Tartarus
11.12.11,17:01
Dobrý deň

Mám pár otázok nľudí ktorý majú skúsennosti s bazárom.
1. Ake mesačne tržby v priemere môžem očakávať, ktoré mesiace idu viac a ktoré menej. ( Viem že odpoveď záleži od polohy bazáru, od cien, tovaru atď. ale chcem len nejaky prehľad čiže ak niekto má/mal bazár alebo v ňom bol aspoň zamestnaný tak by mi mohol napisať jeho priemernu mesačnú tržbu, poprípade najvyššiu a najnižšiu tržbu ako dosiahol.)
2. Na čo si dať pri bazáre pozor
3. Je možnosť účtovať len na Paragón ?




Za odpovede vopred Ďakujem
mattto
11.12.11,17:13
ľudia, vy to s tými otázkami myslíte vážne? :) "aké tržby môžem očakávať" načo ti to je? akú výpovednú hodnotu to bude mať? Keď budeš očakávať 3000 EUR mesačne, začneš míňať viac, ako keď budeš očakávať 1200 EUR? O povinnosti ERP tu je desaťtisíc príspevkov a bolo tam zodpovedané všetko
lujza.j
11.12.11,17:24
Tartarus
11.12.11,17:46
Jedna sprostejsia odoved jak druha ! Uz neviem ako blizsie specifikovat kto ? ako? a preco ? mi ma odpovedat na moj dotaz. Pokial nechces pomoct a napisat nieco k teme co pomoze nepis racej vobec. Za tych par rokov co som na porade som sa este asi poriadnej rady nedockal. Ak ste tu taky podnikania skusenny ako sa tvarite tak sa snazte pomoct a nie podcenovat zosmienovat atd.

Kto nechce pisat k teme ani nepiste
:mad: