pivko
02.12.11,22:17
Dnes napr. čo sa mi stalo ....... kto a čo mal proti tejto téme?
Ukameňovať ho :mad:
lujza.j
02.12.11,21:23
Pivčo čo máš na mysli ?
lujza.j
02.12.11,21:28
neviem či si dobre spomínam, ale toto bolo odkvačnuté omylom a následne na žiadosť dotyčnej čo sa pomýlila otvorené...
lujza.j
02.12.11,21:30
ale hej, už bola zavretá aj téma "pestovanie orchidei" a následne na žiadosť prispievateliek otvorená.
pepsikova
03.12.11,12:08
Dnes napr. čo sa mi stalo ....... kto a čo mal proti tejto téme?
Ukameňovať ho :mad:..

..no...ak budeme všade takí drastickí, možno to dotiahneme aj do basy...:cool:
sito
03.12.11,12:22
Riešite prutkárov? Sú to, čo sú! Tým že môžu zavierať, tak zavierajú. V konečnom dôsledku ...

Ak to nevyrieši Riško, my sa môžeme aj ......, Nie!

Prejem všetkým poraďákom, plné topánky, nie vody. Však bude ... Hlavne vlastný názor a úsudok, správny!
SamuelSK
03.12.11,12:25
3 ludia - asi prinizko je to nastavene, pri stovkach, az tisicoch ludi :)
alebo by tam mohli dat aj ikonu "nevyriesene" a tak ak by bolo dosiahnuty isty pomer, tema by sa otvorila/nezatvorila..
katalóg
03.12.11,20:56
Ako mám chápať, ak niekto odhlasuje za vyriešenú tému, jasne vidím jeho meno a on ďalej bez problémov do témy ešte prispieva, akoby sa nič nedialo.
Podľa mňa tento človek ak sa raz verejne vyjadrí k téme a pokladá ju sám zrejme zo svojho hľadiska za vyriešenú, tak asi nemá k nej už čo dodať. Alebo ako to je vlastne.
Pri uzatváraní tém by podľa mňa bolo vhodné aj to, aby sa tento nick už ďalej v téme nemohol uplatniť.
Jednoducho ho to vyhodí zo systému témy. Nemal by možnosť prispievania.
luja5
04.12.11,09:07
Ako mám chápať, ak niekto odhlasuje za vyriešenú tému, jasne vidím jeho meno ...
Prosím, to sa aj dá vidieť? Ja ani pri vlastnej téme, ktorú som označila za vyriešenú, nevidím (neviem nájsť) svoj nick, že som ju tak označila (a zároveň uzatvorila). Nie že by som sa tým nejako zaoberala alebo to chcela riešiť ;) , len som si myslela, že sa uvádza len počet tých, ktorí označili tému za vyriešenú. To, že sa dá vidieť aj "meno", je pre mňa náhodná nová informácia :). Alebo si to zle vysvetľujem? Ď.
KEJKA
04.12.11,09:16
niekedy vidím mená a niekedy nie, neviem. Zvyknem hlasovať za vyriešené - pravdupovediac myslela som si, že to má nejaký efekt - napr. že sa mi vyfiltrujú vyriešené témy - nezobrazia sa, ale nefunguje to. Takže hlasovať za vyriešené a najlepšie príspevky je asi zbytočné.
A ešte som "sabotovala" klikaním na vyriešené, ked to boli témy plné vulgarizmov...... ale Richard mi poradil ako na to, takže mám aj s týmto pokoj.
misomiso
04.12.11,09:22
niekedy vidím mená a niekedy nie, neviem. Zvyknem hlasovať za vyriešené - pravdupovediac myslela som si, že to má nejaký efekt - napr. že sa mi vyfiltrujú vyriešené témy - nezobrazia sa, ale nefunguje to. Takže hlasovať za vyriešené a najlepšie príspevky je asi zbytočné.
A ešte som "sabotovala" klikaním na vyriešené, ked to boli témy plné vulgarizmov...... ale Richard mi poradil ako na to, takže mám aj s týmto pokoj.

Ja ti (a vsetkym, ktori klikaju "vyriesene") zavidim tu schopnost vidiet veci aj za inych. Pretoze co je pre teba vyriesne tak to pre ineho nemusi byt.

Ja osobne, ak povazujem nejaku temu pre mna za vyriesenu, tak ju jednoducho prestanem sledovat, a tym to pre mna konci. Preco by som mal branit v diskusii dalsim, ktori k tomu chcu diskutovat?

