Jaja1234
24.11.11,13:06
Všetkých zdravím, prosím nemáte niekto skúsenosti s premnoženými kvasinkami?? Ja mám aktuálne pod pazuchou a smerom ku chrbtu také malé červené fliačiky, niektoré sa mi urobili na pľuzgier a to pod pazuchou mám dosť veľké, pretože som sa tam pred 2 a pol týždňom porezala pri holení. Odvtedy sa s tým trápim. Bola som na kožnom, dostala som hormonálnu masť, ktorá po týždni nezabrala a vytvorili sa mi tie ďaľšie fliačiky. Som už hotová. Dala mi aj anitmykotickú liečbu, teda jednu takú tabletku. Predtým som mávala ženské problémy, ale akosi to ustúpilo a teraz na tej koži. Som bezradná a hlavne deprimovaná, čo tomu samozrejme neprospieva! :mee::mee::mee: Kožná povedala, že to je potenie, stres, oslabená imunita, trávenie, ľadviny. Dnes som dala na vyšetrenie moč, krv vraj až tak o 2 týždne, kým prejde mnou tá liečba. Na jar som bola u jedného bylinkára ten mi vtedy povedal, že mám prekyslený organizmus, tak neviem, či to má súvis! Ďakujem.
alabut
24.11.11,13:21
Mykofungar
travina
24.11.11,18:19
Bylinkár mal asi pravdu - ak máš čas, zaujímavé čítanie - www.zdravi-az.cz (http://www.zdravi-az.cz)
jankovka
04.12.11,08:57
Podobný problém má aj môj muž. Lieky na kožnom mu robili zle a nepomohli. Poradili mi ANTI-PARASITE z 27 bylín-ničí aj kvasinkovénmikroorganizmy, tak uvidíme.
katalóg
04.12.11,13:28
Všetkých zdravím, prosím nemáte niekto skúsenosti s premnoženými kvasinkami?? Ja mám aktuálne pod pazuchou a smerom ku chrbtu také malé červené fliačiky, niektoré sa mi urobili na pľuzgier a to pod pazuchou mám dosť veľké, pretože som sa tam pred 2 a pol týždňom porezala pri holení. Odvtedy sa s tým trápim. Bola som na kožnom, dostala som hormonálnu masť, ktorá po týždni nezabrala a vytvorili sa mi tie ďaľšie fliačiky. Som už hotová. Dala mi aj anitmykotickú liečbu, teda jednu takú tabletku. Predtým som mávala ženské problémy, ale akosi to ustúpilo a teraz na tej koži. Som bezradná a hlavne deprimovaná, čo tomu samozrejme neprospieva! :mee::mee::mee: Kožná povedala, že to je potenie, stres, oslabená imunita, trávenie, ľadviny. Dnes som dala na vyšetrenie moč, krv vraj až tak o 2 týždne, kým prejde mnou tá liečba. Na jar som bola u jedného bylinkára ten mi vtedy povedal, že mám prekyslený organizmus, tak neviem, či to má súvis! Ďakujem.

Máš dobrú kožnú lekárku.
Oslabená imunita, trávenie, ľadviny. Bylinkár ti tiež povedal pravdu o prekyslenom organizme, všetko to spolu súvisí.
Odporúčam zvoliť niektorú formu alternatívnej liečby, asi menšia záťaž liekmi na iné vnútorné orgány. Očista organizmu každému len prospeje.
Najlepšie pod odborným vedením.
terezamaria
04.12.11,16:38
Skús si prečítať, tento olej je výborný. Sú o ňom i ďaľšie články.
http://www.australian-bodycare.sk/TTO.html
lujza.j
04.12.11,20:46
misomiso
04.12.11,21:04
Vsetko nezmysly. Pomoze ti iba cerstva stav az cibule, zo zaciatku 3 x denne, potom aspon raz denne. Nasledne (po aplikacii cibule) je vhodne to natriet malym mnozstvom mastneho kremu, napr. klasicke tmavomodra Nivea. Ale bez cibule to nevyliecis.
Dáša_
04.12.11,21:08
Vsetko nezmysly. Pomoze ti iba cerstva stav az cibule, zo zaciatku 3 x denne, potom aspon raz denne. Nasledne (po aplikacii cibule) je vhodne to natriet malym mnozstvom mastneho kremu, napr. klasicke tmavomodra Nivea. Ale bez cibule to nevyliecis.

