BaxxterGTI
07.12.11,00:36
Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???
bimbiš
07.12.11,15:03
Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???


Neberte ziadnu dotaciu. Nedávajú nikomu ani cent!!! iba si narobite starosti, donutia vas na zmluvu o najme, zalozit zivnost viradia vas z uradu, budete si platit zdratnu a nedostanete ani cent !!!!! Pozor !!!
KEJKA
07.12.11,15:34
Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???
nedávajú, ani ked sľúbia a podpíšu zmluvu. Nie sú peniaze.
BaxxterGTI
07.12.11,19:03
Dakujem za odpovede, ale mna by zaujimalo (dajme tomu ze su penize) dali by mi dotaciu na prevadzku hostina (ako som pisal hore) kde sa predava alkohol a cigarety. Lebo mne povedali ze na take nedavaju.
KEJKA
07.12.11,19:07
no ked tak povedali, tak nedajú, či ?
BaxxterGTI
07.12.11,19:18
no ked tak povedali, tak nedajú, či ?

Ja uz neverim nikomu, preto sa pytam tu niekoho kto s tym ma skusenosti.
KEJKA
07.12.11,19:26
je tp rôzne, na východe peniaze nemajú, majú zmluvy podpísané a dotácie mali dostať ľudia od jari. Vraj dávajú podľa dátumu podpisu zmkuvy a podľa abecedy.
Inde zasa peniaze majú a dávajú.
Tebe niekde, neviem kde povedali, že nedávajú, tak ak niekto z iného úradu aj reálne dostal, ty podľa mňa nedostaneš - kedže ti to povedal niekto, kto s tým má niečo do činenia.
xeva
07.12.11,19:28
Príspevky sa neposkytujú na služby v oblasti pohostinstva, dopravu a na výrobu a spracovanie komodít, uvedených v Prílohe č.I. Zmluvy o založení ES - na poľnohospodárstvo sú iné schémy pomoci.
xeva
07.12.11,19:31
Myslím, že tá negatívna odpoveď skôr súvisela s predmetom činnosti, na ktorú chce žiadať príspevok, dotácie chodia, aj keď ako noty na bubon a meškajú.
BaxxterGTI
07.12.11,19:33
Príspevky sa neposkytujú na služby v oblasti pohostinstva, dopravu a na výrobu a spracovanie komodít, uvedených v Prílohe č.I. Zmluvy o založení ES - na poľnohospodárstvo sú iné schémy pomoci.

To som chcel pocut, dakujem.