sella
09.12.11,12:02
Milí poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o radu, ako je to s odvodmi pri uzavretí pracovnej zmluvy na skrátený pracovný čas a či sa takýto pracovný pomer započítava aj do dôchodku.
Veľmi pekne Vám všetkým ochotným ďakujem .
:confused:
Tweety
09.12.11,11:06
Milí poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o radu, ako je to s odvodmi pri uzavretí pracovnej zmluvy na skrátený pracovný čas a či sa takýto pracovný pomer započítava aj do dôchodku.
Veľmi pekne Vám všetkým ochotným ďakujem .
:confused: Odvody sú v rovnakej % výške ako u PP na normálny PČ. Kedže aj práca na SPČ je prácou na základe PZ, je to normálny PP započítavaný do dôchodku.
Mila123
09.12.11,13:37
Milí poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o radu, ako je to s odvodmi pri uzavretí pracovnej zmluvy na skrátený pracovný čas a či sa takýto pracovný pomer započítava aj do dôchodku.
Veľmi pekne Vám všetkým ochotným ďakujem .
:confused:
je potrebné uvedomiť si, že min. VZ zo zamestnania ako pre SP i ZP neexistuje.....
marcelaStanakova
28.08.12,09:26
Chceme zamestnávať našich pracovníkov na 2 hodiny denne , VZ minimálna mzda zaujímali by ma odvody do zdravotnej poisťovne z tejto mzdy , mesačne im to bude vychádzať CCA 90 EUR budú odovody z tohoto VZ ?
Tweety
28.08.12,09:26
Chceme zamestnávať našich pracovníkov na 2 hodiny denne , VZ minimálna mzda zaujímali by ma odvody do zdravotnej poisťovne z tejto mzdy , mesačne im to bude vychádzať CCA 90 EUR budú odovody z tohoto VZ ?
ÁNo.