to myslíš tá šťava na natieranie? to som ešte neskúšala. Ale som v stave, keď som už ochotná vyskúšať čokoľvek
lujza.j
04.12.11,21:10
misomiso
05.12.11,09:14
Ano, ja tam mam preklep, ide o stavu z cibule, ktoru si vytlacis vzdy cerstvu. Ak potrebujes male mnozstvo, tak jednoducho tak, ze prstami stlacis kusom cibule. Najlepsie je cibuku supat po vrstvach (nie krajat) a uchovavat v chladnicke. Inak zacne vadnut a neda sa z nej tlacit stava.
mazanova
05.12.11,13:26
To nemusia byť kvasinky ale alergia na syntetické šatstvo - treba totálne vyradiť syntetiku a nahradiť ju výlučne bavlnou (a ešte otázka aj to trochu svrbí?)
Ja som mala takýto problém vééééééééľmi dávno v mladosti dokonca aj so sestrou a trvalo cca 20 rokov kým som sa odhodlala na syntetickú podprsenku atď. Kožiarka nám dávala taký sprej, zabral, ale museli sme sa striekať s rúškou na tvári a potom vetrať - už neviem ako sa volal (to je už aj tak pasé) a keďže nás to odpudzovalo tak sme ho používali iba minimálne a krátko.
Veľmi pomáhajú aj kúpele - napr. Podhájska - slaná voda identická s Mŕtvym morom v Izraeli.
Majú celoročnú prevádzku. Neviem odkiaľ si, je to 14 km od Šurian, okr. NZ, smerom na Levice.
misomiso
05.12.11,22:10
Ano, problem roznych ekzamov a vyrazok je v tom, ze vsetky vyzeraju podobne a mozu nat 1000 pricin. Ake nepomoze cibula, tak to zmanema, ze nejde o kvasinky.
alabut
07.12.11,06:25
Sprchovat sa cistou vodou, bez mydla, saponatov a vod po holeni, natriet odvarom z mydlice lekarskej, ak nie je, kupit v lekarni mast Myfungar, nesmrdi (kedysi aj pekne vonala). :-)
Jaja1234
12.12.11,07:20
Šťavu z cibule som neskúšala... syntetické veci nenosím... už sa to zahojilo, ale ešte trošičku je na koži vidno, že tam niečo bolo a ešte stále nepoužívam antiperspirant (mala som to aj pod pazuchou) ..používala som masť od kožnej aj tinktúry od bylinkára,a hlavne, prísna úprava stravy, to jest, vôbec žiadny cukor, med, nič čo ich obsahuje, bielu múku, údené mäso, údeniny, ovocie, kečup, ocot, huby, alkohol, kávu.. teraz už trošičku zhreším, že si dám malú kávu, alebo koláčik, ale nie každý deň, to tak raz za 4-5dní, takže problém je vo vnútri tela a problémy na koži sú dôsledok (to mi povedala aj tá kožná)
misomiso
12.12.11,16:38
Po prve bez tych sladkosti dlho nevydrzis a po druhe, ak su to kvasinky, tak sa to bude vracat v cyklickych vlnach bez ohlhadu na to, ci konzumujes cukor alebo nie a tiez nezavisle od pojedania nejakych antimykotickych pilul od lekara. Mozes si pokojne usetrit zaludok.

Ta cibula ti spolahlivo pomoze vyrovnat sa s takou vlnou na kozi, potom budes mat vzdy par tyzdnov pokoj.
korela
13.12.11,14:44
Šťavu z cibule som neskúšala... syntetické veci nenosím... už sa to zahojilo, ale ešte trošičku je na koži vidno, že tam niečo bolo a ešte stále nepoužívam antiperspirant (mala som to aj pod pazuchou) ..používala som masť od kožnej aj tinktúry od bylinkára,a hlavne, prísna úprava stravy, to jest, vôbec žiadny cukor, med, nič čo ich obsahuje, bielu múku, údené mäso, údeniny, ovocie, kečup, ocot, huby, alkohol, kávu.. teraz už trošičku zhreším, že si dám malú kávu, alebo koláčik, ale nie každý deň, to tak raz za 4-5dní, takže problém je vo vnútri tela a problémy na koži sú dôsledok (to mi povedala aj tá kožná)
"takže problém je vo vnútri tela a problémy na koži sú dôsledok (to mi povedala aj tá kožná)[/QUOTE]"
Je to logické, prirovnám to k plesni na kompóte.
Je v celom obsahu, len ju nie je vidno.
Plesne sú veľmi nebezpečné v ľudskom organizme.

