aicul
12.12.11,21:29
....ako dokladovať vlastný výrobok, šlo by o predaj ručne háčkovaného tovaru ( čiapky, šaly a pod.) na vlastnej predajni...ohladne označovania a symbolov mám overené, ide mi o to, ako to obhajiť pred kontrolou ( soi a pod.) , treba viesť nejakú evidenciu o každom jedom výrobku? trebars zošit, kde uvediem aky materiál: vlnu či bavlnu som použila, spotreba, cena materiálu ( cena za VOC či MOC? ) , ak používam vlnu, ktorú aj predávam, musím mať ešte zvlášť nejaký certifikát o vhodnosti materiálu? Trebalo by mi radu, od niekoho kto vyrába a predáva vlastný tovar na vlastnej predajni-kamennej , nie e-shope, je jedno či šije alebo robí ikebany....
tictac7
12.12.11,20:33
láskavo sa rozhodni, kde si necháš otázku. Keď ju raz položíš v inej téme, nezakladaj o 4 minúty novú tému s tou istou otázkou. Jedno zadanie si láskavo vymaž:mad:

http://www.porada.sk/t61835-p2-predaj-vlastnych-vyrobkov-vo-vlastnej-predajni.html
aicul
12.12.11,21:04
Očakávala som radu, nie kritiku...otazku som položila ešte raz kvôli tomu, že tamta téma bola o účtovníctve, nevedela som, že sa dá otazka zmazať, dlho som tu nebola.