Modrak
10.12.11,07:50
Dobrí deň všetkým poradakom.Prosím o pomoc.Davnejšie som si kupul mobil na paušal kedže som nebol schopný splácat faktury,dostal som sa až do situacie ked bol vydaný exekučný príkaz.Exekučný prikaz bol vydaný dňa 19.12.2002 na čiastku 14 444,-sk plus sudne trovy a trovy exekucie vo výške 10 020,-sk.Poslednu splatku som uhradil 27.12.2004 dokopy uhradene 14 000,-sk.No potom poviem pravdu som sa na to vykašlal a ostalo tam tych 10 020,-sk.Ku dnešnemu dňu sa mi ani nik neozval ani ma nijak nekontaktovali.Chcem sa teda spýtať môže bit tato pohľadavka premlčaná?Ešte jedna zvlaštnost u môjho prípadu mal som aj dobrú pracu a je mi dost podozrive že mi nezablokovali ani učet v banke ani ma nijak inač nekontaktovali pocelu tu dobu.Chcem daako tento prípad dotiahnut do konca aš jedného dna tam nebude obrovská suma.prosím poradte mi ako ďalej a čo stým všetkym pekne ďakujem za odpovede
pepsikova
10.12.11,07:13
...tak táto pohľadávka nie je premlčaná...čaká sa na úroky, čím vyššie, tým lepšie..pre tvoju nedbalosť nie moc dobre...a neboj, ak ti príde od exekútora oznámenie o vymáhaní dlhu, bude tam tých úrokov požehnane a príde aj na to, že ti zablokujú účet,zoberú auto, zrekvirujú majetok...a čo s tým, nuž, zaplatiť skôr, ako zostaneš na ulici...
...je tu dosť tém o exekúciách,nájdi a prečítaj...a budeš v obraze...
hubatá
10.12.11,07:41
pán Modrák, to načo zakladáte 2 témy? Potom sa tu zle orientuje, vytvorili ste tému dokonca aj s tou istou sumou. Pepsi, veď má založenú tému s týmto istým názvom - akurát tam chýba pomlčka a slovíčko plnenie.
pepsikova
10.12.11,07:44
...hub, viem..lenže niekomu sa ťažko vysvetľuje jedenkrát...až keď to dostane zdupľované, pochopí, o čom to je...síce sa malokedy poučí aj vo dvoch témach,ale dlžníci sú už raz takí...