Ale mozno tiez zacnem vehenemtne klikat "vyriesene" krizom krazom do tem, kde ini surne potrebuju odpoved (ale pre mna je to vyriesene) - aby ste vsetci videli, ake je to prijemne, ked napriklad niekto vas cituje, vytrhne nieco z kontextu a vy ani nemozete reagovat... napriklad.
KEJKA
04.12.11,09:30
len som sa držala pravidiel, ktoré zaviedol Richard...... jedna téma, odpoved a nová otázka=nová téma. Je fakt, že som hlasovala za vyriešené iba za seba, nie za iných..........a bola som zvedavá na výsledok. Hlasovanie malo pomôcť zadávateľovi pochopiť, že jeho otázka je zodpovedaná a nič nové sa nedozvie.
proste som si to chcela vyskúšať. Ale ako som napísala, nemá to efekt, ani pre mňa, tak som s tým prestala.
Do témy na jednu otázku prídá ďalší novú otázku..potom sa na vyriešené nedá klikať, ked je tam 5 síce podobných otázok, ale jedna z nich je stále nevyriešená, lebo sa v niečom podstatnom od iných odlišuje. Kým sa vyrieši, pribudne ďalšia otázka. Ak som už napísala, neklikám na vyriešené, lebo to nemá žiadny význam okrem zablokovania danej témy...............a to sa mi zdá zbytočné, kedže sa nedajú vo filtri vylúčiť.
nech sa k tomu vyjadrí Richard a urobí zasa nejaké zmeny?
Zdenka 0705
04.12.11,09:36
Niekde sa tu písalo, že ak téma ešte nemá 3 hlasy, ktoré ju považujú za vyriešenú, vidno nicky.
Ak klikne tretí, téma sa uzavrie a nicky už nevidno, iba počet.
Neviem, či je tomu ešte tak, nezaoberám sa tým.
KEJKA
04.12.11,09:39
Niekde sa tu písalo, že ak téma ešte nemá 3 hlasy, ktoré ju považujú za vyriešenú, vidno nicky.
Ak klikne tretí, téma sa uzavrie a nicky už nevidno, iba počet.
Neviem, či je tomu ešte tak, nezaoberám sa tým.
áno, myslím že je to preto.
Tweety
04.12.11,09:39
Nová otázka=nová odpoveď je podľa mňa zlé riešenie, ktoré poradu zbytočne zahlcuje množstvom tém.
220870
04.12.11,09:40
Psi štekajú a karavána ide ďalej.Alebo.Hrach na stenu hádzať.
misomiso
04.12.11,09:42
[QUOTE=KEJKA;1909603Hlasovanie malo pomôcť zadávateľovi pochopiť, že jeho otázka je zodpovedaná a nič nové sa nedozvie.
[/QUOTE]

Ved prave to ti zavidim. Tu istotu, ze zadavatel sa uz do nikoho nic nove nedozvie...

Je tu X prikladov, ked niekdo napise (hoci aj odborny) blud, a prispevok rychlo ziska hoci aj 10 suhlasov. Potom, o par dni, niekto napise, ale ved to je uplny nezmysel - a vsetci, ze: "Aha.."

Lenze ak poniektori "mudri" temu medzitym uzatvoria, tak smola...
marjankaj
04.12.11,09:45
len som sa držala pravidiel, ktoré zaviedol Richard...... jedna téma, odpoved a nová otázka=nová téma. Je fakt, že som hlasovala za vyriešené iba za seba, nie za iných..........a bola som zvedavá na výsledok. Hlasovanie malo pomôcť zadávateľovi pochopiť, že jeho otázka je zodpovedaná a nič nové sa nedozvie.
proste som si to chcela vyskúšať. Ale ako som napísala, nemá to efekt, ani pre mňa, tak som s tým prestala.
Do témy na jednu otázku prídá ďalší novú otázku..potom sa na vyriešené nedá klikať, ked je tam 5 síce podobných otázok, ale jedna z nich je stále nevyriešená, lebo sa v niečom podstatnom od iných odlišuje. Kým sa vyrieši, pribudne ďalšia otázka. Ak som už napísala, neklikám na vyriešené, lebo to nemá žiadny význam okrem zablokovania danej témy...............a to sa mi zdá zbytočné, kedže sa nedajú vo filtri vylúčiť.
nech sa k tomu vyjadrí Richard a urobí zasa nejaké zmeny?

Len to nie.:rolleyes:
KEJKA
04.12.11,09:55
súhlasím, mala som dať k tej poslednej vete smajlíka.
nechceme žiadne zmeny, ktoré komplikujú osvedčené postupy, vyhľadávania.
sito
04.12.11,10:46
Ako mám chápať, ak niekto odhlasuje za vyriešenú tému, jasne vidím jeho meno a on ďalej bez problémov do témy ešte prispieva, akoby sa nič nedialo.

