vfa
03.12.11,09:53
Dobry den,chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s firmou Best Invest sk,s.r.o.,mali by poskytovat uvery,pozicky.Dakujem
buchač
03.12.11,09:01
Dobry den,chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s firmou Best Invest sk,s.r.o.,mali by poskytovat uvery,pozicky.Dakujem

...ak je to táto s.r.o. , vyhýbaj sa oblúkom ...tak široký záber podnikania je na uváženie ...:eek::confused:


Predmet činnosti firmy BEST Invest, s.r.o.: sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností, prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, prieskum verejnej mienky, upratovacie a čistiace práce, demolácie, búracie a výkopové práce, omietkárske práce, maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónu, kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností, maloobchod mimo riadnej predajne, poriadanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí v rozsahu voľných živností, poriadanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľných živností, reklamná, inzertná a propagačná činnosť, faktoring a forfaiting, prenájom priemyselného tovaru, prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, finančný leasing, neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča, nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla, výroba hier a hračiek, údržba a oprava mechanických častí kancelárskych a počítačových strojov, poskytovanie software- predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, vydavateľské činnosti, prípravné práce pre stavbu, prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich k regenerácii, nákup a predaj motorových vozidiel, predaj súčiastok a príslušenstva motorových vozidiel (s výnimkou autoalarmov), prenájom motorových vozidiel, obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností, ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských služieb, prevádzka múzeí a galérií, zásielkový predaj
http://www.skfirmy.com/best-invest-sro.html

Pán .....

...konateľ
Marián Biesik, č. 276, Vaďovce 916 13, Vznik funkcie: 22.06.2006

možno ani nevie , čo niektoré výrazy znamenajú ....;):---:D
tomek39
11.04.12,07:18
Prajem dobrý deň všetkým, ktorí im už bohužiaľ naleteli alebo ešte rozmýšľajú nad tým. Prvým faktom je to, že to nie je kryté žiadnou bankou a teda je to nebanková spoločnosť. V rodine máme s nimi skúsenosť a to veľmi zlú nakoľko sme si požiadali o pôžičku vo výške 20 000€ a zmluvu sme uzavreli ešte začiatkom decembra 2011 a zaplatili poplatok za sprostredkovanie viac ako 1 000 €. Odvtedy sa nám poriadne neozvali iba začali posielať šeky na splátky a nemali sme ani pôžičku a ani poplatok za sprostredkovanie. Na odpoveď na zrušenie zmluvy sme čakali viac ako 40 dní, čo tiež nie je zákonne. Keď sme im volali ako sme na tom tak nám vždy povedali, že čakajú na rozhodnutie na valnom zhromaždení. A na záver to dopadlo tak, že ak máme nejaký problém tak sa máme obrátiť na políciu a rovno na finančnú. Teda v krátkosti na záver: uvidíme, čo nato povedia naši právnici a verím, že sa rozhýbu a nebudeme to musieť riešiť súdnou cestou. "JE TO PODVOD" !!!
sefko
11.04.12,20:37
Prepáčte, som majiteľom tejto spoločnosti a už niekoľko rokov nerobím žadnu činnosť na tejto firme a vôbec neposkytujem žiadne pôžičky. Ak je nejaká firma s podobným názvom rád by som o tom vedel, aby som sa vedel zariadiť.
ďakujem za upozornenia. mrzí ma, že tu nieko môže bez overenia písať podobné reakcie. ale v dobe internetu je všetko možné...

pekný deň
tomek39
12.04.12,06:21
Odpoveď: máme skúsenosť s firmou BEST INVEST SK, s.r.o. , ak ste majiteľom tejto firmy o ktorú sa jedná tak by som sa s Vami rád skontaktoval. Pracovníci tejto firmy uzatvárajú pôžičky, treba si dať vyhľadávanie na internete "pôžičky BEST INVEST SK. Ďakujem
luja5
12.04.12,07:49
Prepáčte, som majiteľom tejto spoločnosti a už niekoľko rokov nerobím žadnu činnosť na tejto firme a vôbec neposkytujem žiadne pôžičky. Ak je nejaká firma s podobným názvom rád by som o tom vedel, aby som sa vedel zariadiť.
ďakujem za upozornenia. mrzí ma, že tu nieko môže bez overenia písať podobné reakcie. ale v dobe internetu je všetko možné...

