ladislav.balla
06.12.11,08:55
Oslovila ma spoločnosť s doménou profito.sk. Registrovaná pre českú spoločnosť B2M.CZ s.r.o.

Máte s nimi niekto skúsenosti, ja mám z ich činnosti zmiešané pocity.
regulator
24.02.12,06:21
no, mňa oslovili tiež a skončilo to až vyhrážaním s exekúciou...
vyplnil som ten ich formulár, z nádejou že sa mi dopyty len tak posypú...
dopyty však boli roztrúsené z celého slovenska a nič poriadne, mali v zmluvných podmienkach takú stať že ak sa služba nezaplatí tak sa po dvoch týždňoch automaticky zablokuje...takže som tomu nevenoval ďalej pozornosť nezaplatil som a čakal že sa to zablokuje a stornuje... po pár dňoch po blokácií si začali vymáhať celú čiastku čiže 90€... tak sme si písali z jednou pani ktorá opakovala ako verklík svoje že jej neprišla na účet dopytovaná čiastak a ja som zasa opatovne požadoval rozvaizanie zmluvy...
až pani došla trpezlivosť vytiahla na mňa vahrážku s exekútorom, na čo som platbu previedol ešte v ten večer /nepotrebujem si nachať zablokovať podnikateľský účet/.
to je koniec mojho príbehu s profitom, teraz mám produkt ktorý mi nič nerieši aj keď potichu dúfam že príde jedna zákazka a možno sa to otočí na dobré...

a dopyty sa sypú, ale dopyty ktoré sú úplne mimo môjho regiónu, a práce ktoré sú vo vačšine pripadov úplné drobnosti na ktorých sa nedá nie že zarobiť, ale sa neoplatí ísť ani na obhliadku, pretože na tej obhliadke prerobíte benzíne... o nejakom špecifikovaní požiadaviek zákazníkov, ako príloha (projekt, výkaz výmer a pod.) podla čoho dokážete niečo naceniť sa v drtivej vačšine prípadov rozlúčte dopredu, ale to je skôr problém ludí ako laikov nie profita... no za povšimnutie stoja neskutočne jednostrane napísané zmluvné podmienky v prospech profita...

tiež sa chcem spýtať či je nejakým spôsobom možné sa s takouto spoločnosťou domáhať navrátenia peňazí a zrušenie služby... len tak z princípu... :D