kabko
24.11.11,13:52
Čafte poraďáci... :)

Vianoce sú za chvíľu tu, a verím že poniektorí z Vás už možno aj spustili nejakú tú vianočnú kampaň, či súťaž...
Ja som rozmýšľal nad nejakou súťažou, resp. niečo typu "nakúp nad 33Eur a pôjdeš do zlosovania o . . . "
Čo konkrétne plánujete na Vianoce? Aké typy súťaží?
Dantess
24.11.11,13:11
Čau, dlho sme si nepísali :D

Ja budem mať akciu, že každý nákup čo spravi niekto v decembri nad 10e bude zaradený do losovania o kávovar. ALE rozmýšľam, že radšej pridám nejaký darček a zruším toto, lebo ja osobne neverím takýmto súťažiam. A možno spravím obe formy. :D Chcel som dať potlačiť šálky logom a pridávať do objednávky ako darček + podporí to brand, ale je to drahšie, než kávovar...
Dáša_
24.11.11,13:19
Čau, dlho sme si nepísali :D

Ja budem mať akciu, že každý nákup čo spravi niekto v decembri nad 10e bude zaradený do losovania o kávovar. ALE rozmýšľam, že radšej pridám nejaký darček a zruším toto, lebo ja osobne neverím takýmto súťažiam. A možno spravím obe formy. :D Chcel som dať potlačiť šálky logom a pridávať do objednávky ako darček + podporí to brand, ale je to drahšie, než kávovar...

no ešte že to píšeš - dumám, či od teba neobjednám ten obyčajný kavovar koťogo myslím :) A keby som ho objednala teraz, tak by ma to naštvalo ....
Dantess
24.11.11,13:22
no ešte že to píšeš - dumám, či od teba neobjednám ten obyčajný kavovar koťogo myslím :) A keby som ho objednala teraz, tak by ma to naštvalo ....

:D Stačí do poznámok napísať, že Dáša z porady a tebe pridám darček vždy :D
kabko
24.11.11,13:25
no ešte že to píšeš - dumám, či od teba neobjednám ten obyčajný kavovar koťogo myslím :) A keby som ho objednala teraz, tak by ma to naštvalo ....

Koťogó..HAHAAAAAA, tak to som sa pobavil, ten výraz som nepočul už hádam sto rokov...aj moja mama, aj moja babka používali koťogó... :D - ja som si kúpil Tassimo, no už som aj oľutoval...Bola to impulzná kúpa, že za polovicu! (77.99Eur či ako)..no ale čo už...
Dantess
24.11.11,13:35
a čo je na ňom zlé ? Ja som z toho ešte nikdy nepil, ale zaujíma má názor. Ale na klasický presso stroj nemá nič :-)
BIZAL
24.11.11,13:39
Dantess, ty "biznis Guru", co to mas za akcie? Porad ako to funguje, neeeee? :D
padro
24.11.11,13:42
konecne sa zacne predavat a ze akciu :D .. teraz to musi ist aj bez akcie :)
Dantess
24.11.11,13:44
Bizal - nemám ešte nič konkrétne vymyslené, zatiaľ len špekulujem

Padro - predáva sa, ale treba motivovať ľudí, aby nakúpili u Teba a nie u lacnejšej konkurencii
BIZAL
24.11.11,13:47
konecne sa zacne predavat a ze akciu :D .. teraz to musi ist aj bez akcie :)

co mas?
padro
24.11.11,13:52
Padro - predáva sa, ale treba motivovať ľudí, aby nakúpili u Teba a nie u lacnejšej konkurencii

no ale to sa potom musim dostat na uroven Tesca a to je to co nechcem :)... inak prekvapuju ma zeny, na to ze predavam autodoplnky tak z poslednych 10 objednavok bolo 7 zien,.. jedna mi aj volala ze to chce ako darcek :) a tym je aj jedno ze co to stoji
BIZAL
24.11.11,13:57
no ale to sa potom musim dostat na uroven Tesca a to je to co nechcem :)... inak prekvapuju ma zeny, na to ze predavam autodoplnky tak z poslednych 10 objednavok bolo 7 zien,.. jedna mi aj volala ze to chce ako darcek :) a tym je aj jedno ze co to stoji

