aj inak by sa dal nazvať ....kratšie to slovo by bolo ....oslovenie ....:rolleyes:
bubkoch
23.11.11,11:23
"neverím nikomu kto sa venuje politike dlhšie ako mne trvá obed ... a obedujem sakra rýchlo"

kto vie z akej knihy je ten citát ? :D
tweedle
23.11.11,11:34
Hovorí Radičová Galkovi:
- "Počúvaj..."
- "Viem, počul som..."
pivko
23.11.11,11:55
Ja práve že opačne , volil som ich a už nebudem.
bodliak
23.11.11,12:08
Odvolali ho super rychlo. Preco asi ?

Niekto vytiahol na verejnost vystupy z ITP, nikto sa nepyta, kto to bol, preco / zaco / naco.
Hned utocia na Galka, hoci, ako sa ukazuje, vsetky odposluchy mali suhlas sudcu.

A co je na tom, ze odpocuvali Gucika ? Ked riaditel TA3 pouziva mobil nejakej sro-cky, je to jeho chyba. Pochybujem, ze TA3 mu nedala sluzobny...

Galko rozplietal uzol a asi sa dostal moc daleko ku korenom.

HZDS, SNS, Smer, ANO, KDH, SDKU - vsetko je to ta ista banda.

Aj ked som ich nevolil, a bol som rad, ze nevolil - hlavne kvoli Mihalovi a jeho (ne)konaniu v ministerskom kresle.
Ak vobec pojdem niekomu dat hlas (a tym aj tych par mojich eur), tak to z trucu bude SaS.

Z rozpoctu obrany a SIS sa asi najlahsie kradne, ze ?!?
Petra Nová
23.11.11,12:20
Ako málo stačí, aby časť Slovače považovala kohokoľvek za hrdinu.




Galko rozplietal uzol a asi sa dostal moc daleko ku korenom.



Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami, tak by si vyslúžil môj obdiv. Ale už jeho postupné vyjadrenia ku kauze odpočúvania boli horšie, ako keď pri klamstve je pristihnutý malý školáčik. Nie, minister Galko nie je žiadny hrdina, podľa mňa. Naopak, je presne taký istý ako tí, ktorých kritizuje a proti ktorým zahájil križiackú výpravu tým, že zneužíval moc.
avalik
23.11.11,12:22
tiez si myslim, ze zatal do ziveho a preto bol "odideny" - som presvedcena, ze informacie, ktore vojenske spravodajstvo ziskalo, nikdy nebudu pouzite v trestnom konani proti hlave chobotnici - padol minister, padne riaditel VOS a kazdy kto prejavi snahu to riesit

je na kazdom volicovi, aby si urobil svoj nazor a podla neho volil - nemienim nikomu nadavat, ze voli tu alebo tu stranu ... len dufam, ze sa raz dozvieme kto za touto spravodajskou hrou stoji
Tweety
23.11.11,12:31
Ako málo stačí, aby časť Slovače považovala kohokoľvek za hrdinu.



Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami, tak by si vyslúžil môj obdiv. Ale už jeho postupné vyjadrenia ku kauze odpočúvania boli horšie, ako keď pri klamstve je pristihnutý malý školáčik. Nie, minister Galko nie je žiadny hrdina, podľa mňa. Naopak, je presne taký istý ako tí, ktorých kritizuje a proti ktorým zahájil križiackú výpravu tým, že zneužíval moc.
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.
bodliak
23.11.11,12:38
Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami

Ak ma suhlas sudcu a odpocuva telefon nejakej sro-cky, ktory "nahodou" pouziva Gucik, tak je to nelegalne ?
Co nelegalne Galko spravil, konkretne ? Kolko odposluchov bolo nelegalnych ?

Povedal, ze sa neodpocuvalo nelegalne. Klamal ?
Dnes poslanci dostali pod nos ziadost spolu so suhlasom sudcu. Co ma Galko ukazat, cely spis ci aj ciste trenirky ?
Pikoška
23.11.11,12:40
Galko nezabudol, Galko je v totalite - brutalite, ktorú tu nastolili. A je príznačné pre tento zlepenec, že sa zožrali sami navzájom:)
avalik
23.11.11,12:40
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.

v demokracii sa odposluchy nerobia? tak ako je mozne, ze v usa a vsade na svete sa odposluchy robia?
mame odposluchy regulovane zakonom? mame
bodliak
23.11.11,12:47
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.

VOS neodpocuva. VOS spracuje poziadavku a predlozi sudcovi. So suhlasom sudcu realizuje odpocuvanie bud SIS alebo zlozky Policie.