G.P. Malachov Totální detoxikace

Citujem z knihy: "Keď sa človek prejedá a riadne pritom nestrávi všetky potraviny, časť jedál hnije. V rozvíjajúcej sa plesni rastú semená, ktoré presakujú do krvi, rozbiehajú sa do celého tela a v najpríhodnejších miestach (oslabených) začínajú rásť. Môžu to byť časti ciev. Spóry rastú a produkujú biele životaschopné látky podobné vosku. Im sa hovorievalo "biela rakovina" - podľa novej terminológie ide o sklerózu. Čas plynie, proces sa predlžuje a hnijúce masy čreva rodia pleseň, ktorá napáda kĺby, t. j. vzniká "šedá rakovina" - po našom artritída. Ďalej sa objavuje depo, do ktorého sa spracované látky, ktoré človek prijal v takom nepotrebnom množstve, ukladajú. Deponované časti potravín v spracovanej podobe označujeme ako "... rakovina" - ako dnes hovoríme, ide o ....... - proti ktorej obrana neexistuje."
Ako je vidno, patologická reťaz - skleróza, artritída a ....... - začína v hrubom čreve. Ak očistíte hrubé črevo a pečeň, potom sa o pravdivosti vyššie uvedeného presvedčíte. " Atď.
(Vybodkované si domyslíte o čo ide.)
jankovka
01.01.12,16:25
ANTI-PARASITE- referujem, že po prvom balení má fľaky skoro vysušené a netvoria sa nové.
dusansl
08.01.12,20:40
NÁVRAT K ZDRAVIU alebo
ZACHRÁNI NÁS DETOXIKÁCIA ?


Novodobá medicína ignoruje skutočnosť, že bez dôkladnej očisty celého tela , sa nedá dosiahnuť jeho vyliečenie. Túto základnú pravdu spoznali ľudia Tibetu už pred štyritisíc rokmi.
Súčasná medicína dokázala , že ľudské telo je zásobované živinami nevyhnutnými pre život sieťou ciev a kapilár, ktorých dĺžka je viac ako 100 tisíc kilometrov. Ako sa dá predísť hoci srdcovocievnym ochoreniam, keď tento dokonalý systém pravidelne nechceme čistiť.
Musíme si uvedomiť, že pri súčasnom spôsobe stravovania a výživy platí nasledovné:

2O ročný človek ma približne 15% ciev čiastočne zanesených soľami a cholesterol olom.
4O ročný človek má už vo svojich cievach toľko nánosov rovnakého zloženia , že priechodnosť jeho ciev je znížená dokonca o 50%.
60 ročný senior je na tom ešte horšie. Celý jeho cievny a kapilárny systém je priechodný len na 25% . Zostávajúcich 75% vypľňajú usadeniny solí a cholesterolových plátov.
Uvedený prierez základnými vekovými skupinami temer bez výnimky platí ako pre Európu ,tak skoro pre celý zostávajúcu časť západného sveta.

Povedzte teda, ako môžu byť jeho obyvatelia zdravý?

Ako sa dá predísť srdcovocievnym ochoreniam, keď taká zložitá rieka života akým v skutočnosti cievny systém je , zostane upchaná kalmi?

Kto z ľudí vie o skutočnosti, že sa ľudskom tráviacom trakte za 40 rokov života od 4 až do 15 kilogramov kalových usadenín! Málokto . Smutné je , že o týchto život skracujúcich nástrahách už pred tisícročiami dobre vedeli ľudia ďalekého východu . Vzdelanci vo svojich medicínskych traktátoch dokonca uvádzali, že práve tráviaci trakt je to miesto, ktoré verne v celej šírke odzrkadľuje stav ľudského zdravia. Práve oni dospeli k poznaniu, že až 75% ľudskej imunity má základ v črevách. Svojou mimoriadnou vnímavosťou a výnimočnými pozorovacími schopnosťami zistili, že ak má byť človek zdravý, musí si svoje črevá vyprázdniť následne po každom jedle.
V modernej dobe tento rytmus nedokáže udržať najmenej 25-30 % dospelých ľudí. Nie je žiadna výnimka, že až takéto vysoké percento máva stolicu raz za dva –tri dni. Ale viac ako päť percent ju má až len raz za päť dní.
Európsku populáciu svojimi výskumami začal zachraňovať nemecký lekár Johan Kekkeweg, ktorý v roku tisídevätstopäťdesiať päť publikoval svoju štúdiu o ľudskej autotoxikácii teda samo otravy celého organizmu.
Práve on exaktne dokázal , že každodennej strave sa do ľudského tela dostáva nemalé množstvo rôznych škodlivín. Zároveň svoje poznatky zhrnul do nasledujúcej stupnice :

