rado3105
02.12.11,19:31
video1983
02.12.11,18:51
ano, vzdy hovori dobre pred volbami!! skoda ze po volbach si to uz nepamata... ako aj ostatni politici
trisestri
02.12.11,19:04
on len hovori ale vo vlade len chmatal a nic neriesil
220870
02.12.11,19:08
Komentujem:Kultúrna a národná hodnota borovička.Jano dostal dôchodok 200€,nezostalo mu na borovičku. Jeden sympatický Maďar leto nerobí.Nemáme ani jeden tank na ktorom by šiel na Budapešť ,zostal len jeden nefunkčný ,prápor rýchleho nasadenia ho bude asi tlačiť.Martin bude hlavné mesto Maďarska.Zabudol na Sulíka ,Matoviča a KDH-ákov.Bol trochu triezvy,asi preto.
video1983
02.12.11,19:12
ja si myslim ze sme to vyriesili
sito
02.12.11,19:13
Nie len Slota, všetci, čo vraj nie sú holota, hovoria veľmi dobre, len im to nejak veľmi dobre nevychádza, ani dobre. Čo občan, pacient, čaká ho niečo dobré? Aj ak má zdravie dobré?

http://www.youtube.com/watch?v=IOF0BuAxznE&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=IOF0BuAxznE&feature=related)
katalóg
02.12.11,19:42
Reagujem na časť o platoch:
Kollár sa oháňal, že plat hovorkyne je 2 600eur. Iba sucho konštatujem, a zaujímalo by ma, či je to pravda.
misomiso
02.12.11,19:46
Ako vzdy hovori uplne nezmysly. Dobre to komentovali Madari, ze "asi bola na Slovensku pre strajk lekarov zatvorena zachytka".

Vraj hosteska ma 1600 - 1700 EUR "za smenu". No dobre... Ze by sam Slota takto platil "hosteskam" z Kriznej?
katalóg
02.12.11,19:46
V tomto duchu o platoch sa včera vyjadril chirurg MUDr. Olejník na TA3.
katalóg
02.12.11,19:52
Reagujem k vyjadreniu Slotu na reality show Farmár:

Anjeli strážni rok 2006, hosť Martin Huba - jeho vyjadrenie k reality show na Slovensku:

""...masívna ponuka nejak zodpovedne sa k vnútornej bohatosti svojho diváka nestavia,
je tu stále ten spomínaný efekt návštevnosti a sledovanosti a tieto primitívne pohľady,
to je najprimitívnejší a naškodlivejší možný pohľad na kultúru,
je to absolútny primitivizmus a škodlivosť ktorý zničí spoločnosť.
Ak si to zodpovední ľudia neuvedomia, že moment sledovanosti,
moment návštevnosti je skaza vnútorného mravného života spoločnosti,
nech poďakujú za svoje funkcie a čím skôr sa pracú preč,
lebo ich spoločnosť sama vymetie možno nie tým spôsobom fyzicko neviem akým,
ale bude to ešte horší mravný spôsob, a príde sem niečo čoho sa dnes bojíme,
z čoho sa tak trošku smejeme, ale čo ešte akú takú mravnú silu v sebe má dnes je,
a to je jeden veľmi nebezpečný moment zápasu rôznych etník , rôznych náboženstiev,
rôznych kultúr, rôznych civilizačných blokov, ktoré teraz na seba narážajú a my robíme pre tú
druhú stranu tú najväčšiu službu, teda v tom najhrôzostrašnejšom slova význame,
že zbavujeme ľudí vnútorného duchovného života a vnútornej hodnoty.
A pre toto robí televízia, nech mi odpustí, práve sme tu, jednu obrovskú,
teda nielen televízia aby som bol spravodlivý, časopisy, množstvo knižiek,
a všetci tí čo to organizujú do tohoto smeru, aby to, že či na tom zarobím alebo neprerobím,
... už väčší primitivizmus si neviem predstaviť, že chce niekto zarobiť na kultúre ,
alebo aby som až tak na tom neprerobil.
Investícia do vnútorného a duchovného života spoločnosti je tak efektívna investícia,
ktorá nemá obdoby. Niet , niet lepšej investície a ekonomicky vyčísliteľnej, toto čo sa tu deje. ..
Len je to veľmi pohodlné. Obrniť sa, alebo dosahovať a dokazovať výsledky návštevnosťou,
sledovanosťou, no ja si neviem nič ...veď ja si stiahnem gate a v divadle mám plno.
Každý poklesný žáner mi naplní sálu! Každý pokleslý žáner mi naplní sálu. A nemám problém.
A nemôžme sa čudovať, prepáčte, že som sa tak emotívne rozrušil, ale nemôžme sa čudovať,
že ten divák a to publikum , keď je atakované veľmi dômyselnou,veľmi kvalitnou, veľmi lákavou,
veľmi dráždivou ponukou ..."
katalóg
02.12.11,20:03
ja si myslim ze sme to vyriesili
Vo štvrtom príspevku pokladáš tému za vyriešenú. A prečo píšeš za seba v množnom čísle?
Inak som si všimla, že veľmi rýchlo uzatváraš aj iné témy a je ich dosť.

Ešte poznamenám, pokiaľ nie je téma celkom uzavretá, že reagujem na obsah, nie na Slotu.