valeta
28.11.11,12:24
Chcela by som vedieť ako sa dá preklopiť do Sapu excelová tabuľka, napr. ak mi z pracoviska pošlú v excelovej tabuľke výšku zrážok za stravné lístky, prémie, ... Ako to preklopiť zo Sapu do excelu v tom problém nie je, to robím bežne, len ako to spraviť opačne a bez zbytočne zdĺhavého zadávania osobných čísiel a výšky stravného. Ak mi niekto vie poradiť, nech mi napíše presný postup. Budem veľmi rada a za odpoveď ďakujem.
ivka70
28.11.11,11:37
Take jednoduche to nie je.
SAP ma nastroje, ktorymi nacitava udaje, napr. LSMW, ale bezny uzivatel nevie, ktore tabulky akymi udajmi ma naplnit tak, aby nenarusil integritu dat.

Idealne v tvojom pripade by bolo oslovit dodavatela SAPu s presnou poziadavkou co a ako chces nacitavat.
Vytvorite vzorove Excelovske tabulky, ktore naplnite datami a k tymto tabulkam aj v LSMW prepojenie, ktore data nacita.

Osobne si myslim, ze to bez podpory konzultanta bezny uzivatel nezvladne urobit.
stano_b
30.11.11,06:59
Treba zavolat SAP konzultatna, ten to za par drobnych tisic Euro urcite urobi ...:cool:
mickeynator
27.02.12,15:27
ajajaj, LSMW ... komu by sa chcelo cakat na ten batch ... najlepsie zadat vytvorenie Z-reportu, ktory ti to nacita a nahodi