jozef38
01.12.11,12:08
caute, kamarat ma taky problem, dal si spravit e-shop programatorom, ktorý mu nedali zdrojaky, tak nemoze nic robit s e-shopom-ziadne upravy. minule mu robili stitok akcia v obrazku produktu, ale on si ho dal zatial skryt a teraz za odkrytie si pytaju peniaze. Je toto normalne? korektné?


majte sa
arizona
01.12.11,11:29
Zalezi aku mas s nimi podpisanu zmluvu a na com ste sa dohodli...
jozef38
01.12.11,11:41
No taketo nieco v zmluve nic nieje, len to ze za hodinovu pracu si pytaju 40 EUR. Odkrytie uz zaplatenej sluzby musi byt spoplatnene?!! To je taka tazka robota? A chcem dodat, ze si zato pyta dost.
Atomer.sk
01.12.11,11:55
1. predpokladam, ze je to ich vlastny system, a preto zdrojove kody nemaju preco davat zakaznikovi (tvojmu kamaratovi)
2. pokial si tvoj kamarat trufa robit upravy v zdrojovych kodoch eshop systemu, mohol si eshop vytvorit uz rovno sam
3. kamarat chce po firme, alebo ako pises po skupinke programatorov, aby robili upravy na eshope zadarmo. Aky je na to dovod a opodstatnenie?
marjankaj
01.12.11,11:56
No taketo nieco v zmluve nic nieje, len to ze za hodinovu pracu si pytaju 40 EUR. Odkrytie uz zaplatenej sluzby musi byt spoplatnene?!! To je taka tazka robota? A chcem dodat, ze si zato pyta dost.
Tak si nájdi iného dodávateľa. My do tej zmluvy nevidíme.
jozef38
01.12.11,15:49
Odpoved marjankaje: nevies ako ma ist moj kamarat k niekomu inemu, ked dal vela penazi tym programatorom? Co mu poradite?
Ma to predat niekomu inemu?


Ahoj atomer, pozeral som tvoju stranku a vypada to dobre. Mal by som zaujem o variantu business. Moj kamarat tiez rozmysla, ale mal problemy s programatormi, tak je teraz opatrnejsi. Ale rozmysla, ze by predal svoju stranku a pojde do najmu k tebe.

Vedel by si mi dat nejake referencie na tvojich zakaznikov?


Vies, nechcem ist k niekomu, koho nepoznam.
Atomer.sk
01.12.11,15:53
Ahoj jozef38, nase referencie vidis na stranke, alebo mozem poslat. Skontaktuj nas cez kontaktny formular, dakujem.
jozef38
01.12.11,16:25
Myslel som take referencie, ci su s vami ludia spokojni, rychlost na poziadavky zakaznika, kvalita poskytovaných sluzieb, pristup k zakaznikovi, ceny sluzieb atd...

Vies mi o tom blizsie povedat? Neviem ci vidis ty do firmy ako celku, neviem aku poziciu zastavas, ale ak by si mi vedel odpovedat na vyssie spominane otazky, bol by som ti vdacny.

Nechcem sa aj ja oklamat v neserioznom predajcovi sluzieb ako moj kamarat, co dufam nie je pripad vasej firmy. Zatial dakujem
marjankaj
01.12.11,19:58
Odpoved marjankaje: nevies ako ma ist moj kamarat k niekomu inemu, ked dal vela penazi tym programatorom? Co mu poradite?
Ma to predat niekomu inemu?

No ak mu ostalo už iba tých 40 euri, tak nech to dá tomu pôvodnému.
A druhý raz nech si dobre prečíta zmluvu, aby vedel, za čo platí.
kabko
01.12.11,20:44
A to ten tvoj kamarát nemá ani prístup na server? Ak má, tak nech jednoducho spraví migráciu na nový server a hotovo, či?
D.Halas
02.12.11,07:20
Vsetko samozrejme zavisi od toho, aky druh zmluvneho vztahu existuje medzi programatorom a klientom.
Pokial bola praca vykonavana jednorazovo, bez dohody o dalsej podpore produktu zo strany programatora, tak je obmedzeny pristup k riesenie pomerne nestandardny.
Pri spolocnostiach poskytujucich podporu je samozrejme bezne si za ukony vykonavane programatormi uctovat poplatky, kazdopadne drobne ukony (ako odkrytie ikony) su casto (aspon u nasej spolocnosti) vykonavane zdarma.
jozef38
02.12.11,08:33
Ako vidim tak som zarezal do ziveho, lebo Atomer sk neodpoveda...