Ideálny stav - ľudský organizmus pracuje normálne, celý črevný systém je čistý , telo dostáva všetky prijaté živiny. Tento stav nazval prvým. Teda základným fyziologickým štádiom.
V post pubertálnom veku v rozpätí do dvadsiateho roku veku človeka, sa toxikácia tela dostáva do štádia, ktorú vnímavý človek už začína pociťovať. Navonok sa to prejavuje ako častejšie vyskytujúci sa kašeľ, hnačky, časté močenie, neraz sa vyskytne sa aj zdanlivo bezdôvodné zvracanie .
Človeka začína trápiť nevysvetliteľné potenie, zvýšená teplota hoci ho nič nebolí,
alebo sa odrazu objavujú hlieny.
Všetky tieto vonkajšie prejavy sú dôsledkom zvýšenej záťaže organizmu. Spôsobujú ju stále pribúdajúce toxíny a potravinové odpady. Vo výžive na druhej strane chýbajúce bielkoviny, tuky, uhľovodíky, minerály, vitamíny..... V snahe prinavrátiť ideálny stav organizmus zosilňuje očistnú činnosť, ktorej dôsledkom sú už popísané ťažkosti. Tento stav môžeme pomenovať stavom dôrazného varovania!
Obyčajne toto varovanie ignorujeme, lebo sa ho snažíme potlačiť hltaním všelijakých analgetík. Toto sú typické prejavy druhého štádia toxikácie.

- V treťom štádiu toxikácie nastáva masívnejšie narastanie celkovej otravy. Na povrchu
tela sa objavujú chronické zápaly na rôznych miestach tela. Pre toto štádium sú rovnako charakteristické hnisavé vredy na tele, časté hnisavé angíny, zápal slepého čreva- čiže pendixída, ale rovnako aj bronchitída, prostatitída. Rovnako charakteristické bývajú aj výskyty fibromiómov či cýst, lipomy ale aj mastopatia tyretoitída a k celkovému výpočtu nesmieme zabudnúť ani na heneroidy či zápaly okostice. Priatelia, ani jednu z vymenovaných chorôb by som neoznačil za zanedbateľnú! Každý súdny človek musí uznať, že sú to choroby závažné - je to akési posledné varovanie pred záverečnou tragédiou.
Nepopierateľne hovorí - človeče pozor!


Ak začne zlyhávať látková výmena a prichádza strata imunity, reč môže ísť len o
začiatku porúch, viažucich sa k štvrtému štádiu. Poruchy sú už na hĺbkovej úrovni organizmu. V tomto štádiu sú normálne kamene v žlčníku alebo v obličkách či močovom mechúre, poly artritída, dna, osteochondróza ale aj radikulitída.
Ozdobou tohto stavu je patologická chudosť, či obezita všetkého druhu. V medicíne sa tento stav nazýva porucha tukovej výmeny a nikto z lekárov ju dnes neberie na ľahkú váhu! Len krôčik chýba k tomu aby Vás znenazdania prekvapil oznam lekára , že Vás do konca života na všetkých cestách bude sprevádzať Cukrovka- ktorej diagnostikovanie hovorí , že v tele prišlo k poruche uhľovodíkovej výmeny.
Nie je vzácnosťou , že u sotva štyridsaťročnej ženy sa objaví predčasné klimaktérium a hormonálne nádory. Rovnako časté dokonca u mladších ročníkov sú neplodnosti a disfunkcie vaječníkov. Všetky tieto diagnózy sa viažu k jednému fenoménu s názvom : ,,Hormonálna porucha“
Za nemej vážne je potrebné považovať objavenie sa nespavosti, migrenózne bolesti hlavy či syndróm chronickej únavy. Nejeden človek by vedel rozprávať.....
Všetky teieto stavy majú spoločného menovateľa je ním „porucha nervového systému “
Bolo by dokonalo smiešne, keby nebolo vážne, že „roky zdravý človek“ má zrazu alergiu na všetko. Alebo sa objavia rôzne polynózy . Až odborné vyšetrenia potvrdia stratu imunity.
K výpočtu chorôb by nebolo dobrí zabudnúť na varikózy ale ani na často diagno- stikovanú trombózu. Zaiste mi dáte za pravdu, že toto sú skutočne vážne diagnózy.
A priatelia, toto už je len krôčik k začiatku ozajstného utrpenia. Ak sa ani pri týchto varovaniach človek nezobudí zo sna ľahostajnosti samého k sebe dočká sa piateho štádia poškodenia svojich orgánov.


