reeef
02.12.11,20:29
Dobrý den..
Potreboval by som bližšie informácie na službu (internet platba) aby mohli zákazníci platiť na internete..chcem otvoriť e-shop..Niake veci som dozvedel ze to Banky ponukaju,ale v Banke nevedeli poradiť,že o tom ešte nepočuli? kde žijeme? :)) niaky terminál.Ked som objednal niake veci tak som zadal číslo karty,datum a ten 3 čísla zo zadnej strany karty..Niektomá skusenosti? že kde možem dostať presné informácie?v ktorom banke je najlepšie?ktore banky podporuju zahraničné platby?kolko stojí ta služba?atd.... Dakujem retro092@gmail.com
Braňo
02.12.11,19:37
pomýlil si si platbu cez pos terminál (hardware zariadenie) s platbou prostredníctvom karty alebo Paypalu.
j.sch
06.12.11,14:07
odporúčam paypal ... aj karta tam funguje ... lahko to ludom aj vysvetlíš , ak tomu nerozumeju.

LEN asi 2 zo 100 s tým majú problem ...
bodliak
06.12.11,14:52
j.sch
06.12.11,15:42
ešte zváž odkial ti budú platiť ... mne z celeho sveta ... SK systémy neakceptujú niektoré typy kariet /ak sa nemýlim/ ... Paypal zatial všetky ...
reeef
08.12.11,10:40
Dakujem všetkým.
Už som sa dozvedel vela vecí,este sa chcem spytat že ten Terminál,možem vybrat aku chcem?Potrebujem prenostný terminál ktorý má M.O.T.O. funkciu.to znamená že napríklad zákazník zavolá že chce rezervovať izbu,nadiktuje čislo karty,datum a 3čisla zo zadnej str. karty..napisem tie udaje a sumu do terminálu a mame zaplatenu..Viete o tom niečo?diki
blavaciko
08.12.11,21:34
osobne by som ti nikdy nenadiktoval udaje z karty... ine je to zadavat do paypalu a ine ich niekomu diktovat osobne do telefonu, nedajboze emailu...<br><br>ale ano, niektore terminaly toto podporuju, kontaktuj banku
j.sch
09.12.11,09:07
veru blavaciko ... Ale hlavne v zámorí je to bežné .. pár krát sme to robili aj my ale už ked môžem rišim to zaslaním požiadavky na platbu .....

To nie je len o tom že dáš svoje údaje , ale čo ked ti niekto nadiktuje údaje z kradnutej karty.. ??? to potom vysvetli ako a odkial si ich mal ..

teraz uvažujem o trustpay ... ale to je len vrámci bánk.