zanomira
27.11.11,17:31
Dobrý deň,

Potrebujem pedagogické minimum ak chcem ponúkať výtvarné kurzy pre deti aj dospelých?

Ďakujem za odpoveď.
Economic
27.11.11,17:39
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti. K tomuto predmetu nepotrebuješ vôbec nič. je to voľný predmet podnikania.
zanomira
27.11.11,17:46
Veľmi pekne ďakujem, a teda platí to aj ak sa jedná o deti? K tomu tiež nič nepotrebujem? Aspoň niaku ohlasovaciu povinnosť alebo niečo podobné?
Economic
27.11.11,18:04
Veľmi pekne ďakujem, a teda platí to aj ak sa jedná o deti? K tomu tiež nič nepotrebujem? Aspoň niaku ohlasovaciu povinnosť alebo niečo podobné?

Osvedčenie o živnostenskom oprávnení. A cez JKM sa prihlásiš na DÚ.
Cez JKM sa prihlásiš na zdravotku a na sociálnu musíš osobne.
zanomira
29.11.11,08:12
jasne, ale ja som skor myslela, ze ci nepotrebujem niake specialne osvedcenie, ze mozem pracovat s detmi, alebo nieco v tom zmysle... alebo mi staci ze mam vysoku skolu? len mi to pride velmi nepravdepodobne ze by som si mohla len tak otvorit kurz pre deti a nikto by nekontroloval, kto tam tie kurzy robi...
Economic
29.11.11,10:48
jasne, ale ja som skor myslela, ze ci nepotrebujem niake specialne osvedcenie, ze mozem pracovat s detmi, alebo nieco v tom zmysle... alebo mi staci ze mam vysoku skolu? len mi to pride velmi nepravdepodobne ze by som si mohla len tak otvorit kurz pre deti a nikto by nekontroloval, kto tam tie kurzy robi...

Ak je moja odpoveď nepostačujúca, kontaktuj, prosím živnostenský úrad v mieste Tvojho trvalého bydliska.