Kaja.K
29.11.11,12:07
Ahojte,

chcem sa len uistiť, či si myslím správne.
Ak zamestnanec nastúpi počas mesiaca, napr. v polovici, alebo je časť mesiaca PN, maximálne vymeriavacie zákaldy sa majú krátiť podľa
skutočne odpracovaných dní, resp. majú sa prepočítať na to obdobie, za ktoré zamestnanec dostal mzdu.
Podľa § 138 ods. 13 zák. o soc. poist. sa ale krátia len VZ pre nemocenské, dôchodkové a poistenie v nezamestnanosti.
Hovorí mi nejaké iné ustanovenie ZSP o tom, že mám krátiť aj garančné a rezervný fond solidarity?
Úrazové nemá max., ten sa teda nekráti. Ale čo tie dve?

Ďakujem za každý názor ;-)
jankasm
29.11.11,13:29
Ahojte,

chcem sa len uistiť, či si myslím správne.
Ak zamestnanec nastúpi počas mesiaca, napr. v polovici, alebo je časť mesiaca PN, maximálne vymeriavacie zákaldy sa majú krátiť podľa
skutočne odpracovaných dní, resp. majú sa prepočítať na to obdobie, za ktoré zamestnanec dostal mzdu.
Podľa § 138 ods. 13 zák. o soc. poist. sa ale krátia len VZ pre nemocenské, dôchodkové a poistenie v nezamestnanosti.
Hovorí mi nejaké iné ustanovenie ZSP o tom, že mám krátiť aj garančné a rezervný fond solidarity?
Úrazové nemá max., ten sa teda nekráti. Ale čo tie dve?

Ďakujem za každý názor ;-)

Ja si myslím, že zákon hovorí o maximálnom VZ pre všetky poistenia.
Potom, v ods. 13 hovorí o tom, ktoré a ako sa krátia v prípade, že poistenie netrvalo celý mesiac.
Tie poistenia, ktoré sa v odseku 13 nespomínajú, nemajú žiadne krátenie. Platí pre ne len maximálny VZ. ;)
Kaja.K
29.11.11,14:49
Veď práve o krátení sa bavím, že sa krátia len VZ pre NP, DP a PvN. Takže GP a RFS sa nekráti. Teda podľa mňa ;-)