katuska305
28.11.11,11:07
Zdravim,

mam taky problem ze mi bol doruceny mobil v hodnote 250€ ktory je absolutne nefunkcny (prasknuty vnutorny display, zadny kryt je tiez jemne prehnuty). Pisala som im, vraveli aby som im to nafotila (avsak ten display sa dost tazko robi, je to hrozne leskle a tazko to vidiet). Kazdopadne pisu, ze do 7ich dni je mozne vratit tovar bez udania dovodu (aj ked ja im to chcem aj spolu s reklamacnym protokolom, ja peniaze nechcem, chcem jedine vymenu za uplne novy a neposkodeny rovnaky mobil). Nuz ale pisu ze tovar sa nema zasielat dobierkou. Tak neviem teraz ake mam dalsie moznosti ? Osobne to mam daleko (cesta by ma vysla vela penazi aj casu), kurier to iste (tam su sumy ako 100€ a podobne).

Mam nejake dalsie moznosti, najlepsie v ramci slovenskej posty ? Viem, ze sa moze balik posielat nie len formou dobierky ale nemam dobry rozhlad co sa takychto veci tyka. Vopred dakujem

(tu su reklamacne podmienky danej firmy v skratke, je tam aj dlhsia verzia http://www.mp3.sk/conditions.php )
ivka70
28.11.11,10:21
Normalne poisteny balik na sumu minimalne 250 EUR postou.
Aasi by som neriesila relkamaciu, eln vratenie tovaru, aby ti vratili peniaze.
Rovnaky mobil dostane urcite za podobnu, ak nie aj nizsiu cenu (lebo cena casom klesa) aj inde.
katuska305
28.11.11,12:02
dakujem za odpoved ivka.
dlho som porovnavala ceny, no oni sa mi zdali byt najrychlejsi a najdoveryhodnejsi ale akosi mi to nevyslo tentokrat.