Normálne, nenormálne je to, že on tým nič nevyriešil, ale vedome upiera názor ostatným na porade, nemôžu napísať. Ak je sám, nič sa nedeje. Ale nájde sa druhý taký a už je miska váh naklonená. Ten tretí to dodrbeee, len ten tretí???

Podľa mňa tento človek ak sa raz verejne vyjadrí k téme a pokladá ju sám zrejme zo svojho hľadiska za vyriešenú, tak asi nemá k nej už čo dodať.

Ak nevie, čo a prečo a nenašiel sa tretí, môže. Asi má v hlave prázdno, tiež sa hovorí, že má v nej ...

Alebo ako to je vlastne.

Nepýtaj sa pochopil si to správne, ale v katalógu to nie je uvedené, ani, ani neviem ako to volajú ... nedodržujú ...

Pri uzatváraní tém by podľa mňa bolo vhodné aj to, aby sa tento nick už ďalej v téme nemohol uplatniť.

Ruku mu dolámať, aby už nebránil vo vyjadrení názoru ostatných ... Žeby stačilo len prst ...

Jednoducho ho to vyhodí zo systému témy. Nemal by možnosť prispievania.

A práve to čo ty navrhuješ, nebol úmysel, že sa odpíše on, ale, že on a ďalší dvaja tému uzavrú, odpíšu ostatných. Ale nemôžu zabrániť si zadávateľovi zadať novú tému. Jedine, že boli, alebo študovali praktiky ŠTB a zavierajú a zavierajú. Alebo prútkari, traja sa dajú do kopy, spolu a zavierajú. Ostatní s tým nič nespravia, len Riško, len či aj friško?
Stanislav 1975
04.12.11,10:51
A práve to čo ty navrhuješ, nebol úmysel, že sa odpíše on, ale, že on a ďalší dvaja tému uzavrú, odpíšu ostatných. Ale nemôžu zabrániť si zadávateľovi zadať novú tému. Jedine, že boli, alebo študovali praktiky ŠTB a zavierajú a zavierajú. Alebo prútkari, traja sa dajú do kopy, spolu a zavierajú. Ostatní s tým nič nespravia, len Riško, len či aj friško?

no, šak sú tu aj také poloteroristické skupinky, čo len na to čakajú...,kedy sa možu realizovať...
Stanislav 1975
04.12.11,10:56
A práve to čo ty navrhuješ, nebol úmysel, že sa odpíše on, ale, že on a ďalší dvaja tému uzavrú, odpíšu ostatných. Ale nemôžu zabrániť si zadávateľovi zadať novú tému. Jedine, že boli, alebo študovali praktiky ŠTB a zavierajú a zavierajú. Alebo prútkari, traja sa dajú do kopy, spolu a zavierajú. Ostatní s tým nič nespravia, len Riško, len či aj friško?
No tak sitko, tak povedz- kto je víťaz a kto je porazený- kto sa len zašíva a škodí a kto na Porade svoje sny v reál si mení...
Porazeným mávam na rozlúčku, sťahujem slučku, miznú mi zo života, ako peniaze z účtu...
Cítim sa ako víťaz, aj keď som stále nula, aj keď stále niesom v sieni slávy- nepotrebujem mať korunu ako králi- spánom bohom drahí porazení...
verkaz
04.12.11,11:03
Aj mne sa stalo, že na tému, ktorú som zadala, som dostala niekoľko uspokojivých odpovedí ale v téme sa príspevky zvrhli na zbytočné osočovanie a nie zdravú polemiku úplne mimo , tak som dala vyriešené.
Myslím si, že keď zadávateľ dostane odpoveď, ktorú očakáva, prečo by nemohol tému uzavrieť. Neviem či by nebolo lepšie uzatvorené témy, ku ktorým sa dlhšiu dobu nikto nevracia, zo zoznamu vyradiť.
Stanislav 1975
04.12.11,11:08
Aj mne sa stalo, že na tému, ktorú som zadala, som dostala niekoľko uspokojivých odpovedí ale v téme sa príspevky zvrhli na zbytočné osočovanie a nie zdravú polemiku úplne mimo , tak som dala vyriešené.
Myslím si, že keď zadávateľ dostane odpoveď, ktorú očakáva, prečo by nemohol tému uzavrieť. Neviem či by nebolo lepšie uzatvorené témy, ku ktorým sa dlhšiu dobu nikto nevracia, zo zoznamu vyradiť.
verkaz ale teraz si mýliš hrušky s jablkami- nebavíme sa o zadávateľovi témy- ale o prútkaroch-čo naopak škodia zadávateľovi, že mu uzamknú tému
My o jednom- ty o druhom...:)
sito
04.12.11,11:12
len som sa držala pravidiel, ktoré zaviedol Richard...... jedna téma, odpoved a nová otázka=nová téma. Je fakt, že som hlasovala za vyriešené iba za seba, nie za iných..........a bola som zvedavá na výsledok. Hlasovanie malo pomôcť zadávateľovi pochopiť, že jeho otázka je zodpovedaná a nič nové sa nedozvie.
proste som si to chcela vyskúšať. Ale ako som napísala, nemá to efekt, ani pre mňa, tak som s tým prestala.
Do témy na jednu otázku prídá ďalší novú otázku..potom sa na vyriešené nedá klikať, ked je tam 5 síce podobných otázok, ale jedna z nich je stále nevyriešená, lebo sa v niečom podstatnom od iných odlišuje. Kým sa vyrieši, pribudne ďalšia otázka. Ak som už napísala, neklikám na vyriešené, lebo to nemá žiadny význam okrem zablokovania danej témy...............a to sa mi zdá zbytočné, kedže sa nedajú vo filtri vylúčiť.
nech sa k tomu vyjadrí Richard a urobí zasa nejaké zmeny?

