Theo
26.11.11,13:06
Včera po 17,00 som sem pridal príspevok o T-com internetu.Hľadám a nie je nikde.Už aj tu pracuje SiS.alebo tá vojenská TS?Alebo to vymazali z T-comu?
pepsikova
26.11.11,12:23
...ale Teo, tu nikto nič nevymaže bez teba...pozri sa do svojich nastavení k posledným príspevkom..a ak nenájdeš, tak asi si ho len napísasl ale neodoslal...stáva sa...ale samosato tu nie...
video1983
26.11.11,12:27
arizona
26.11.11,12:43
Theo
26.11.11,12:57
[QUOTE=arizona;1903295]Podla tvojich prispevkov,tebe toho mizne nejako podozrivo moc :eek:
Chybu treba hladat niekde inde...;)

http://www.porada.sk/t181162-zmizol-mi-prispevok.html#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??
misoft
26.11.11,13:13
Theo: Otázka témy, ani príspevok nad mojim - tie nezmizli - vidím ich. Takže - asi takto: písal si, myslel si, že si odoslal, ale neodoslal a ty si šiel ďalej (listovať). Príspevok havo papal :D


BTW: inak ja tomu niekedy vravím: HoSiPa
arizona
26.11.11,13:16
http://www.porada.sk/t181162-zmizol-mi-prispevok.html#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??
Prispevky,ktore sa na internete vymazu,su sice vymazane pre beznych navstevnikov,ale zotavaju v "archivoch", takze adminovia,moderatori atd. si ich mozu dat zobrazit.
Z tohoto dovodu som si dala zobrazit vsetky tvoje prispevky,aby som pozrela preco ti tvoj vcerajsi prispevok zmizol.;)
Ziaden vymazany prispevok sa nezobrazil, takze nebol na Poradu vlozeny.
Ale uputali ma nazvy tvojich "roznych zmiznuti",preto som prilozila tie linky, s poznamkou, ze chyba bude asi niekde inde.
A nemaj strach, necitala som ani jeden,mam lepsiu zabavku :D
220870
26.11.11,13:19
Šak keď zmizol napíš znovu.Ak ti nestojí zato ho písať znovu tak to nebolo nič mimoriadne dôležité.
buchač
26.11.11,13:33
[QUOTE=arizona;1903295]Podla tvojich prispevkov,tebe toho mizne nejako podozrivo moc :eek:
Chybu treba hladat niekde inde...;)

http://www.porada.sk/t181162-zmizol-mi-prispevok.html#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??

...je jedno , kto a kedy a za akých okolností bol , je a aj bude odpočúvaný ....


LEN DEBIL POVIE DO TELEFÓNU TO , ČO SA NEMÁ .....

Súdruhovia za oných čias v pohode služobné linky sledovali ...šak normálka .....no nik nebol ( OKREM DEBILOV ) nejak stíhaný ...



...a ako ja zvyknem občas ...." keby mne odpočúvali - respektíve na hubu by som si nedával pozor - mobil .....he ešte teraz som za katrom "...
misoft
26.11.11,17:41
buchy: len ty? Ja som niekedy si musel poriadne dávať pozor na zobák.... kontráši sem-tam po mne divne zazerali (potvory - kanceľ mali presne oproti dôstojníckej Arme - aby lepšie počuli)
sito
26.11.11,19:02
Včera po 17,00 som sem pridal príspevok o T-com internetu.Hľadám a nie je nikde.Už aj tu pracuje SiS.alebo tá vojenská TS?Alebo to vymazali z T-comu?

Keby len príspevok, tvoj. Tu miznú aj iné veci a nie len veci. A aj sa zaviera. ... lita, skrytá?
Stanislav 1975
26.11.11,19:51
Keby len príspevok, tvoj. Tu miznú aj iné veci a nie len veci. A aj sa zaviera. ... lita, skrytá?
keby sa len zatváralo- to by bolo ešte OK...:cool:
derek191919
26.11.11,19:58
Kali to tu má pod palcom, takže bacha