Mozno by aj oni pytali za tento vykon peniaze ako vyplyva z jeho predoslej odpovedi...


Kde si Atomer vyjadri sa, pytal by si peniaze aj ty za odkrytie ikony alebo ako spomina D.Halas za drobne ukony?
Dantess
02.12.11,08:41
Vačšinou to dávajú outsorcovať takéto firmy. Len predávajú systém a ani sa do neho poriadne nerotumejú a potom samozrejme musíš platiť aj za veci čo zaberie programátorovi 20sec., lebo to dávajú robiť 3.stranám. Tiež som sa takto odrbal. A atomerova reakcia ma prekvapila tiež. Myslel som, že už éra "nič zadarmo" skončila.
Atomer.sk
02.12.11,08:43
jozef38: nebudem odpovedat na vseobecne otazky, ktore patria uz do emailu. Napisal som ti, aby si nas skontaktoval.
Za upravu na eshopoch si samozrejme uctujeme poplatok na zaklade casovej narocnosti. Odkrytie obrazku by ale urcite nestalo 40 Eur ;-) ako u Tvojho kamarata.
mato546
02.12.11,10:31
Ja som sa tiez takto odrbal takymito smradmi prasivymi, dva razy tuknu do klavesnice alebo kliknu na mys a pytaju nehorazne peniaze. Vyserte sa na takychto prasivcov, existuju aj open-source systemy. Nie je tam podpora, ale mozete si to dat robit viacerym programatorom a bude to lacnejsie. Ked sa ti nebude pacit jeden, ides k druhemu a nie, ze musis byt zavisly na debiloch, ktori osieraju ako sa da. Citam v tejto teme, ze si uz pytaju aj za normalne veci, co maju urobit zadarmo, to musia byt riadne svine.

Chcem este pripomenut, ze niektori maju podmienku, ze webhosting musi byt u nich. ked im nejde poriadne webhosting, lebo maju take trtkoviny, aby este aj na cene hostingu zarobili a potom to nejde poriadne a clovek je v riti, ked sa da s takymito prasivcami.
marjankaj
02.12.11,10:42
Ja som sa tiez takto odrbal takymito smradmi prasivymi, dva razy tuknu do klavesnice alebo kliknu na mys a pytaju nehorazne peniaze. Vyserte sa na takychto prasivcov, existuju aj open-source systemy. Nie je tam podpora, ale mozete si to dat robit viacerym programatorom a bude to lacnejsie. Ked sa ti nebude pacit jeden, ides k druhemu a nie, ze musis byt zavisly na debiloch, ktori osieraju ako sa da. Citam v tejto teme, ze si uz pytaju aj za normalne veci, co maju urobit zadarmo, to musia byt riadne svine.

Chcem este pripomenut, ze niektori maju podmienku, ze webhosting musi byt u nich. ked im nejde poriadne webhosting, lebo maju take trtkoviny, aby este aj na cene hostingu zarobili a potom to nejde poriadne a clovek je v riti, ked sa da s takymito prasivcami.

No keď si to nevie niekto dopredu spočítať, tak potom nech sa nediví, keď musí platiť. Veď programátorov je plno. A študenti toľko nepýtajú. A dva ťuky do klávesnice si dokážeš urobiť aj sám. Nemusíš k tomu hneď volať Bila Gatesa.:rolleyes:
Dantess
02.12.11,10:46
No keď si to nevie niekto dopredu spočítať, tak potom nech sa nediví, keď musí platiť. Veď programátorov je plno. A študenti toľko nepýtajú. A dva ťuky do klávesnice si dokážeš urobiť aj sám. Nemusíš k tomu hneď volať Bila Gatesa.:rolleyes:

to áno, ale ak nedostaneš prístup do ich systému, tak môžeš ťukať...
kabko
02.12.11,10:48
Neviem aká to je firma ktorú tu spomínaš jozef38, no musí to byť banda keketov!