pekný deň
Údaje o spoločnosti BEST INVEST SK, s.r.o., je možné nájsť v živnostenskom i v obchodnom registri. Podľa údajov z obchodného registra táto spoločnosť bola založená 29.9.2011 (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=219491&SID=2&P=0) a v predmete činnosti má aj poskytovanie úverov alebo pôžičiek. V obidvoch registroch je možné zistiť si aj spoločnosti s podobnými názvami, napríklad v živnostenskom registri (http://www.zrsr.sk/zr_browse.aspx) je uvedených päť spoločností, ktoré majú v názve "best invest".
sefko
12.04.12,12:52
Údaje o spoločnosti BEST INVEST SK, s.r.o., je možné nájsť v živnostenskom i v obchodnom registri. Podľa údajov z obchodného registra táto spoločnosť bola založená 29.9.2011 (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=219491&SID=2&P=0) a v predmete činnosti má aj poskytovanie úverov alebo pôžičiek. V obidvoch registroch je možné zistiť si aj spoločnosti s podobnými názvami, napríklad v živnostenskom registri (http://www.zrsr.sk/zr_browse.aspx) je uvedených päť spoločností, ktoré majú v názve "best invest".

ale to potom hovoríme o dvoch rozdielnych spoločnostiach. Tá, o ktorej ja píšem, je "Best Invest" - tá neposkytuje žiadne pôžičky a tá, o ktorej píšete vy sa volá "Best Invest SK" - je tam pridané to "SK" a to je rozdielna spoločnosť.
Ďakujem za vysvetlenie.
Marián - majiteľ spoločnosti Best Invest :-)
veronikasad
12.04.12,12:54
ale to potom hovoríme o dvoch rozdielnych spoločnostiach. Tá, o ktorej ja píšem, je "Best Invest" - tá neposkytuje žiadne pôžičky a tá, o ktorej píšete vy sa volá "Best Invest SK" - je tam pridané to "SK" a to je rozdielna spoločnosť.
Ďakujem za vysvetlenie.
Marián - majiteľ spoločnosti Best Invest :-)
firiem s názvom BEST INVEST je viac - pozri vyhladávanie podla obch.mena na

www.orsr.sk
sefko
12.04.12,12:58
Už som na to prišiel. Moja firma sa volá "Best Invest" a firma, o ktorej píšete sa volá "Best Invest SK"
Ďakujem. s nimi nemám nič spoločné.
pavel01
10.05.12,13:15
Dobrý den, jestli jim půjdete dát přes džku,půjdu s Vámi,je to pěkný podvod, dávám tr.oznámení a podnět na Obch.inspekci.Ve smlouvě sice mají, že jen organizují skupiny, ohánějí se valným shromážděním, ale zákon definuje termín v a l n é s h r o m á ž d ě n í, a to co dělají je možné jen jako občanské sdružení a p. A ještě mají tu drzost říkat si o další peníze! Leda tak pár facek!
Pepanjh
17.05.12,21:10
Tak tak asi sa musime dohodnuť viaceri ktory sme boli podvedeny a niečo spoločne docieliť priti nim !!!!!!!!! Súúúúúúúúúúúú to Bratislavsky a Košicky PODVODNICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pepanjh
17.05.12,21:14
Ano mam skusenosti s touto firmou môj mily ak ti môžem poradiť tak ani to už nani nevyslovuj su to klamari klamarsky podvodnici pytaju peniaze vo pred ty im ich s nadejou daš a prideš o ne ale kkeby len to ešte ti aj šeky pošlu a môžeš si to odrazu hodiť takže radim všetkyyym radšej sa uskromnite ale od nich ruky preč naozaj su to proste PODVODNICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pepanjh
17.05.12,21:28
PODVODNIIIIIIIIIIIIIIICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
jaruska1967
12.12.12,12:46
Dobrý den , chcela by som vedieť či niekto od zmluvy v tejto firme odstupil a ako dopadol...velmi pekne dakujem za informácie