pipinocka123
02.12.11,23:12
Ahojte poraďáci, vie mi niekto prosím napísať čo robiť ak ma jedna slečna do sms vulgárne uráža aj napriek mojim upozorneniam že to robiť nemá (citujem: ,, Ty K...a zničím Ti život´´ ,, Ty p..a´´??? Všetky sms mám uložené, telefónne číslo je vedené oficiálne priamo na ňu. ĎAKUJEM
Mila123
02.12.11,22:17
mimotemy neporadím ti (nie som právnik).....mýlim sa, keď napíšem, že dôvod, prečo ťa uráža je chlap????
video1983
02.12.11,22:25
chod k tvojmu provider-ovi, ukaz sms a daj bloknut cislo , popripade trestne oznamenie na policii
ewita888
02.12.11,22:29
veru veru,blokuj si jej číslo.. to trestné, no neviem... ono sa totiž telefón a sms neberie ako dôkaz, pretože nikto nedokáže, že tie sms písala ona..
SamuelSK
02.12.11,22:32
no ked to pise len do SMS tak si na tom este SUPER :)

pockaj kedy pridu ohovaracky .. a dost brutalne ohovaracky..

ale to ak by sme mali kazdeho ohovaraca/ohovaracku udat, to by sme rovno mohli vymenit vyznam slova "vezanie" za "sloboda" a vice versa.. :)

ale kludne to skus, aspon sa zlakne...

ewita888, no lenze skus zavolat / napisat sms niekam a zakomponuj tam slovo "BOMBA" a hned bude aj telefon "dokaz" a dokonca nepriestrelny :)
buchač
03.12.11,06:26
no ked to pise len do SMS tak si na tom este SUPER :)

pockaj kedy pridu ohovaracky .. a dost brutalne ohovaracky..

ale to ak by sme mali kazdeho ohovaraca/ohovaracku udat, to by sme rovno mohli vymenit vyznam slova "vezanie" za "sloboda" a vice versa.. :)

ale kludne to skus, aspon sa zlakne...

ewita888, no lenze skus zavolat / napisat sms niekam a zakomponuj tam slovo "BOMBA" a hned bude aj telefon "dokaz" a dokonca nepriestrelny :)

...poslal som Ti nasledujúcu sms....

" Čau Samo ! Ozvi sa mi čím skôr ,mám pre Teba BOMBA kšeft !!! "


...je to dôkaz , alebo nie ???...he ,strieľačky nepripomínaj , bolí to ...

Ako vravím ...už som niekde spomenul ....len debo robí blbosti s telefónom .....viď Galko ...;)
pepsikova
03.12.11,06:39
...ale no taaak!...však ak mi niekto napíše do smsky, že som ku*va a pi**, no tak mu v pohode odpíšem, že asi hej, lebo len ten, kto pozná význam týchto slov a sám to skúsil, mi môže napísať, čo som...a ak je ešte v hre nejaký chlap, tak mám pravdu nastopro!...

...ignoruj...a nerieš...