LUH
28.11.11,06:58
môže zamestnávateľ uzatvoriť pracovný pomer na dobu určitú, ktorý bude trvať 3 mesiace a zároveň dohodúť aj skúšobnú dobu , ktorá je tiež 3 mesiace?
Xanti
28.11.11,06:09
Ano môže,
nakoľko počas doby určitej by nemohol ukončiť PP ak sa mu zamestnanec nebude "páčiť". A počas skúšobnej doby to ide. Takže je to možné mať PP na 3 m ale aj skúšobnú dobu na 3m.
KEJKA
28.11.11,06:58
verím, že to tak ide, ale zdá sa mi to zbytočné, veď počas skúšobnej doby nie je problém ukončiť PP z každej strany - stačí oznámenie. Takže tá doba určitá mi pripadá trochu "navyše", resp. zbytočná.
terezamaria
28.11.11,07:45
verím, že to tak ide, ale zdá sa mi to zbytočné, veď počas skúšobnej doby nie je problém ukončiť PP z každej strany - stačí oznámenie. Takže tá doba určitá mi pripadá trochu "navyše", resp. zbytočná.
Keby tam nebola skúšobná doba, pracovný pomer by sa mohol ukončiť až po skončení doby určitej. Pokiaľ tam je, ukončia ho, keď potrebujú aj skôr.
KEJKA
28.11.11,07:51
verím, že to tak ide, ale zdá sa mi to zbytočné, veď počas skúšobnej doby nie je problém ukončiť PP z každej strany - stačí oznámenie. Takže tá doba určitá mi pripadá trochu "navyše", resp. zbytočná.
ja som to predsa napísala opačne - skúšobná áno, ale doba určitá je zbytočná.
Ledaže je tam doba určitá myslená prvoplánovo - teda že neprichádza do úvahy PP na dobu neurčitú. Ale aj v tomto prípade mi to príde ako zbytočný krok zo strany firmy. Ved počas troch mesiacov zistí a rozhodne sa, ak sa nerozhodne tak zmluva končí.................