A vieš, koľko pravidiel zaviedol a dal späť, lebo tie zavedené zmeny boli na ...

Však mu pomôžme, či nie ...

Zavierať!!!
sito
04.12.11,11:15
Len to nie.:rolleyes:

Ale, ánooo! Len nech mení, ale len to, čo je pre Poradu plus ...
sito
04.12.11,11:17
súhlasím, mala som dať k tej poslednej vete smajlíka.
nechceme žiadne zmeny, ktoré komplikujú osvedčené postupy, vyhľadávania.

KEJKA, ten jeden smajlík, že by to napravil???
KEJKA
04.12.11,11:22
nie:), nie som až taký optimista, ale aspoň by bolo dúfam jasné, že som to nemyslela vážne.
Pikoška
04.12.11,11:28
Aj mne sa stalo, že na tému, ktorú som zadala, som dostala niekoľko uspokojivých odpovedí ale v téme sa príspevky zvrhli na zbytočné osočovanie a nie zdravú polemiku úplne mimo , tak som dala vyriešené.
Myslím si, že keď zadávateľ dostane odpoveď, ktorú očakáva, prečo by nemohol tému uzavrieť. Neviem či by nebolo lepšie uzatvorené témy, ku ktorým sa dlhšiu dobu nikto nevracia, zo zoznamu vyradiť.Vyriešené tromi ma jediný dôvod. Zamknúť nie tému, ale ústa tým, ktorí nespievajú v C d-ure podľa požiadaviek dirigentov. Preto Ti uvediem príklad, napr. téma o lekároch: Podrazili pacientov, chceli prachy, chceli vytrhnúť chlp z dlane, zadĺžili štát, lebo na ich platy robotníci ešte nezarobili, ale ak to nahlas povieš, príde dedko, babka, mama, tata, sestra, brácha, frajerka, manželka a kliknú vyriešené aj keď to bude tisíc rokov nevyriešené. O tom sú kliky na vyriešenú tému. A ani klikačov:rolleyes: často netreba vidieť, stačí praobyčajný poraďácky cit.:)
sito
04.12.11,11:29
No tak sitko, tak povedz- kto je víťaz a kto je porazený- kto sa len zašíva a škodí a kto na Porade svoje sny v reál si mení...
Porazeným mávam na rozlúčku, sťahujem slučku, miznú mi zo života, ako peniaze z účtu...
Cítim sa ako víťaz, aj keď som stále nula, aj keď stále niesom v sieni slávy- nepotrebujem mať korunu ako králi- spánom bohom drahí porazení...

Ja si myslím, ale myslieť je h.... vedieť. Víťaz = porazený. Každý víťaz musí najprv poraziť seba, nezvíťaziť, rozhodnúť sa zvíťaziť v sebe. Potom je predpoklad, že môže byť víťazom.http://www.youtube.com/watch?v=LwCUoxcedd0
sito
04.12.11,11:37
Aj mne sa stalo, že na tému, ktorú som zadala, som dostala niekoľko uspokojivých odpovedí ale v téme sa príspevky zvrhli na zbytočné osočovanie a nie zdravú polemiku úplne mimo , tak som dala vyriešené.
Myslím si, že keď zadávateľ dostane odpoveď, ktorú očakáva, prečo by nemohol tému uzavrieť. Neviem či by nebolo lepšie uzatvorené témy, ku ktorým sa dlhšiu dobu nikto nevracia, zo zoznamu vyradiť.