Vies, ked zena nieco chce, tak to chce. Ak muz nieco chce, zena mu "vysvetli", ze az tak to v skutocnosti nechce.:D
padro
24.11.11,14:04
Ak muz nieco chce, zena mu "vysvetli", ze az tak to v skutocnosti nechce.:D raz som mal jedneho zakaznika ktory urobil objednavku, a potom mi volal ze zena mu to zakazala :D
BIZAL
24.11.11,14:05
:D
kabko
24.11.11,14:06
a čo je na ňom zlé ? Ja som z toho ešte nikdy nepil, ale zaujíma má názor. Ale na klasický presso stroj nemá nič :-)

Nič na ňom nieje zlé...len som sa nasmial, lebo ten výraz koťogó som už fakt dlho nepočul... Moja babka by ti porozprávala aký super rozprávkový kávovar to bol...By tie nové kávovary nechcela ani zadarmo... :) Keby ešte žila a spravím jej kávu z Tassima, tak mi ju vyleje na hlavu že takú žbrndu ona piť nebude...hehe :)
Dantess
24.11.11,14:38
Nič na ňom nieje zlé...len som sa nasmial, lebo ten výraz koťogó som už fakt dlho nepočul... Moja babka by ti porozprávala aký super rozprávkový kávovar to bol...By tie nové kávovary nechcela ani zadarmo... :) Keby ešte žila a spravím jej kávu z Tassima, tak mi ju vyleje na hlavu že takú žbrndu ona piť nebude...hehe :)

hej ja som myslel že čo je zlé na tom tassime, nie na koťogó inak to je moka kávovar :D
kabko
24.11.11,14:55
hej ja som myslel že čo je zlé na tom tassime, nie na koťogó inak to je moka kávovar :D

Jáááj, no na tassime je zlé asi to, že to robí málo kávy, a tiež že za 8 šálok kávy dáš 6Éčok ?! To je myslím si dosť na také malé porcie :(
Dantess
24.11.11,15:07
no to určite je dosť. Ak si kúpiš kilo plantážnej kávy, alebo nejakej inej zrnkovej, tak z toho máš 140 šálok za nejakých 25eur...
Dáša_
24.11.11,15:35
konecne sa zacne predavat a ze akciu :D .. teraz to musi ist aj bez akcie :)

presne tak, akcie treba nachystať na január, keď bude útlm. Alebo na leto.
Dáša_
24.11.11,15:41
no to určite je dosť. Ak si kúpiš kilo plantážnej kávy, alebo nejakej inej zrnkovej, tak z toho máš 140 šálok za nejakých 25eur...

no mne sa na týchto novodobých kapsľových automatoch nepáči to, že keď si raz vyberiem, musím kupovať stále rovnaké. Naviac, je to dosť drahé.

Raz, keď budeme mať novú kuchyňu a nebudeme vedieť, kam s peniazmi, tak si kúpime taký tlakový prístroj, podobné ako majú v reštauráciach:).

toto koťogo je taký kompromis. Na druhú stranu, poznám aj nejaké talianske rodiny a tie doma takýto zázrak používajú denne. Dokonca, keď ideme na dovolenku, tak k vybaveniu kuchyne patrí práve takýto kávovar. Ale to len tak na okraj
BIZAL
24.11.11,16:02
To mate na mysli tu La Machinetta? To pouzivam denne. Mnam, najlepsia kava.
BiznisWeb.sk
25.11.11,13:00
Ak plánujete súťaž na Vašom internetovom obchode, doporučujeme zaregistrovať ju aj na súťažné portály - http://reklama.biznisweb.sk/post/rada-34-internetova-sutaz-ako-zdroj-spaetnych-odkazov-45/?p=10