Zita5
26.01.06,14:19
Prečo ? Aj u Vás je problém , alebo len u mňa nevidieť príspevky, čo som niečo zlého napísala . Oj............:eek:
http://www.porada.sk/t18168-povinnost-ma-na-firemnej-tabuli-uvedenu-formu-spoloenosti.html
Tweety
26.01.06,13:24
Zitka, aj mne sa stáva, že napíšem príspevok a zrazu ho niet. Neviem, či tu nešarapatia ufóni. Dnes konkrétne 2 príspevky nemám.
Zita5
26.01.06,13:26
Zitka, aj mne sa stáva, že napíšem príspevok a zrazu ho niet. Neviem, či tu nešarapatia ufóni. Dnes konkrétne 2 príspevky nemám.

Asi sa niečo deje , lebo v téme , ktorú som spomenula si všimni , niektoré príspevky sa tam opakujú viac krát . Asi už je PORADA preťažená.:eek: :mee:
vieroslava
26.01.06,13:27
Dievčatá, už je to v poriadku. Asi bola preťažená sieť.
Tweety
26.01.06,13:28
Asi sa niečo deje , lebo v téme , ktorú som spomenula si všimni , niektoré príspevky sa tam opakujú viac krát . Asi už je PORADA preťažená.:eek: :mee:
Zitka, kým som písala ten príspevok, jeden zatúlaný sa mi zrazu objavil. :p
Zita5
26.01.06,13:29
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :) :) :) :) ;)
luebchenko
26.01.06,13:36
ani ja som svoju odpoved nevidela - ale ked som šla do svojho profilu a pozrela "všetky príspevky" tam to bolo :D - ufoni! Už nás našli! A dnes strašia kdekade na nete - pripadám si ako by som mala nejaké praveké pripojenie a nie ADSL :(
Zita5
27.01.06,09:58
mimotemy Použijem túto tému ale voľjako blne server , prečo dupľuje odpovede resp. príspevky , všimla som si to od včera , ako som otvorila túto téme .

Aj Vám kolegovia to blbne ?:p ;)