Verkaz, to chce sa len postaviť bokom. Tiež keď som prišiel na poradu a všimol som si, že o tému je väčší záujem, ak sa rozbieha, rozbehne debata viacerých poraďákov. Viac hláv, vraj viac rozumu, no neviem ...
sito
04.12.11,12:28
Vyriešené tromi ma jediný dôvod. Zamknúť nie tému, ale ústa tým, ktorí nespievajú v C d-ure podľa požiadaviek dirigentov. Preto Ti uvediem príklad, napr. téma o lekároch: Podrazili pacientov, chceli prachy, chceli vytrhnúť chlp z dlane, zadĺžili štát, lebo na ich platy robotníci ešte nezarobili, ale ak to nahlas povieš, príde dedko, babka, mama, tata, sestra, brácha, frajerka, manželka a kliknú vyriešené aj keď to bude tisíc rokov nevyriešené. O tom sú kliky na vyriešenú tému. A ani klikačov:rolleyes: často netreba vidieť, stačí praobyčajný poraďácky cit.:)

:eek: Cit?! Ale keď tí, čo necítia a nechcú cítiť, len radosť s toho, že necítia, majú s radosťou témy zavierajú. Je to už nejaké dodrbané, už v základe, aj na Porade.
marjankaj
04.12.11,12:32
Ale, ánooo! Len nech mení, ale len to, čo je pre Poradu plus ...

A aj také býva?:confused: Pošuškaj, čo.:---
marjankaj
04.12.11,12:35
Vyriešené tromi ma jediný dôvod. Zamknúť nie tému, ale ústa tým, ktorí nespievajú v C d-ure podľa požiadaviek dirigentov. Preto Ti uvediem príklad, napr. téma o lekároch: Podrazili pacientov, chceli prachy, chceli vytrhnúť chlp z dlane, zadĺžili štát, lebo na ich platy robotníci ešte nezarobili, ale ak to nahlas povieš, príde dedko, babka, mama, tata, sestra, brácha, frajerka, manželka a kliknú vyriešené aj keď to bude tisíc rokov nevyriešené. O tom sú kliky na vyriešenú tému. A ani klikačov:rolleyes: často netreba vidieť, stačí praobyčajný poraďácky cit.:)

Už by to chcelo len vyšší LEVEL.:confused: Dať možnosť vymazať celú tému.:eek:
sito
04.12.11,12:43
A aj také býva?:confused: Pošuškaj, čo.:---

A Teba, ozaj, ani nepochválil, niekto?

Ako to potom radíš, že ešte nie si zavretý?!!!
Stanislav 1975
04.12.11,12:47
Ja si myslím, ale myslieť je h.... vedieť. Víťaz = porazený. Každý víťaz musí najprv poraziť seba, nezvíťaziť, rozhodnúť sa zvíťaziť v sebe. Potom je predpoklad, že môže byť víťazom.http://www.youtube.com/watch?v=LwCUoxcedd0

No keď myslíš- ty si Boss...-na mňa je to moc filozofické- ja mám vychodenú len mešťanku...:-)
marjankaj
04.12.11,12:48
A Teba, ozaj, ani nepochválil, niekto?

Ako to potom radíš, že ešte nie si zavretý?!!!
No ja tie zmeny nerobím, tu som v tom bez zásluh.:---
A či ma pochválili? Sem tam sa zadarí. Aj mi pár tém(teda ja som ich nezaložil) zavreli. Možno už som aj ja sám na rade.:eek:
pepsikova
04.12.11,13:02
mimotemy...sa tu motám, čítam a rozmýšlam, žeby to chcelo nejakú muzičku...Staník, ty si predsa len kaliber...Pugačku môžem vždycky...máš jeden okolokrčkový stískanec u mňa ...
sito
04.12.11,13:12
No keď myslíš- ty si Boss...-na mňa je to moc filozofické- ja mám vychodenú len mešťanku...:-)

Boooss, bosí.

Aká filozofia?

Áno, alebo nie!

Čo som puma ....

Mešťanku, máš?

