praca.apo
01.12.11,11:10
Ahojte chcem sa vás spitat ci moze ehop fungovat bez tovaru. Napriklad na principe dropshipingu. Napriklad zakaznik umna objedna tovar ja si ten tovar objednam u dodavatela, a dodavatel posle tovar mojumu zakaznikovi. Existuje nieco taketo unas?? Chcem to hlavne zato lebo nemam dostatok financii na zakupenie tovaru
blavaciko
01.12.11,20:40
Rozšírené hľadanie
(http://www.porada.sk/search.php)
odporucam vlozit slovicko dropshipping, bolo tu toho pisane hafo a aj celkom rozumne myslienky a vysvetlenia preco je to v podstate nie uplne v sulade zo zakonom v ramci eu
mshop
09.12.11,18:14
a naco to riesit takto?? ja predavam na podobnom principe... dodavatel mi vystavi fakturu, ja to poslem este v ten den cez kuriera, na druhy den je tovar u zakaznika a do 5 dni mam na ucte... a mam dalsi tyzden na to aby som zaplatil dodavatela...jednoduche a ziadne problemy... takto len prides o staleho zakaznika ak to bude dodavat dodavatel... zakaznik si zmysli ze chce nieco objednat znova tak nepojde cez teba ale nakontaktuje sa priamo na dodavatela...
Podnikanie
12.12.11,18:03
a naco to riesit takto?? ja predavam na podobnom principe... dodavatel mi vystavi fakturu, ja to poslem este v ten den cez kuriera, na druhy den je tovar u zakaznika a do 5 dni mam na ucte... a mam dalsi tyzden na to aby som zaplatil dodavatela...jednoduche a ziadne problemy... takto len prides o staleho zakaznika ak to bude dodavat dodavatel... zakaznik si zmysli ze chce nieco objednat znova tak nepojde cez teba ale nakontaktuje sa priamo na dodavatela...

To záleží aj od dodávateľa. Niektorí sú iba veľkoobchody a koncovým zákazníkom nepredávajú. A ak je dobrý dropshipper, tak nebude balík obsahovať jeho údaje.
turcsi
14.12.11,09:32
ako to je vlastne s tým e - shopom? nevidím tu odpoveď na otázku a tiež by ma zaujímala:).