mocekz
02.12.11,19:23
Prečítala som celý zákon, ale i tak mi nie sú jasné niektoré otázky:
1. Máme registračnú pokladnicu (maloobchod), ale doteraz som používala aj "pokladnicu" v programe účtovníctva (úhrada faktúr - veľkoobchod). Už sme si dali nainštalovať fiškálny modul - a teraz neviem: keď mi už teraz nejaký odberateľ zaplatí faktúru v hotovosti (veľkoobchod) musím platbu prijať cez ERP?
2. Keď vyberieme peniaze z bankového účtu - aj tieto peniaze musím nablokovať cez ERP, alebo si ich prijmem ako v minulosti iba do pokladne 211/261? (261/221 bankový účet)
3. keď platím PHM, poštu, dobierky, ... všetky tieto platby účtujem cez pokladňu v účtovníctve (5,,/211), nie cez ERP, alebo?
4. musím ku každému bloku urobiť výdajku/predajku, alebo môžem urobiť jednu sumárnu za mesiac? (veľa toho nepredáme, predavačka to píše na papier a ja k tomu raz za mesiac urobím výdajku)
Ďakujem, Monika
Mila123
02.12.11,18:27
1, áno
2, ako v minulosti, nič nové...
3, ako si to robila doteraz tak aj do budúcna...
4. nechápem....
KEJKA
02.12.11,18:30
všetky otázky máš v téme, ktorá je venovaná ERP po novom zodpovedané. V krátkosti
1. áno, všetky platby za tovar v hotovosti musia ísť cez ERP.
2. nie, správne stačí cez 261, ale ak by si ich fyzicky z nejakého dôvodu vložila skutočne do ERP, tak zaevidovať vklad.
3. správne
4. akú výdajku? zo skladu? Účtovanie skladovej evidencie sa ERP netýka - teda pokiaľ nie je ERP naviazaná priamo na sklad /nám predaný tovar automaticky zo skladu odpisuje/
mocekz
02.01.12,13:21
a ako je to s dennými uzávierkami. doteraz sme totiž na pokladni nemuseli nahadzovať vklad do pokladne (t.j. hotovosť, ktorá je v pokladni), a keď sme za celý deň nič nepredali, nemuseli sme na jeho konci robiť dennú uzávierku. teraz tá povinnosť je a ja neviem, či musím urobiť dennú uzávierku aj v ten deň, keď som nič nepredala, iba som ráno nahodila vklad do pokladne (ide totiž o to, že môžme urobiť iba cca 300 blokov spolu s uzávierkami a potom musíme pokladňu znova zobrať k technikovi, aby nám sprístupnil ďalšie bloky - a to nebude určite zadarmo). takže ešte raz: ak ráno urobím vklad do pokladne, ale za celý deň nepredám a tým pádom ani neneblokujem ani jednu položku - musím urobiť dennú uzávierku?
mocekz
09.01.12,19:12
nikto mi nevie poradiť?
Anika 7
17.01.12,12:14
ahojte,,,
mam otazku k fiškalizácii,,,

mam odoslanu fakturu vystavenu 28.12.2011
k nej uz musim spraviť bloček cez fiškalnu pokladnu? Alebo klasicky este vypisujem prijmový pokladničny doklad?


Niekde na porade som čitala ze taketo bločky o uhrade faktury cez fiškalnu pokladnu tlačim az od 01.01.2012, tak teraz neviem.
vango
17.01.12,14:07
nikto mi nevie poradiť?

Každá pokladnica je iná. Poväčšinou je to tak, že aj zaevidovaný vklad v pokladni sa považuje za pohyb. T.z., že aj keby ste za daný deň nepredali žiadny tovar, tak sa denná uzávierka musí spraviť, hoci bude nulová. Skús a uvidíš.
V deň kedy nebudete mať žiadnu tržbu, ale zaevidovaný vklad, neurob uzávierku. Keď pokladnicu zapneš na druhý deň a budeš chcieť niečo nablokovať uvidíš, či ťa pokladnica neupozorní na to, že treba urobiť dennú uzávierku. Ak áno sprav ju a budeš už vedieť ako to funguje. :)
vango
17.01.12,14:08
ahojte,,,
mam otazku k fiškalizácii,,,

mam odoslanu fakturu vystavenu 28.12.2011
k nej uz musim spraviť bloček cez fiškalnu pokladnu? Alebo klasicky este vypisujem prijmový pokladničny doklad?


Niekde na porade som čitala ze taketo bločky o uhrade faktury cez fiškalnu pokladnu tlačim az od 01.01.2012, tak teraz neviem.

A aký je dátum jej úhrady v hotovosti? V tomto, či ešte v minulom roku?
evina
17.01.12,14:12
A aký je dátum jej úhrady v hotovosti? V tomto, či ešte v minulom roku?

a ešte doplním - čo je predmetom daNEJ faktúry_?
Anika 7
18.01.12,12:36
Datum je minuloročný ...
odpoved uz mam prezistila som si to na danovom urade,,,
takze dakujem
A ako je to s dennymi uzavierkami ? Vypisuje sa na nich klasicky prijmový pokladničny doklad a potom to zaučtujete ?
Danielle369
18.01.12,12:41
Denná uzávierka, intervalová uzávierka a prehľadová uzávierka