A čo si neodbehol na dedinu, veď ešte boli, aj koncom 70 - tých rokov.
Gapo
04.12.11,13:15
Vyriešené tromi ma jediný dôvod. Zamknúť nie tému, ale ústa tým, ktorí nespievajú v C d-ure podľa požiadaviek dirigentov. Preto Ti uvediem príklad, napr. téma o lekároch: Podrazili pacientov, chceli prachy, chceli vytrhnúť chlp z dlane, zadĺžili štát, lebo na ich platy robotníci ešte nezarobili, ale ak to nahlas povieš, príde dedko, babka, mama, tata, sestra, brácha, frajerka, manželka a kliknú vyriešené aj keď to bude tisíc rokov nevyriešené. O tom sú kliky na vyriešenú tému. A ani klikačov:rolleyes: často netreba vidieť, stačí praobyčajný poraďácky cit.:)
Zrejme to sú ľudia, čo si myslia, že iba ich názor je pravda. (Ako sa mi to náramne zhoduje s tým nakakaným a zamračeným jedovatým ujom, ktorého sme teraz často vídali.):confused:
marjankaj
04.12.11,13:20
mimotemy...sa tu motám, čítam a rozmýšlam, žeby to chcelo nejakú muzičku...Staník, ty si predsa len kaliber...Pugačku môžem vždycky...máš jeden okolokrčkový stískanec u mňa ...
Teda ty máš terminológiu.
pepsikova
04.12.11,13:28
Zrejme to sú ľudia, čo si myslia, že iba ich názor je pravda. (Ako sa mi to náramne zhoduje s tým nakakaným a zamračeným jedovatým ujom, ktorého sme teraz často vídali.):confused:

..mimotemy..konkretizuj...a špecifikuj, lebo ja som ich v poslednom čase videla pár kusov takých,čo sa im nepáčilo...ale ak myslíš toho, koho ja, tak ani nemusíš...:D
buchač
04.12.11,13:38
Ale, ánooo! Len nech mení, ale len to, čo je pre Poradu plus ...

Predpokladám , že tých 90 % skalných funguje aj na iných fórach ...teda minimálne na tom ešte jednom ...šak aj ja , no nie ???

Čo tým chcem povedať ?...ani veľmô veľa , skoro nič ...

Respektíve by som doporučil pozrieť sa aj na tie druhé stránky a porovnať to alebo ono ...
Na Porade je hodnotenie bodovým systémom z tých známych dôvodov ....nikde inde som sa takouto formou nestretol ešte ....no to je vedľajšie ....

Na tých iných fórach neexistuje žiadna možnosť , ako je tu ... že vyriešené ...člen akurát má možnosť požiadať o uzamknutie témy , presun príspevku atď ...
Na to sú potom jednotliví moderátori a vyššie ...

Všade sa diskutuje , dôvodí ...a občas aj nadáva na to alebo ono ...normálka .


...ešte k tomu "vyriešené " ....hej ,už aj ja som klikol na to príslušné ...no jednalo sa o témy , ktoré z princípu už tam nemali čo robiť , v podstate šlo o tú etiku...
sito
04.12.11,13:38
Teda ty máš terminológiu.

Vieš, alebo nevieš? Je krk a potom aj krčok, maličký, no ...

A v krku je čo ... ???

Kosti s kapra ...