Vas fakt nezaujima, ci akcia "Dama" naozaj existuje alebo si to niekto (vraj dva zdroje) len vymyslel ?
A co ak jej volal niekto odpocuvany ?
To naozaj staci pustit do eteru famu a hned uverite ?
Asi ako tu:
http://korzar.sme.sk/c/6150756/kosicky-aupark-sa-nezosuva-statik-je-v-poriadku.html
Pikoška
23.11.11,12:47
v demokracii sa odposluchy nerobia? tak ako je mozne, ze v usa a vsade na svete sa odposluchy robia?
mame odposluchy regulovane zakonom? mameZákonom, a to zákonom najvyšším máme garantované právo na ŽIVOT!!! Nemocnice posielajú domov pacientov, operácie sú v nedohľadne, matky musia rodiť v nemocniciach vzdialených niekoľko sto kilometrov od domu, urgentná starostlivosť je na hrane. Takže v nedemokratickej spoločnosti sú nedemokratické kroky asi normálka. Ta ne?;)
Petra Nová
23.11.11,12:50
Ak ma suhlas sudcu a odpocuva telefon nejakej sro-cky, ktory "nahodou" pouziva Gucik, tak je to nelegalne ?
Co nelegalne Galko spravil, konkretne ? Kolko odposluchov bolo nelegalnych ?

Povedal, ze sa neodpocuvalo nelegalne. Klamal ?
Dnes poslanci dostali pod nos ziadost spolu so suhlasom sudcu. Co ma Galko ukazat, cely spis ci aj ciste trenirky ?
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?
bodliak
23.11.11,12:58
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?

A moze SIS alebo Policia zato, ze na (zakonnym sposobom) odpocuvanom cisle sa rozpravaju o tom, co starku boli ?
A nie je "starkej zlcnik" nieco ako "5 kaprov na stole" ?


"Novému Času sa podarilo zistiť, ..." a odkial ? A preco im mam verit, ze je to pravda ?
A ak aj je, neexistuje zakonny sposob, ako by sa k nim ta informacia mohla dostat.
Ivane01
23.11.11,12:59
pivko nedrístaj, veď Galko nebol na kandidátke SMERU !!!
marjankaj
23.11.11,13:00
Zákonom, a to zákonom najvyšším máme garantované právo na ŽIVOT!!! Nemocnice posielajú domov pacientov, operácie sú v nedohľadne, matky musia rodiť v nemocniciach vzdialených niekoľko sto kilometrov od domu, urgentná starostlivosť je na hrane. Takže v nedemokratickej spoločnosti sú nedemokratické kroky asi normálka. Ta ne?;)
No je to tam napísané takto


ústava SR
Čl.22
(1) Listové tajomstvo, tajomstvo dopravovaných správ a iných písomností a ochrana osobných údajov sa zaručujú.

(2) Nikto nesmie porušiť listové tajomstvo ani tajomstvo iných písomností a záznamov, či už uchovávaných v súkromí, alebo zasielaných poštou, alebo iným spôsobom; výnimkou sú prípady, ktoré ustanoví zákon. Rovnako sa zaručuje tajomstvo správ podávaných telefónom, telegrafom alebo iným podobným zariadením.

Čl.40
Každý má právo na ochranu zdravia. Na základe zdravotného poistenia majú občania právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť a na zdravotnícke pomôcky za podmienok, ktoré ustanoví zákon.
rado3105
23.11.11,13:02
Nebudte naivni. Tato hra bola uz davno naplanovana a vraj bola primarne urcena pre Radicovu(ale padom vlady urobila co chceli). Teraz strany zarobia dvakrat(nove volby - nove peniaze) a odstrania nepohodlnu stranu - SaS, kedze Smer, KDH, SDKU, MOSTHID su spolu. Len pre pravicovych volicov bolo to divadlo ze nesli so Smerom. Myslili si ze SaS nejako uplatia ale asi to neslo so vsetkymi tak lahko ako s MIhalom. Navyse zoberte si ze Galko za rok nemoze sa naucit vsetko co sa da na neho usit. A isiel do niecoho co nemal ani paru. A neodsudzujte ho ze je blbec alebo neviem co. Vedomosti su neni o skolach ale o praxi. To ze ktosi kradne v armade roky, samozrejme via ako postupovat, ako robit na cierno...
Riesenim je volit strany ktore nemaju napojenie na tychto spinavcov: aktualne to je SaS, LSNS, mozno Matovic.
srska
23.11.11,13:03
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?petra, ja tiež odpoviem otázkou: ako je možné, že sa novinár(-ka) dostane k takým info, ktoré sú - použijem staré označenie - ptzd (prísne tajné zvláštnej dôležitosti)? a nech mi nikto nehovorí, že nevedel(-a) o aké info ide. ak novinárom také info niekto poskytne, tiež majú konať - nekonali. a že ich potom "napichli"? a čo sa čudujú a drístajú.
keď sa napichli na nich, tak nebudú predsa vystrihávať zo záznamu komunikácie, že má datyčný napr. pupák na zadku.
Petra Nová
23.11.11,13:08
VOS neodpocuva. VOS spracuje poziadavku a predlozi sudcovi. So suhlasom sudcu realizuje odpocuvanie bud SIS alebo zlozky Policie.