Ako čítam : "minule mu robili stitok akcia v obrazku produktu, ale on si ho dal zatial skryt a teraz za odkrytie si pytaju peniaze" - z toho mi vyplíva, že za to už zaplatil (za to vytvorenie). A teraz pýtajú hodinovú sadzbu za to, že v systéme zmenia DISABLED na ENABLED(teda pokiaľ to spravili aspoň trocha rozumne) ?! No nech ich pošle do "preč" !
marjankaj
02.12.11,10:53
to áno, ale ak nedostaneš prístup do ich systému, tak môžeš ťukať...
Čo si kúpil podľa zmluvy, to má. :eek:
kabko
02.12.11,11:01
... Chcem este pripomenut, ze niektori maju podmienku, ze webhosting musi byt u nich. ked im nejde poriadne webhosting, lebo maju take trtkoviny, aby este aj na cene hostingu zarobili a potom to nejde poriadne a clovek je v riti, ked sa da s takymito prasivcami.

Absolútne s tebou súhlasím. Títo prašivci si prenajmú nejaký prašivý server z predpotopnej doby s nejakým CELERON procákom a 1GB RAMkou, a potom že SHARED WEBHOSTING a napráskajú tam desiatky eshopov a iných webstránok! No bodaj by to aj išlo! Sú to jeblingtoni, ktorí nemajú ani páru o tom čo vlastne robia, a keď nebodaj napíšeš alebo zavoláš, že to padá, tak ti budú tvrdiť že všetko je ok! Alebo sa ťa idiotsky ešte opýtajú "ČO máte na mysli pod pojmom PADÁ ?!"

Nie každý vie, že pri výbere webhostingu nieje dôležité len to, že vám ponúknu neobmedzený priestor na disku, neobmedzené množstvo emailových adries či databáz za nízku cenu! Dôležité sú aj parametre toho servera, aby bolo vopred jasné či to ten server utiahne, a tiež koľko www bude z toho servera bežať!
Dnes nieje problém si prenajať server za 50Eur s nízkymi parametrami a nasácať tam 30 webstránok a od každého vypýtať bezkonkurenčných 3.99Eur mesačne za webhosting! To môže urobiť fakt hocikto, ba dokonca aj "väčšie" (tým myslím známejšie) hostingovky to tak robia, by ste sa čudovali! (nechcem konkretizovať že to je napr. web******** alebo *****hosting), lebo by ma tu zase všetci zjedli že očierňujem dobré meno niekomu... :)
marjankaj
02.12.11,11:05
Kabko: Veď iba ty rozhoduješ, komu si to dáš urobiť. Prečo to dávaš prašivcom?:rolleyes:
kabko
02.12.11,11:11
Kabko: Veď iba ty rozhoduješ, komu si to dáš urobiť. Prečo to dávaš prašivcom?:rolleyes:

marjanka, ja by som si to ani vo sne nedal robiť tím zmrdom :) Len hovorím na základe faktov a skúseností mojich známych... :)
Dantess
02.12.11,11:12
Kabko: Veď iba ty rozhoduješ, komu si to dáš urobiť. Prečo to dávaš prašivcom?:rolleyes:

Veci niesú len čierno biele. Ja som si vybral firmu, ktorú mi "odobrilo" viacero ľudí z brandže. Vyzerali naozaj profesionálne, ceny dosť vysoké, ale mali referencie a pod. Nakoniec som od nich odišiel, lebo sa stávali veci čo popisuje aj Kabko... Takže z tvojho pohľadu som to dal spraviť "prašivcom" a som ten blbec čo si ich vybral, ale nieje to tak jednoduché.
jozef38
02.12.11,11:17
odpoved marjankaje: a ja to mam zkadial vediet, ze su to prasivci, ty vidis do buducnosti, aki budu v buducnosti ti ludia? Nie su ziadne stranky, aby sme si overili taketo pochybne firmy, ktore robia e-shopy a maju niekedy naozaj velmi pekne reklamy, aby zlakali novych zakaznikov. Existujucich zakaznikov maju v picci, ved tí uz musia platit!!!

odpoved kabkovi: keby sa dalo, tak by som ta volil hned, presne toto si aj ja myslim.


Najvacsia sranda je ze, Atomer sk je ticho, takze asi taketo praktiky maju aj oni.

odpoved Atomerovi: ja som napisal, ze hodinovu sadzbu maju 40 EUR, nie ze to odkryju za 40 EUR - to mali urobit zadarmo, inak je to cocotska firma.

