Žabinka
12.12.11,10:04
Mám pokladňu Elcom Euro100 prepojenú s MRP sklad. Idem ju dať prerobiť na fiškálnu, ale mám obavy, či pokladňa bude potom spolupracovať s MRP. Robili ste už niekto takúto fiškalizáciu a funguje vám to? Nie je mi jasné, ako bude fungovať funkcia VKLAD, VÝBER hotovosti, ÚHRADA FAKTÚRY, či si to mám nastaviť v sklade, alebo sklad bude fungovať ako doteraz, a tieto funkcie budem realizovať len cez pokladňu? Ďakujem za pomoc.
focko
16.12.11,13:12
Máš MRP univerzálny, vizuálny alebo K/S?

[#1 EDIT]
vizuálny a K/S to podporuje univerzálny len FT
Žabinka
16.12.11,13:20
MRP vizuálny. V príručke od pokladne som našla čosi o vklade hotovosti a výbere hotovosti, ale o úhrade faktúry som tam nenašla nič. Predpokladám, že to budem riešiť cez sklad, nastavením DPH 0%? Neviem, dnes si má prísť technik pre pokladňu, dúfam, že dostanem inštrukcie.
Žabinka
19.12.11,15:19
Takže dnes pán technik doniesol pokladňu, ale prekvapil ma svojim zistením. Na mojej pokladni boli od začiatku nastavené hladiny v poradí 0%, 10%, 20%. Povedal, že sa s tým doteraz nestretol, že to má byť v opačnom poradí. Neviem, prečo to mám tak nastavené, či to súvisí s programom MRP. Urobil fiskalizáciu, pokladňa sa kamaráti s MRP, až na to, že sa mi nedá urobiť úhrada faktúry cez pokladňu, lebo vraj softvér pokladne je nastavený na hladiny opačné ako mám ja, teda 20%, 10%, 0% je úhrada faktúry. Čiastočne tomu aj rozumiem, akurát nerozumiem, ako mám teraz robiť bloček na úhradu faktúry. Môžem si v MRP sklade urobiť kartu s názvom Úhrada faktúry s 0% DPH, alebo takto nie je možné? Technik povedal, že to už nejde opraviť, keď je urobená fiskalizácia, ale ešte sa skúsi poinformovať. Prosím o vaše názory, kto sa tomu rozumiete.
focko
31.12.11,16:56
Šlo by to len možnosť zmeniť DPH je vo fiškálnej pamäti limitovaná