Budú ...
pavol54
04.12.11,13:45
Osobne si myslím, že niektoré témy by sa mali uzatvárať, lebo časom strácajú na platnosti. Buď by ich mal uzavrieť samotný zadávateľ, alebo niektorý fundovaný člen porady(odborník na danú tému).
Napr Potreboval som zistiť niečo z účtovníctva, personalistiky zadal som otázku po piatich alebo šiestich odpovediach som sa zorientoval v problematike a zistil som, že x - tá odpoveď je správna tak som sa poďakoval a uzavrel. Pretože o rok môže byť iná legislatíva a všetko môže byť zavádzajúce. Ak položí otázku v odbornej téme nejaký laik ako ja a odpovede sa začínajú ťahať niekdy aj na 10- 15 strán a na niekoľko rokov,mal by ju odborník z členov porady uzavrieť nie kliknutím ale odvolaním sa na správnu odpoveď a s uvedením svojho nicku, pretože ako som zistil niekedy najviac "užitočná" dostane nie najlepšia, najsprávnejšia odpoveď v danom čase, ale odpoveď najobľúbenejšieho alebo najfrekfentovanejšieho prispievateľa.
témy, ktorým hovorím tliacháreň, by sa nemali zatvárať len tak mirnix tirnix pokiaľ prispievatelia nie sú invektívni voči iným.
marjankaj
04.12.11,13:49
Tudom aj tamdom.:--- Veľmi to nerozmazávaj, lebo zase bude nasledovať iniciatíva kritizovaná v tejto téme.:eek:
Petra Nová
04.12.11,13:51
Veľmi výstižný názov témy pre Poradu. Povedala by som, že je taký skoro "pacifistický", v kontexte dnešnej doby.:---
Možno by sme nemali len písať, ale sabotérov vyhľadať, zabiť a zakopať. A zeminu dobre udupať. Aby z tej diery už nikdy nevyliezli.:eek:
marjankaj
04.12.11,13:53
Osobne si myslím, že niektoré témy by sa mali uzatvárať, lebo časom strácajú na platnosti. Buď by ich mal uzavrieť samotný zadávateľ, alebo niektorý fundovaný člen porady(odborník na danú tému).
Napr Potreboval som zistiť niečo z účtovníctva, personalistiky zadal som otázku po piatich alebo šiestich odpovediach som sa zorientoval v problematike a zistil som, že x - tá odpoveď je správna tak som sa poďakoval a uzavrel. Pretože o rok môže byť iná legislatíva a všetko môže byť zavádzajúce. Ak položí otázku v odbornej téme nejaký laik ako ja a odpovede sa začínajú ťahať niekdy aj na 10- 15 strán a na niekoľko rokov,mal by ju odborník z členov porady uzavrieť nie kliknutím ale odvolaním sa na správnu odpoveď a s uvedením svojho nicku, pretože ako som zistil niekedy najviac "užitočná" dostane nie najlepšia, najsprávnejšia odpoveď v danom čase, ale odpoveď najobľúbenejšieho alebo najfrekfentovanejšieho prispievateľa.
témy, ktorým hovorím tliacháreň, by sa nemali zatvárať len tak mirnix tirnix pokiaľ prispievatelia nie sú invektívni voči iným.
Veď to je náš štýl. Aj vo voľbách dávame svoje hlasy našim obľúbeným politikom. A nie tým múdrym. A aj keď dáme múdrym, po voľbách zistíme, že až tak múdri neboli.
Aj v marci by sme asi mali voliť iba tie strany, ktoré ešte vo vláde neboli. Lebo tie čo tam boli, už ukázali, čo všetko dokážu.
pavol54
04.12.11,13:53
Tudom aj tamdom.:--- Veľmi to nerozmazávaj, lebo zase bude nasledovať iniciatíva kritizovaná v tejto téme.:eek:
Mne je to už absolútne jedno, lebo sa to tu postupne mení a niet tu už čo robiť, ešte možno skočím poďakovať za body(i keď si za ne chleba nekúpim) a ešte popriať a dovi a dopo.
pepsikova
04.12.11,14:19
mimotemy..no dobre, tak sa fšetci odpracte do preča, alebo na fejsbúk a aspoň nebudem musieť variť tolko kávy...a môžete tam chytiť vírus, alebo niečo..no..:D:D
pepsikova
04.12.11,14:20
...a čo je to ""sabototer?...
Pikoška
04.12.11,14:23
:)
Veľmi výstižný názov témy pre Poradu. Povedala by som, že je taký skoro "pacifistický", v kontexte dnešnej doby.:---
Možno by sme nemali len písať, ale sabotérov vyhľadať, zabiť a zakopať. A zeminu dobre udupať. Aby z tej diery už nikdy nevyliezli.:eek:Moja vnučka sa občas hodí na zem, keď sa cíti previnilo.;) Vtedy jej spievam : Tancuj, tancuj, vykrúcaj a vyskočí ako srnka.:)
Petra Nová
04.12.11,14:45
A prečo by nevyskočila? Veď je babkina.
Indeed
04.12.11,14:50
Dnes napr. čo sa mi stalo ....... kto a čo mal proti tejto téme?
Ukameňovať ho :mad:

Konkretne NEVIEM, kto alebo čo by mal proti tejto téme, nevidno tu link ani iný odkaz.

No spomínam si, že ty sám si tu na Porade kvoli jednému nickovi dokonca založil samostatnú tému a vehementne si žiadal o jeho zablokovanie.

Tak asi je to tak,že všetko , či už dobré alebo zlé sa Ti v živote vráti.

Ja len toľko.


Už len dodávam,že na žiadné vyriešenie témy som ja v poslednom čase NEKLIKAL.
KEJKA
04.12.11,14:51
.......ale ste to tu zamrníkovali................:):D:D:D:D:---:confused:
mona091
04.12.11,14:56
ak som zalozila temu, a uzamkli mi ju (nevidim kto), viem ju opatovne otvorit?
pivko
04.12.11,15:04
Konkretne NEVIEM, kto alebo čo by mal proti tejto téme, nevidno tu link ani iný odkaz.

No spomínam si, že ty sám si tu na Porade kvoli jednému nickovi dokonca založil samostatnú tému a vehementne si žiadal o jeho zablokovanie.

Tak asi je to tak,že všetko , či už dobré alebo zlé sa Ti v živote vráti.

Ja len toľko.


Už len dodávam,že na žiadné vyriešenie témy som ja v poslednom čase NEKLIKAL.
Vobec Ti nerozumiem , mne nikto temu nezatvoril a mohol by si byť konkrétny s tým nickom .
Indeed
04.12.11,15:22
Vobec Ti nerozumiem , mne nikto temu nezatvoril a mohol by si byť konkrétny s tým nickom .

