nikolino
25.11.11,10:37
Dobrý deň, v byte máme staré parkety ktoré majú veľké špáry, vŕzgajú a je pod nimi nerovná podlaha. Hľadám parketára živnostníka lebo firmy sú veľmi drahé ktorý by nám ju nanovo položil. annanikolino@gmail.com
Julian.zadon
16.04.12,10:07
Ahoj, skús si to dopytovať cez dopytové systémy, nedávno som na to pozeral v TV v nejakej reportáži, že tam môžeš dopytovať úplne všetko, len tam skopíruješ svoje požiadavky na to, čo chceš. Myslím, že to bol tento dopytový systém. http://www.aaadopyt.sk/dopyty/27-stavebnictvo.html
chemickad
23.04.12,17:29
Dobry, nasli ste niekoho? Mame ten isty problem v tom istom meste. ;)
nikolino
24.04.12,13:09
Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem
nikolino
24.04.12,13:16
Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem
nikolino
24.04.12,13:21
Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem
chemickad
31.05.12,09:12
Dobry,
podarilo sa nam najst sikovneho zivnostnika, ktory nam renovoval parkety.
Kontakt: p. Stanček, t.c.: 0904198863
Dufam, ze budete spokojni.
nikolino
31.05.12,13:44
Prosím Vás mohli by ste mi opísať ako vám to renovoval? či vyberal všetky parkety vyrovnával po nimi plochu a znova ich ukladal naspäť?koľko Vás to stálo a čo všetko ste mali v cene zarátané? Moc by ste nám tím pomohli ďakujem
chemickad
07.06.12,15:36
Dobry,

vybral vsetky parkety, vybral hobru, ktoru sme pod tym mali aj piesok. Ten potom vratil spat a vyrovnal, Nato polozil velkoplosnu drevotriesku, pekne to dal do roviny a nato nalepil naspat parkety. Stalo nas to 1000SK/m2 a su v tom zaratane aj obvodove listy a prechodova lista-my sme ale davali naspat prah, ktory prebrusil lebo este budeme robit druhu izbu, takze by to bolo zbytocne, kedze je ten prechod spolocny. V cene je 3x lakovanie alebo 2x olejovanie. My sme olejovali a sme zatial max. spokojni. Robi rychlo, mal to hotove (vybrate a zlozene) za jeden den, potom uz len robil povrchove upravy.
Parkety vyzeraju krasne.
Verim, ze aj vy budete spokojni.;)
nikolino
11.06.12,09:48
Ďakujem za podrobné opísanie veľmi nám to pomôže.
chemickad
26.06.12,17:23
Ako ste sa nakoniec rozhodli? Tesite sa z peknej podlahy?
nikolino
19.09.12,05:46
Tak parkety nám robil p.Stanček a sú nádherné za tie peniaze to stálo do týždňa sme to mali hotové. p.Stanček nám všetko vysvetlil aj poradil veľmi milý a šikovný majster môžeme ho len doporučiť ďalej.Ďakujeme Vám za kontakt.
chemickad
17.12.12,12:15
PRI DRUHEJ IZBE SA UKAZAL AKO NEZODPOVEDNY, DKONCA UROBIL SVOJU PRACU NEKVALITNE!!!