nemorutos
06.12.11,15:37
Dobrý deň, v novembri 2011 som odpracoval na TPP 5 dni pricom som zarobil cca. 120€ (nezdanene). Zvyšok mesiaca som pracoval cez agenturu ktora mi cely zvysok mesiaca zdanila pretože nezdanenie som si už uplatnil v prvej práci. Potrebujem zistiť či mám od agentúry nárok na vrátenie dane keďže NČZD je cca. 290, (pričom v prvej práci som si upltnil iba týchh cca. 120€) aj napriek tomu že uplatnenie nezdanenia som mal v ten mesiac ine. Vopred ďakujem
Tweety
06.12.11,14:42
Dobrý deň, v novembri 2011 som odpracoval na TPP 5 dni pricom som zarobil cca. 120€ (nezdanene). Zvyšok mesiaca som pracoval cez agenturu ktora mi cely zvysok mesiaca zdanila pretože nezdanenie som si už uplatnil v prvej práci. Potrebujem zistiť či mám od agentúry nárok na vrátenie dane keďže NČZD je cca. 290, (pričom v prvej práci som si upltnil iba týchh cca. 120€) aj napriek tomu že uplatnenie nezdanenia som mal v ten mesiac ine. Vopred ďakujemKedže nie je možné uplatniť len časť NČ, takže si si uplatnil celú, a môžeš ju uplatniť len raz, nárok na vrátenie dane budeš mať až pri podávaní DP, alebo pri RZD u zamestnávateľa po skončení roka.