Tak zalistuj vo svom profile, založené témy...
Katija
04.12.11,15:29
ak som zalozila temu, a uzamkli mi ju (nevidim kto), viem ju opatovne otvorit?
Ty nie, ale môžeš požiadať o otvorenie moderátorov.
mona091
04.12.11,15:31
dakujem asi je jednoduchsie otvorit novu temu
Stanislav 1975
04.12.11,15:31
mimotemy..no dobre, tak sa fšetci odpracte do preča, alebo na fejsbúk a aspoň nebudem musieť variť tolko kávy...a môžete tam chytiť vírus, alebo niečo..no..:D:D

Pepsi, záleží to od konkrétného človeka, aká je povaha-či podá ti pomocnú ruku, alebo okolo krku slučku ti s úsmevom hodí,niekedy je naozaj ťažké sa rozhodnúť na koho stranu sa pridať, koho brániť,lebo Poraďácky osud mení plány a možeš ublížiť niekomu koho chceš brániť...
Katija
04.12.11,15:47
dakujem asi je jednoduchsie otvorit novu temu

To áno, lenže ak zase prídu traja zatvárači, tak bude aj nová téma zatvorená. A tak dookola.:D Ale na znovuotvorenú tému už traja nestačia.
Čudne, prečudne to tu chodí. Skús požiadať moderátora, ak máš ešte čo k téme povedať.

PS: Teraz som si všimla, že aj táto téma už čaká iba na tretieho.
Stanislav 1975
04.12.11,16:11
Akože nech si hovorí kto čo chce,ale 3-ja ludia na uzatvorenie témy je málo...

Navrhujem spísať Richardovi petíciu, aby tých ludí bolo aspoň 7...
Jano24
04.12.11,16:20
Nuž tradícia na uzatvárenie tém sa tu rozšírila po tom ako pán Mihál sa stal ministrom socialných veci a začal presadzovať da)novo odvodovú reformu čo aj "slepý" videl že ide poškodiť živnostníkov Superhruba mzda je podľa mňa tiež superblbosť,v Čechách sa neujala a podľa mňa česi nie sú žiadni blbci.Proste niektoré poraďačky VIP ako ich nazývam mali snahu hneď uzatvoriť tému ak sa niečo napísalao proti Mihálovi a takto prejavovali
svoju servílnosť k nemu.To bola "posvätná krava" pán Mihal na tejto porade a tak sa časom témy klikali ako vyriešené.Chválabohu táto vláda padla a živnostníci si môžu vydýchnúť aspoň na rok.
Pikoška
04.12.11,16:29
Nuž tradícia na uzatvárenie tém sa tu rozšírila po tom ako pán Mihál sa stal ministrom socialných veci a začal presadzovať da)novo odvodovú reformu čo aj "slepý" videl že ide poškodiť živnostníkov Superhruba mzda je podľa mňa tiež superblbosť,v Čechách sa neujala a podľa mňa česi nie sú žiadni blbci.Proste niektoré poraďačky VIP ako ich nazývam mali snahu hneď uzatvoriť tému ak sa niečo napísalao proti Mihálovi a takto prejavovali
svoju servílnosť k nemu.To bola "posvätná krava" pán Mihal na tejto porade a tak sa časom témy klikali ako vyriešené.Chválabohu táto vláda padla a živnostníci si môžu vydýchnúť aspoň na rok.Janko, pravdu vravíš, v minulosti sa uzatvorila vždy téma, v ktorej nebolo ospevované meno všemohúceho a jedinečného, jedine najodbornejšieho zo všetkých odborníkov Mihála. Dnes už všetci vieme, že sekol žilou aj jeho verným, a sú ticho tichúčko. Práve oni mali možnosť osloviť ho, keď ho do kresla vyniesli, požiadať ho o prehodnotenie svojich absurdných odporúčaní a ništ. Táto téma paradoxne jeho meno neriešila a je odkázaná na zánik. Pritom nechápem, lebo nikto sa tu neopľúva, nie je arogantný, nebijeme sa tu, ale vloudila sa asi nami nepostrehnuteľná chybička. Takže ešte jeden vezme lepiacu pásku, prelepí ústa a bude čakať za rohom na reakcie. Ja ku nim nepociťujem vôbec nič, oni za to nemôžu, že ...
Ľubomír
04.12.11,16:42
A čo ak sú "klikači" samotní moderatori? Chobot uzatvoril tému a p. Dobrovodskom a je jeho susedoch aj napriek veľkému záujmu. Témy o naších lekároch tiež nemali dlhú životnosť, takže neostáva nič, iba sa s zmieriť. Niekomu sa to jednoducho nepáči.