V tomto štádiu sa už nikto nemôže diviť, že má cirhózu pečene, alebo obličkovú nedostatočnosť. Rovnako charakteristická je aj tromboembólia. Infarkt myokardu alebo mozgová príhoda neodmysliteľne patria k stavom, ktoré Vás určite postretnú. Poviem Vám, žiadna výhra! A to si naozaj neviete predstaviť, čo vie s človekom narobiť diabetická či pečeňová kóma. Proti nim je zápal pobrušnice úplná hračka.
Za najzávažnejšie považujeme diagnózy považujeme všetky formy rakoviny, AIDS
či sarkóm alebo leukémiu.

Moderné medicínske prístroje dokážu spoľahlivo diagnostikovať približne 1 cm veľký nádor. Je dokázané, že do takejto veľkosti môže dorásť približne za desať až dvanásť rokov. Kto s nás vie , v ktorom štádiu možného rastu sa nachádza? Len vlastná ľahostajnosť a falošný pocit nenahraditeľnosti nás vedie k presvedčeniu , že nás sa tento vývoj zdravia netýka.
Tých ostatných áno, mne nič nie je! Nič ma predsa nebolí!
Upokojuje sa každý druhý Slovák.
Podľa nedávno publikovaných výsledkov medicínskeho výskumu má každý živý organizmus v sebe aspoň jedného nebezpečného parazita. Ešte aj v tom je človek výnimkou, že obyčajne ich má naraz niekoľko. Prostredie v ktorom tieto organizmy parazitujú, sú naše nečistotami zalepené črevá. Takéto znečistenie čriev je ideálne na ich nekontrolovateľné pomnoženie. Potom už nasleduje len obsadenie celého tráviaceho traktu touto parazitickou armádou . A beda , ak ľudské telo z nejakej príčiny zoslabne, čím ešte viac upadne vo väčšine prípadov aj tak slabá imunita.
Podľa zistenia Bostonských výskumníkov , parazity čriev len v novodobých dejinách zabili viac ľudí, ako všetky moderné vojny dokopy.
Pomôžem Vám v rozhodnutí, či už nastala chvíľa, keď z pohľadu toxicity čriev je potrebná ich dôkladná očista. Trápi Vás jeden alebo niekoľko z uvedených problémov?

. Častý temer stály pocit slabosti a únavy
. Nadúvanie a plynatosť, faltulencia
. Nadváha či patologická chudosť
. Nedostatočné trávenie
. Dráždivosť alebo náladovosť
. Sťažené dýchanie a silne zapáchajúca stolica
. Časté nachladnutie a vracajúce sa bolesti hlavy
. Neuspokojiteľný pocit hladu
. Uhrovitosť, vyrážky či iné kožné problémy
. Pocit kovovej pachute v ústach
. Zlatá žila
. Opakujúca sa plesňové infekcie a infekcia Candidy
. Alergia na jedlá vo všeobecnosti
. Parazity indikované v stolici

Proces komplexnej očisty stien žalúdka , celého tráviaceho traktu včítane črevných klkov , je v podstate možný niekoľkými spôsobmi. Ich účinnosť a ohľaduplnosť k organizmu človeka nemienim komentovať.
Očista v celej svojej šírke a aj dokonalosti je nielen účinná , ale jej história je tisícročia stará. Lekári Tibetských lámov dobre vedeli, že znečistený- toxikovaný organizmus nie je možné uzdraviť. Na základe ich vedomostí sa v dnešnej dobe podarilo zostaviť postupy , ako zostavovať čistiace kúry pre jednotlivé vekové kategórie ale aj škálu sprievodných príznakov.
Lebo tak ako každý človek je jedinečný – tak niet dobrej univerzálne pôsobiacej čistiacej kúry.
Aby ste sa sami pričinili o zachovanie svojho zdravia nestrácajte čas. Konajte- lebo Vaše zdravie je len vo Vašich rukách. Dušansl