mimka64
23.11.11,15:46
Dobrý deň,
touto cestou by som rada získala vaše postrehy na tému MLM, keďže táto téma je tu zväčša 3-5 rokov stará, tak ma zaujíma ako je to v roku 2011. Ide mi hlavne o vaše skúsenosti skôr tie pracovné s firmou Amway. Napíšte mi prosím, aké sú podľa vás plusy a aké mínusy spolupráce.

Vopred ĎAKUJEM.
Braňo
23.11.11,14:50
mínusy - vysoké ceny výrobkov a tým praktická nedostupnosť pre "bežnú masu" ľudí
Gina Er
23.11.11,14:53
prečo Ťa zaujíma práve táto firma?
KEJKA
23.11.11,14:53
AMWAY
minimum investície, nákup pre vlastnú potrebu, spotrebu a súčasne reklama v okruhu známych, ktorí si bud kupia tie isté výrobky, alebo sa registrujú a rozširujú sieť spotrebiteľov, resp. podnikateľov.
Nie sú náklady na priestor, sklad,.......
TEAM TALK FUSION
detto, minimum investície, produkty v oblasti komunikácie, práca z domu, pri PC, perspektíva aj pre telesne handicapovaných.
Dáša_
23.11.11,15:22
mňa by zaujímalo, nebudú od nového rka tieto mlm potrebovať registračku?
KEJKA
23.11.11,15:26
mňa by zaujímalo, nebudú od nového rka tieto mlm potrebovať registračku?
ak berú peniaze v hotovosti, tak isto áno, je to tiež predaj tovaru /Amway/, resp. služieb /TTF/, ktoré som sa zatiaľ nepokúšala zaradiť, tam sa však hotovosť ani netočí.
mimka64
23.11.11,18:19
Berte to čisto ako výskumnú otázku:confused:, zaujíma ma všetko čo sa vám zdalo fajn a čo naopak veľmi zlé na spolupráci s firmou.
Nemusíte ma o ničom presviedčať ja svoj názor mám no potrebujem aj iné súčasné informácie zo slovenského trhu.
ĎAKUJEM:)
luciyta
01.12.11,13:05
Dobra zahranicna literatira k tejto teme? konkretne k systemu fungovania a historie a pod. , pisem diplomovu pracu, uvitam vsetky info o informacnych zdrojoch, dakujem!
profesional
07.12.11,10:21
Ak chces literaturu, tak viem ze je v cestine.
Minimalne o Amway urcite.
Viem o knihach: Volby se zasahem, Sny ktere se plni. A este ich je ovela viac. O fenomene Amway toho boli naozaj popisane mnohe knihy.
Indeed
25.04.12,09:03
Ak chces literaturu, tak viem ze je v cestine.
Minimalne o Amway urcite.
Viem o knihach: Volby se zasahem, Sny ktere se plni. A este ich je ovela viac. O fenomene Amway toho boli naozaj popisane mnohe knihy.

Mňa by zaujímalo, keď je Amway taký fenomén /a ja verím,že je/ a popísali sa o ňom knihy,

prečo na Amway na Slovensku / a aj v Česku/ ľudia pľujú ?
marjankaj
25.04.12,09:08
Mňa by zaujímalo, keď je Amway taký fenomén /a ja verím,že je/ a popísali sa o ňom knihy,

prečo na Amway na Slovensku / a aj v Česku/ ľudia pľujú ?
Ľudia nadávajú na všeličo. Na Pentu, na J&T, Daňovú správu, Sociálnu poisťovňu, Zdravotné poisťovne......:---
vilob
25.04.12,20:22
...ja osobne si myslím, že ľudia "pľujú" na všetko, čo nevedia alebo nechcú pochopiť, na všetko čo im narúša ich komfort a podobne.. mala som skúsenosť so spoločnosťou Amway - som jedna z tých ktorí skúsili a nevybudovali... ale aj napriek tomu nenadávam na túto spoločnosť ani na systém budovania tohto obchodu. Naopak - skláňam obdiv ľuďom, ktorí tento obchod budujú na profesionálnej úrovni a vedia si ním naozaj komfortne zabezpečiť život. Len žiaľ, málokto "oklamaný" spoločnosťou Amway si dokáže priznať, že jednoducho nebol ochotný zahodiť svoje pohodlie, naučiť sa "iný" spôsob podnikania a očakával, že s tým, čo sa doposiaľ naučil vo svojej pracovnej oblasti sa z neho stane Pán podnikateľ v oblasti, ktorá s jeho doterajšou profesiou nemá absolútne nič spoločné...