ljuko
07.12.11,17:12
Spravil som polovnicke skusky, teraz potrebujem ist na lesny urad a poziadat o vydanie polovnickeho preukazu a zaplatit clenske. Moja otazka znie, ake su tam poplatky za vydanie a za clenske? Dakujem za odpovede :)
buchač
07.12.11,16:45
Spravil som polovnicke skusky, teraz potrebujem ist na lesny urad a poziadat o vydanie polovnickeho preukazu a zaplatit clenske. Moja otazka znie, ake su tam poplatky za vydanie a za clenske? Dakujem za odpovede :)

Poplatky sú nasledovné:

Za vydanie poľovného lístka:

ročný PL 10,- €

5-ročný PL 40,- €


...členské je trochu iná káva ....

To sa odvíja od jednotlivých poľovníckych združení .......ale je možné aj ...

Člen združenia, ktorý zaplatí ročný ekvivalent vo výške X00,- €, nemusí, ale môže sa fyzický zúčastňovať aktivít združenia. Výnimku tvorí iba poľovnícka zábava, odchyt zajacov na ktorú musí zabezpečiť za seba primeranú náhradu.
.....všade je to iné (môže byť )....
ljuko
07.12.11,16:49
Ale cital som niekde, ze okrem ročný PL 10,- € alebo 5-ročný PL 40,- € sa plati na tomto urade aj nejakee clenske beez ohladu na to cci som clenom nejakeho zdruzenia, alebo nie. Proste ako co by vseobecne za to ze som vobec polovnik . Tak teraz neviem .
buchač
07.12.11,17:02
Ale cital som niekde, ze okrem ročný PL 10,- € alebo 5-ročný PL 40,- € sa plati na tomto urade aj nejakee clenske beez ohladu na to cci som clenom nejakeho zdruzenia, alebo nie. Proste ako co by vseobecne za to ze som vobec polovnik . Tak teraz neviem .

http://opkkeokolie.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=66:vydavanie-predlovanie-a-odnimanie-poovnych-listkov-po-novom&catid=36:komisiaosvetova