Marek1980
23.11.11,20:43
Dobry den, potrebujem poradit. S manzelkou riesime exekuciu a chceme exekutora poziadat o odpustenie casti trov. Rad by som sa spytal pri akych polozkach mozem poziadat o odpustenie casti sumy a ake dovody by som mal uviest ked chcem aby mi to exekutor uznal. Manzelka je na rodicovskej dovolenke, budeme brat uver a vyplacat celu sumu naraz. Dakujem za akukolvek radu.
Mila123
23.11.11,19:49
skús si prelúskať iné príspevky, je ich tu neúrekom......
ale pokiaľ to tak tu sledujem, exekútor ti neodpustí ani cent......
Marek1980
23.11.11,20:52
Mna by vsak najviac zaujmali tie dovody na odpustenie lebo tu ziadost poslem, za pokus to stoji. Nechcem do ziadosti pisat hluposti typu mam maly plat nemozem si to dovolit atd.
expeeert
23.11.11,21:06
Za pokus to stojí ale tiež pochybujem že ti niečo odpustí - poznáš chudobného exekútora? Zober to tak, že keby to tak fungovalo tak by to robili všetci a exekútori by si nezarobili ani na slanú vodu - oni žijú len z toho čo si vymôžu. Alebo si to zober tak že si niekde zamestnaný a zamestnávateľ ťa požiada či by ti nemohol dávať menšiu výplatu, ako by si s tým dobrovoľne súhlasil?? A tí čo sa dajú na vykonávanie exekúcie nie sú zrovna z radu ľudomilov
Katarina
23.11.11,21:35
Pochybujem, že by ti niečo odpustili. Skús vybaviť splátkový kalendár. Čo sa týka dôvodu na odpustenie napíš pravdu - zlá finančná situácia. Nemusíš sa v žiadosti rozpisovať, napíš stručne a jasne. Držím palce.