Podnikateľ z údajov v prevádzkovej pamäti vyhotovuje dennú uzávierku. Dennú uzávierku podnikateľ vyhotovuje len za dni, v ktorých mal tržbu. Podnikateľ je povinný vyhotoviť dennú uzávierku kedykoľvek raz za deň. Dennou uzávierkou sa rozumie tlačový výstup obsahujúci údaje o denných súhrnných finančných operáciách týkajúcich sa predaja tovaru alebo poskytovania služby. Podnikateľ nie je povinný robiť žiadne výkazy obratov, ani mesačné uzávierky
Anika 7
18.01.12,12:49
Mam este jednu otazku,,,mame malu predajnu,,musim robit vklad a vyber kazdy den?
peniaze z kasy nevyberame kazdy ale cca kazdy treti den..
evina
19.01.12,12:44
Mam este jednu otazku,,,mame malu predajnu,,musim robit vklad a vyber kazdy den?
peniaze z kasy nevyberame kazdy ale cca kazdy treti den..
Toto je z nasledovnej témy:

http://www.porada.sk/t174252-p14-trzby-z-erp-a-skutocny-stav-hotovosti.html#post1941211

http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: evina http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/174252-trzby-z-erp-a-skutocny-stav-hotovosti-post1941211.html#post1941211)
Ja len žasnem na čo všetko dokážu ľudia prísť pri týchto nových ERP. Čítajú kde kade čo, miesto toho, aby si každý kto s tým robí prečítal zákon, ktorý má bez prílohy možno dve tri strany. Pritom sa s manipuláciou ERP až tak veľa nezmenilo - pribudli 2 povinnosti - evidovať vklad do pokladne /šuplíčka ERP/ a evidovať úhrady faktúr v hotovosti /vrátane záloh/pre tých, ktorí majú povinnosť evidovať tržby prostredníctvom ERP.
Podčiarkujem jednu dôležitú skutočnosť a je to odrazené aj v zákone



(1) Tento zákon upravuje

a) podmienky používania elektronickej registračnej pokladnice na evidenciu tržieb na území Slovenskej republiky,


Ak účtovníčka nevie, čo sú to tržby, je potom ťažká každá diskusia.
Povedzte jej, že by nás na stránke Porady veľmi zaujímalo ako zaeviduje nákup alobalu v delení ntto cena, DPH /ak ide o výdaj - náklad/ v kase, ktorá slúži na evidenciu príjmov. Zároveň nás zaujíma, kde je napísané, že sa zrušia VPD prípadne PPD a pod. hlúposti - už naozaj prestávam chápať.

ERP sa používa len na evidenciu tržieb pri predaji tovaru a vybraných službách podľa prílohy zákona. Po novom od 1.1.2012 sa prostredníctvom ERP zaznamenávajú aj úhrady faktúr v hotovosti na tovar a vybrané služby a prijímané zálohy /PRÍJMOVÉ/ na tento tovar a vybrané služby. V prípade, že pri prvých ranných nákupoch je potrebné mať určitú sumu peňazí napríklad na vydávanie, tak i tieto sa evidujú ako vklad hotovosti do pokladne najmä z dôvodu kontroly tržieb a hotovosti v šuplíčku. Ak si tam napríklad hodia čašníci aj všimné, tak ho samozrejme musia zaevidovať. Denný vklad do pokladne nie je podľa zákona povinný. Samozrejme neeviduje sa tu vklad podnikateľa na účet prípadne iné hotovostné presuny peňazí v rámci firmy.
Je povinná denná uzávierka, ktorú už nie je povinnosť lepiť do knihy, ale je povinnosť ju 5 rokov uchovávať. Tržby je možnú účtovať denne podľa dennej uzávierky alebo týždenne,, mesačne kto ako sa rozhodne - podľa napríklad intervalovej uzávierky, lebo mesačná už neexistuje, takže v rámci intervalovej si navolíte napríklad 1.1.2012 - 31.01.2012. Ak má povinnosť niekto používať ERP na predaj tovaru a poskytuje zároveň služby, ktoré nie sú predmetom prílohy zákona, nemá povinnosť tieto tržby evidovať prostredníctvom kasy /len predaj tovaru/ a môže používať systém úhrady faktúry prostredníctvom PPD. Nič iné /nehovorím o technickom vybavení a sankciách/ zákon nehovorí.......Zákon nekáže ani zaznamenávať výdaj z kasy /napríklad výber tržby/, ale doporučuje sa /a správne podľa mňa/ vyberať akukoľvek hotovosť z kasy cez VPD, ktorého kópiu vložíte do šuplíčka - alebo vedľa kasy na stôl, keby sa niekto pýtal čo robiť , ak nemá šuplík....

Nezabudnite Elektronická registračná kasa slúži na evidenciu tržieb - t.j. príjmov, výnosov.




h) tržbou platba prijatá z predaja tovaru alebo z poskytovania služby na predajnom mieste v hotovosti alebo inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi hotovosť, najmä elektronickými platobnými prostriedkami alebo poukážkou oprávňujúcou na nákup tovaru alebo poskytnutie služby; tržbou je aj platba prijatá ako preddavok, (http://www.porada.sk/t174252-p14-trzby-z-erp-a-skutocny-stav-hotovosti.html#post1941211)


P.s. Prepáčte farebnosť a zvýraznenie , ale donútilo ma k tomu množstvo tém na túto problematiku a stále dokola to isté /najmä o evidencii nákupov/. Pre starých poraďákov je to na základe KSNENP /keby sa náhodou ešte niekto pýtal/
vango
23.01.12,15:08
Mam este jednu otazku,,,mame malu predajnu,,musim robit vklad a vyber kazdy den?
peniaze z kasy nevyberame kazdy ale cca kazdy treti den..

Kedže peniaze nevyberáte každý deň, ostávajú vám v pokladni. je preto logické zaevidovať daný zostatok ako vklad na nasledujúci deň.
Pripomínam - Vklad musíte spraviť ak máte v zásuvke nejaké peniaze. Dennou uzávierkou sa daný vklad znuluje, t. z., že na druhý deň ho musíte opäť zaevidovať v pokladni. (ak sa v peň.zásuvke nachádza nejaká hotovsť!!!)