Ak sa k tomuto Atomer sk vyjadri, budem len rad.
kabko
02.12.11,11:17
Veci niesú len čierno biele. Ja som si vybral firmu, ktorú mi "odobrilo" viacero ľudí z brandže. Vyzerali naozaj profesionálne, ceny dosť vysoké, ale mali referencie a pod. Nakoniec som od nich odišiel, lebo sa stávali veci čo popisuje aj Kabko... Takže z tvojho pohľadu som to dal spraviť "prašivcom" a som ten blbec čo si ich vybral, ale nieje to tak jednoduché.

Nie si blbec. Len si nevedel čo sa pred objednaním máš opýtať... ale teraz už vieš a dáš si v budúcnosti pozor aby sa to nezopakovalo... :)
marjankaj
02.12.11,11:23
odpoved marjankaje: a ja to mam zkadial vediet, ze su to prasivci, ty vidis do buducnosti, aki budu v buducnosti ti ludia? Nie su ziadne stranky, aby sme si overili taketo pochybne firmy, ktore robia e-shopy a maju niekedy naozaj velmi pekne reklamy, aby zlakali novych zakaznikov. Existujucich zakaznikov maju v picci, ved tí uz musia platit!!!

odpoved kabkovi: keby sa dalo, tak by som ta volil hned, presne toto si aj ja myslim.


Najvacsia sranda je ze, Atomer sk je ticho, takze asi taketo praktiky maju aj oni.

odpoved Atomerovi: ja som napisal, ze hodinovu sadzbu maju 40 EUR, nie ze to odkryju za 40 EUR - to mali urobit zadarmo, inak je to cocotska firma.

Ak sa k tomuto Atomer sk vyjadri, budem len rad.
No možno tam majú, že za každú aj začatú hodinu. Veď si podpisoval zmluvu, tak si to tam over, čo si podpísal. Aj keď teraz po funuse je už asi neskoro.

A Atomera nenaháňaj. Nemáš s ním žiadnu zmluvu. Tak nemusí nič robiť. A ešte grátis.
jozef38
02.12.11,11:29
Preto zhanam Atomera, lebo chcem k nemu ist (dat si u neho urobit e-shop), takze ci nemaju take praktiky aj oni, rozumies marjankaj?
kabko
02.12.11,11:33
Preto zhanam Atomera, lebo chcem k nemu ist (dat si u neho urobit e-shop), takze ci nemaju take praktiky aj oni, rozumies marjankaj?

Hlavne sa opýtaj aký server bude použitý a koľko www tam bude.
marjankaj
02.12.11,11:37
Preto zhanam Atomera, lebo chcem k nemu ist (dat si u neho urobit e-shop), takze ci nemaju take praktiky aj oni, rozumies marjankaj?
Veď on nemá v náplni práce iba sedieť tu na porade. Chápeš aj ty? Napíš mu SSku, veď on si to prečíta.
jozef38
02.12.11,11:38
Mas pravdu kabko. Nech sa vyjadri tu, ked sa pripojil do tejto mojej temy. Nech vidia vsetci, nebudem mu zatial pisat po e-mailoch, kde to nikto nevidi.

Takze Atomer sk, aky server pouzivate, u koho mate webhosting a kolko je na nom priblizne www stranok?

Nech sa paci, mozes mi odpovedat na tieto otazky? Ak nebudes odpovedat, tak vsetci vieme, ze preco...

Mozes tu hadzat aj reklamy ake mate dobre sluzby, ale ked neodpovies, nikto si podla mna u teba neda spravit e-shop...
kabko
02.12.11,11:42
Mas pravdu kabko. Nech sa vyjadri tu, ked sa pripojil do tejto mojej temy. Nech vidia vsetci, nebudem mu zatial pisat po e-mailoch, kde to nikto nevidi.

Takze Atomer sk, aky server pouzivate, u koho mate webhosting a kolko je na nom priblizne www stranok?

Nech sa paci, mozes mi odpovedat na tieto otazky? Ak nebudes odpovedat, tak vsetci vieme, ze preco...

Ale no, ...nebud zas až taký podozrievavý... Ak neodpovie hneď, znamená to že tu nieje, a bohvie či si túto celú tému vôbec prečíta....
Marjanka má pravdu, napíš mu SS, alebo email, a uvidíš čo ti povie.. ;) (potom to sem môžeš napísať ak chceš, aby sme videli)
marjankaj
02.12.11,11:42
Mas pravdu kabko. Nech sa vyjadri tu, ked sa pripojil do tejto mojej temy. Nech vidia vsetci, nebudem mu zatial pisat po e-mailoch, kde to nikto nevidi.