Vas fakt nezaujima, ci akcia "Dama" naozaj existuje alebo si to niekto (vraj dva zdroje) len vymyslel ?
A co ak jej volal niekto odpocuvany ?
To naozaj staci pustit do eteru famu a hned uverite ?
Asi ako tu:
http://korzar.sme.sk/c/6150756/kosicky-aupark-sa-nezosuva-statik-je-v-poriadku.html

Čo chceš tým povedať, že VOS neodpočúva? To, že dal sudca súhlas, zbavuje VOS akejkoľvek zodpovednosti? Čítal si odôvodnenie žiadosti o odposluch sudcovi, ktoré bolo zverejnené na nete? Sú to všeobecné odôvodnenia. Všetko je tajné, kto je odpočúvaný je utajovaná skutočnosť. Výstižné bolo odôvodnenie prezidenta Gašparoviča: "... postup mohol byť legálny, ale obsah odpočúvania bol nezákonný!..." K tomu nie je čo dodať.
trisestri
23.11.11,13:12
tiez si myslim, ze zatal do ziveho a preto bol "odideny" - som presvedcena, ze informacie, ktore vojenske spravodajstvo ziskalo, nikdy nebudu pouzite v trestnom konani proti hlave chobotnici - padol minister, padne riaditel VOS a kazdy kto prejavi snahu to riesit

je na kazdom volicovi, aby si urobil svoj nazor a podla neho volil - nemienim nikomu nadavat, ze voli tu alebo tu stranu ... len dufam, ze sa raz dozvieme kto za touto spravodajskou hrou stoji

Otazocka,patris k velmi bohatym podnikatelom? Lebo inak si strasne naivna-Galko hrdina ktory nevedel dat Gucikovy ferovu odpoved a vyhovaral sa ako male decko na choru babku,este ze sa nerozplakal,odhalil co,to ze sam mal na krku tenter na sanitky a ine veci bez verejneho obstaravania a predrazene,to ze sudca nieco povolil,neznamena ze mal na to pravdive odovodnenia,ak je vsetko tak uzasne ciste,tak preco zamestnanci VOS po prepuknuti skandalu dlho do noci zrazu robili nadcasy-no asi skartovali a nicili dokazy a kompritujuce materialy-ked Galko dal odpocuvat inych tak sameho ked ho Gucik nahral,tak pomaly sa rozplakal a ten tvoj hrdina informacie vyuzival na zastrasovanie novinarov a odporcov,ten tvoj hrdina dal odpocuvat premierku a kdekomu sa vyhrazal,to je nobsez spiclovanie,jedno ci z povolenim sudu,na to ma inak kompetencie policia,neviem ci vobec sudca postupoval zakonne a uz vonkoncom nebolo povolene robit prepisy sukromnych hovorov bez ich ucelu na trestne konanie-teraz priaznivci tvojho hrdinu idu zozrat novinarov,lebo prezumcia neviny atd a ked Galko hadzal obvinenia ktore novinary zverejnili,vtedy nik nevolal po prezumci neviny a cela tato gloriola je ubohy blud na zachranu cloveka ktory zlyhal a totalne-takych obvineni ako vyslovil Galko ohladom basovania,vyslovil kazdy minister Radicovej vlady opakovane niekolko.
A SaS narodny hrdinovia-ved nebud smiesna-hrdinstvo brat zobracenky ludom ktory objektivne nemozu najst pracu,hrdinstvo zmrazit minimalnu mzdu,hrdinstvo zrusit subeh odstupneho a mzdy /vraj bude rast zamestnanost,no po prijati novely ZP este klesa/,hrdinovia ktory planuju podnikatelom rusit zdravotne odvody a maju si ich platit zamestnanci zo svojich mizernych platov,hrdinovia ktory planovali zvysit uhradu v socialnych zariadeniach na 550 eur,hrdinovia ktory podporuju opatrenia ktore idu na ukor chorych,chudobnych a dochodcov,hrdinovia ktory chcu zrusit vianocny prispevok aj zdecimovat valorizaciu dochodkov a mnoho inych opatreniach-bohaci v celom svete uz pochopili ze sa musia viac podielat na rieseni zadlzenosti-iba ta hrdinska SaS ZASTUPUJE TOTALNYCH CHAMTIVCOV,ktory si nedovidia na spicku nosa na ukor 90 % obcanov-tak este ste nedavno im nakladali kvoli tomu ako chceli zdierat zivnostnikov a teraz su to hrdinovia,nuz cudna verejna mienka.Apropo myslite ze Sulik by vam dal tie peniaze co pojdu do Eurovalu,trt makovy-to je tak ako s tym hrdinstvom ze skonci stedra statna pomoc pre zahranicne firmy a stacilo jedno vydieraniae a bolo po bubline-nuz a kde bol Galko ked Sulik sam sebe predal mestke pozemky,kauza Hayekovci a dalsie-nuz naivita namiesto skumania faktov a logiky vitazia a potom tu mame takych hrdinov,ktory vsade inde koncia minimalne na smetisku politiky.
Petra Nová
23.11.11,13:13
Srska, dúfam, že tým nechceš naznačiť, že je to chyba novinára, ktorý sa dostane k takýmto informáciám. Je to predovšetkým neschopnosť šéfa VOS a ministra, ktorí zodpovedajú za stav a pomery vo VOS.
bodliak
23.11.11,13:15
Čo chceš tým povedať, že VOS neodpočúva?

