R@dos
12.12.11,23:11
Ahojte, chcem sa spitat chcem brat od znameho klub ktory je v prevadzke a funkčni ale chceme to riešit takto že to vezmem na prenajom ale budova od ktorych si prenajima priestori nesmie nechavat prenajimat priestori dalšej osobe preto sa chcem spitat či sa da to spravit tak že sa stanem prevadzkar a prevezmem tak plnu moc nad klubom ako aj zodpovednost a ak ano mozete mi tu hodit nejaky vzor ako mam tu zmluvu spisat hlavne aby to tam bolo tak zakomponovane ze zodpovedam za priestori a všetky škody hradim ja čo sa počas mojej prevadzky poškody možete mi s tim niekto pomoct moc dakujem bolo by to na dobu neučitu s vypovednou lehotou 3 mesiace vopred neviem či ma niekto chape ešte raz diky za
tictac7
13.12.11,05:24
pepsikova
13.12.11,05:35
...radoš, ty si radšej nájdi právnika, čo ti tú zmluvu zosmoklí, lebo s tvojou slovenčinou by ani podpísaná 12 svedkami nemusela byť pravda...no a daj si na papier všetko, čo tu píšeš, pridaj ešte čo ťa napadne a čo je dôležité(napr. energie) a potom píš zmluvu..
srska
13.12.11,05:59
radšej nech sa spije:) a potom veci na papier
pepsikova
13.12.11,06:23
mimotemy..joj, mojko, to mu neraď..lebo sa spyje a bude panta!:D
R@dos
13.12.11,17:51
tak prepačte že sa informujem blbe komentare nepotrebujem neviem nařo je toto forum ked nie na informacie pre začinajucich tak prepačte že som sa spital