Takze Atomer sk, aky server pouzivate, u koho mate webhosting a kolko je na nom priblizne www stranok?

Nech sa paci, mozes mi odpovedat na tieto otazky? Ak nebudes odpovedat, tak vsetci vieme, ze preco...

Mozes tu hadzat aj reklamy ake mate dobre sluzby, ale ked neodpovies, nikto si u teba neda spravit e-shop...
Zabudol si na formulku:
Čo odteraz poviete bude môcť byť použité proti vám.:rolleyes:

Také som počul od inšpektora Colomba.:cool:
D.Halas
02.12.11,14:45
Nemám problém odpovedať za našu spoločnosť.
Pri prenájme väčšieho množstva e-shopov je samozrejme problém správneho nakladania so zdrojmi kritický. Zvlášť v období, akým sú vianoce, kedy návštevnosť nárazovo stúpa, prípadne ak zákazník spustí masívnu akciu či reklamnú kampaň. Dlho sme situáciu riešili postupným rozširovaním serverového parku a presúvaním projektov podľa aktuálnej záťaže, tento rok sme však prešli na cloudové riešenie, ktoré zazpečuje optimálnu efektivitu práce serverov a vie si poradiť aj vo vyššie spomínaných situáciách.
Atomer.sk
02.12.11,15:51
jozef38, Ty si na mna nejaky naviazany sa mi zda :-))

Dozadujes sa tu mojej expresnej odpovede z mojho pohladu az neprijemnym sposobom. Ako uz bolo spomenute, nie som tu na porade non-stop, takze treba mat trosku trpezlivost ;-)

Odpoved na Tvoju otazku, ci ma nejaka firma spokojnych zakaznikov, by si mal kazdy zistovat sam, a nespoliehat sa na vyjadrenie firmy, ktora poskytuje eshop riesenia. Skontaktuj vzdy zakaznikov, ktorych najdes v referenciach a popytaj sa ich na spokojnost a spolupracu s danym poskytovatelom riesenia.
Takymto sposobom sa do buducna vyhnes problemom, ked si Tvoj dodavatel pyta za mensiu upravu na eshope vyse 40 Eur.
Konkretne napriklad my, si za takyto ukon v implementacnej faze (alebo cerstvo po dokonceni projektu) nepytame ziaden poplatok. Ina situacia je, ked to chce zakaznik napriklad po 7-8 mesiacoch od spustenia eshopu. V tom pripade by sme mu vyfakturovali zrejme 5-7 Eur. Tiez sa zohladnuje, ci zakaznik pozaduje casto nejake drobne upravy, alebo nie. V pripade, ze nie, spravilo by sa to gratis. V pripade castych poziadaviek na upravu a zmeny, odporucame tieto pripomienky "balickovat", aby sa zapracovali vsetky naraz. V tomto pripade to vychadza spolu menej, ako keby sa robili jednotlive polozky samostatne po castiach.
mato546
02.12.11,17:24
Tak pan Atomer, to mate nejake divne fakturovanie. Pytat peniaze za odkrytie uz zaplatenej sluzby si myslim, ze je neeticke aj keby to bolo po 2 rokoch spustenia e-shopu. To da zabrat tak vela roboty zmenit disabled na enabled, ze musite pytat zato poplatok 5-7 EUR? Podla mna je to nevazenie si existujuceho klienta. Ja na mieste jozefa38 alebo ako spomina jeho kamarata by som odisiel od takychto k o k o t o v, co pytaju za kazdu piccovinu peniaze. Ved je to smiesne, co tu pisete, nevazite si zakaznika, len noveho, ked je existujuci tak ho mate u prdele, lebo platit aj tak uz musi, ked si to chce vylepsit.


p. Halas, dali by ste mi kontakt na vase www stranky, chcel by som si pozriet Vasu ponuku tvorby e-shopov.


Pan Atomer este sa chcem Vas spytat na akom webhostingu funguju Vase e-shopy?
Atomer.sk
02.12.11,20:55
mato546:
Nejako to mas cele popletene. Precitaj si este raz celu temu. My sme jozefovi38 nefakturovali nic, to ina skupinka diabolskych programatorov :--- Lebo normalne mam pocit, ze to nadavas nam, no nepoznam dovod pre tolko nenavisti z Tvojej strany.