Nema na to technicke prostriedky. Nerealizuje odposluch. Poziada a dostane vystup.



To, že dal sudca súhlas, zbavuje VOS akejkoľvek zodpovednosti?


Znamena to, ze boli splnene vsetky zakonom stanovene podmienky. Zostava moralna zodpovednost....



Čítal si odôvodnenie žiadosti o odposluch sudcovi, ktoré bolo zverejnené na nete?



Vyjadreniam stareho _uja nekomentujem.
No to je fasa, ked sa zdovodnenia povaluju na nete.
To by sa mohli rovno aj tie odposluchy, nie ? Ako sa prisne tajne veci dostali do Noveho casu, nevies ? Hlavne ze je o com, ze ?
trisestri
23.11.11,13:21
Čo chceš tým povedať, že VOS neodpočúva? To, že dal sudca súhlas, zbavuje VOS akejkoľvek zodpovednosti? Čítal si odôvodnenie žiadosti o odposluch sudcovi, ktoré bolo zverejnené na nete? Sú to všeobecné odôvodnenia. Všetko je tajné, kto je odpočúvaný je utajovaná skutočnosť. Výstižné bolo odôvodnenie prezidenta Gašparoviča: "... postup mohol byť legálny, ale obsah odpočúvania bol nezákonný!..." K tomu nie je čo dodať.

vies volicov SaS fakty nezaujimaju, ani to ze je to zneuzitie pravomoci a svinstvo, ved blogery chrlia ohen a siru na novinarov, ktory ked pisali o Ficovi, Meciarovi, Dzurindovi a ich preslapoch, tak boli hrdinovia a teraz pre tycch istych su z hrdinov hajzly,Galko si rychlo na obranu vymyslel bajku o sprisahani a o tom aky je trpitel a hrdina a fanaticky volici bez rozmyslania mu na to skocili,vobec si neuvedomili ze takych podozreni na safarenie a ksefty atd tu vyslovilo kopec ministrov a poslancov sucasnej vladnej koalicie-desi ma ta sfanatizovanost volicov SaS,lebo uz tu bol raz jeden ujo ktoremu sfanatizovany volici vsetko verili a bezvyhradne a bez rozmyslasnia podporovali vsetky jeho kroky a dopadlo to velmi zle-toto sice nehrozi,ale hrozi dlhodoba bieda kvoli tym ktory veria bludom a demagogi.
trisestri
23.11.11,13:24
Nema na to technicke prostriedky. Nerealizuje odposluch. Poziada a dostane vystup.



Znamena to, ze boli splnene vsetky zakonom stanovene podmienky. Zostava moralna zodpovednost....




Vyjadreniam stareho _uja nekomentujem.
No to je fasa, ked sa zdovodnenia povaluju na nete.
To by sa mohli rovno aj tie odposluchy, nie ? Ako sa prisne tajne veci dostali do Noveho casu, nevies ? Hlavne ze je o com, ze ?

no vidis dal si sam odpovede na to ze jeho odvolanie bolo uplne v poriadku