Avdika
11.12.11,09:39
Dobry den, potrebovala by som poradit ohladne vyplaty. Nejako sa mi to nezda. V oktobri som odpracovala 21 dni a mala som 10,50 hod. nadcas. V novembri som odpracovala 16 dni, z toho bol 1 sviatok, mala som 2 paragrafy a 4 dni dovolenku a 8 hod. nadcas. Ked si to tak zhruba vezmeme, mohla som mat za november este nizsiu vyplatu ako za oktober? Dakujem za radu.
Tweety
11.12.11,08:58
Dobry den, potrebovala by som poradit ohladne vyplaty. Nejako sa mi to nezda. V oktobri som odpracovala 21 dni a mala som 10,50 hod. nadcas. V novembri som odpracovala 16 dni, z toho bol 1 sviatok, mala som 2 paragrafy a 4 dni dovolenku a 8 hod. nadcas. Ked si to tak zhruba vezmeme, mohla som mat za november este nizsiu vyplatu ako za oktober? Dakujem za radu.Teoreticky mohla, mohla to ovplyvniť dovolenka, kedže je preplácaná priemerkou.
Mila123
11.12.11,09:10
súhlasím s Tweety , za 11 si mala iba 8 hodín nadčasu, v 10 o 2.5 hodiny viacej.....
KEJKA
11.12.11,09:13
ak si mala v II.Q. nižšiu mzdu ako teraz - bez náhrad dovoleniek, PN apod., tak ti k 30.9. vychádza nižšia priemerka ako máš od oktobra. dpvolenka a §§-y sa platia priemerkou, tam ti môže vyskočiť slušný rozdiel. a ten nadčas o 2,5 h. menej, to je tiež rozdiel do mínusu. Ale pozri si na páske pre istotu, či máš sviatok zaplatený, resp. započítany do fondu.