klaudia80
08.12.11,10:04
Dobry den,chcem si otvorit novinovy stanok a otazocka znie: "Ako a kde zacat?" Priestory mam,ako oslovit "noviny" "cigarety" ...atd,dakujem
IVETA N
09.12.11,14:23
cigarety môžeš nakupovať aj v metre tam povieš , že to je na ďalší, predaj.Tak isto tam môžeš kupovať aj drobný tovar ako žuvačka, všetky cukrovinky.
Musíš zavolať firme, ktora rozváža noviny a bude Ti ich každe ráno alebo ako sa s nimi dohodneš nosiť do stánku.Ak vydržiš do pondelku tak Ti zistím t.č. dvoch firiem ,ktoré sa zaoberajú distribúciou tlače pocelom Slovensku. Ale dala si sa na ťažky boj .Mala som tri roky novinový stánok v prenájme.

IVETA N
klaudia80
10.12.11,13:37
Dakujem za odpoved,uz co to mam zistene,ale tie ciselka by mi bodli,keby nahodou :) ....preco si myslis ze som sa dala na tazky boj? ...myslim ze gastronomia je este TAZSI boj :( mali sme 11r restauraciu a staci mi!! ...ale rada by som nejake tvoje skusenosti ,ak by si mala zaujem ,mohla by si mi nejake podarovat ,dakujem :)
IVETA N
12.12.11,07:17
Všetko ako budeš prosperovať závisí aj od lokality kde , máš stánok.Zober si , že cigarety napr. ,,GOLDENKY,, máš zisk ,,cca 0,13 centov od krabičky. Koľko ich musíš predať aby si mala zisk? Za noviny som mala 14% z predaja tlače , keď si zoberieš , že NOVY ČAS stojí 0,40 koľko ich musiš predať?.

IVETA N
to číslo napíšem.