Nerozculuj sa uz tolko, a hlavne dychaj... :cool:
mato546
02.12.11,21:09
No neviem kto to ma popletene, vyssie si pisal, ze by ste to aj vy tak faturovali, ako to jozefovi38 fakturovali, tak zato som pisal, ze vy ste taki isti ako jozefovi programatori, ze si nevazite zakaznika atd. Ty nepoznas koliesko na mysi a nevies si posunut stranku vyssie co si pisal?...
marjankaj
02.12.11,21:57
No neviem kto to ma popletene, vyssie si pisal, ze by ste to aj vy tak faturovali, ako to jozefovi38 fakturovali, tak zato som pisal, ze vy ste taki isti ako jozefovi programatori, ze si nevazite zakaznika atd. Ty nepoznas koliesko na mysi a nevies si posunut stranku vyssie co si pisal?...

No ak budeš mať všetkých zákazníkov takých, čo chcú vymeniť každý týždeň jedno slovíčko, tak budeš robiť v jednom kuse zadarmo.
kabko
02.12.11,23:56
No neviem kto to ma popletene, vyssie si pisal, ze by ste to aj vy tak faturovali, ako to jozefovi38 fakturovali, tak zato som pisal, ze vy ste taki isti ako jozefovi programatori, ze si nevazite zakaznika atd. Ty nepoznas koliesko na mysi a nevies si posunut stranku vyssie co si pisal?...

No ono je to tu už dosť dobre dopletené :D
Jozef38 celý čas hovorí o tom že jeho kamoš už za tú službu ZAPLATIL. Teraz ju stačí zmeniť niekde v riti v admine z DISABLED na ENABLED! (alebo nejak podobne)... A je jedno či niekto za to vypýta 5Eur alebo 40Eur, je to doslova ZDIERANIE chudáka majiteľa eshopu, ktorý žiaľ nemá schopnosti (a možno aj možnosti) na to aby si to spravil sám. Takýmto šikovným podnikateľom, ktorí ešte aj za toto by brali peniaze by som vedel ruky zlámať!!!

Jozef, ak tvoj kamoš chce, daj mi vedieť, dám mu eshop KOMPLET ZADARMO! Žiadny eshop "na mieru" ani "vyskladaný" či "poskladaný"! Normálne ZADARMO!
Atomer.sk
03.12.11,07:59
kabko, ukaz ten Tvoj eshop KOMPLET ZADARMO. Moj kamarat to chce tiez :rolleyes:
kabko
03.12.11,08:41
Tebe som neponúkol nič atómik, ponúkol som len Jozefovi - resp. jeho kamošovi. Ty si len skladaj svoje molekuly tam....
blavaciko
03.12.11,11:47
kabko sa tu zbytocne rozculuje...
skus sa na to pozriet z pohladu prenajimatela e-shopu a mozno pochopis o com to je...
kabko
03.12.11,12:16
kabko sa tu zbytocne rozculuje...
skus sa na to pozriet z pohladu prenajimatela e-shopu a mozno pochopis o com to je...

Ja? Ja sa nerozčulujem, veď ja som kľudný ako Lenin pri výstupe na Rysy! Ja len nemám rád pičúzov, ktorý odrbávajú majiteľov eshopov, a všetko čo tu doteraz bolo povedané na obhajobu jozefovho kamoša je pravda. Mimochodom, aj ja som "prenajímateľ eshopov" a eshop ponúkam ZDARMA! A určite by som za 2-3 kliky neúčtoval ani cent. Chlapec zaplatil za niečo čo mu spravili a teraz za dva kliky, aby mu to doslova len zmenili s disabled na enabled si účtujú hodinovú sadzbu?! No nehnevaj sa na mňa, ale takýmto ľuďom by som najradšej takú jednu praštil, že by ich ani google nenašiel !
blavaciko
03.12.11,22:05
mimotemy
ja sa na teba nehnevam, nemam dovod... len volis silne slova...
pzavodny
05.12.11,20:35
No s eshopom na mieru to niekedy moze byt problem. Myslim, ale ze taka drobnost ako nastavenie stitku ku produktu by mala byt funkciou redakcneho systemu eshopu, aby si ju uzivatel mohol kedy kolvek podla potreby zmenit. Skuste vyskusat sluzbu na www.clickeshop.sk
Da sa spustit okamzite a vyskusat na 15 dni zdarma.