VeronikaT
25.11.11,18:31
ahojte, skúšala som vyhľadávať v témach a keďže som našla len veľmi staré a neaktuálne témy, tak zakladám túto a dúfam, že sa nájde niekto, kto mi poradí...
akutálne veľmi súrne potrebujem zohnať nového gynekologa v bratislave, a keďže sme sa z nej pred pár rokmi odsťahovali nemám taký prehľad. našla som si na nete GYN Sante s doktorom Gažom na kramároch a ešte ma zaujalo milly s.r.o. v ružinove. Nemáte niekto skúsenosti? aké sú poplatky u dr. millyho, keďže na nete som to nenašla... resp. nepoznáte niektoho dobrého, kto berie nových pacientov?? volala som už do ginfivu a tí neberú... predtým som chodila k dr. tazberíkovej do medirexu, ale toto som už na nete vôbec nenašla a dr. tazberíkovú som našla len v iscare čo neviem, či berú aj "obyčajných" pacientov...

ďakujem za každú radu...
mipavtak
25.11.11,20:47
prim.Paldia a Dr.Paldiova, primar posobi v nemocnici na antolskej ul., obaja maju sukromnu prax niekde v dubravke no neviem ako sa ich centrum vola
tictac7
25.11.11,21:07
...ja chodím k Dr. Millemu už roky - niekedy okolo roku 1992-93 prebral ambulanciu po jednom nebohom Dr. (vtedy bol také mladé ucho) a som s ním spokojná. Pomohol mi už vtedy aj s vecou, ktorú starý pán doktor riešil vždy vetou - po prvom pôrode to prejde. Ja deti doteraz nemám (to je ale o inom), ale tie vtedajšie problémy sú vyriešené taktiež. Aj jeho prístup je super, robí normálne na poisťovne, pripláca sa za objednanie na presnú hodinu 10 EUR. Má v ambulancii aj sono, takže netreba nikam chodiť, mamografia je v budove.... Za tie roky aj sestričky boli, aj sú vždy super. Spolupracuje s MUDr. Žáčkom (raz som bola aj uňho, keď bol Milly na dovolenke) - tiež je v pohode.
Skrátka, tak, ako sa jeho meno vyslovuje, taký aj v skutočnosti je.
pasuliatko
26.11.11,14:34