dragonfly
13.12.11,17:54
Dobrý večer,
pri upratovaní ústrižkov som zistila, že som pri platení poistného do ZP a SP uviedla dva mesiace po sebe rovnaký špecifický symbol, teda ako by som dva krát platila za ten istý mesiac. Ide o mesiac september a október. Poraďte mi mám napísať do poisťovní a vysvetliť im situáciu, alebo myslíte si, že si to vedeli sami priradiť? Nerada by som, aby mi vznikli nejaké nezrovnalosti v platbách, aby oni nemali zaznačenú chýbajúcu platbu.
Ďakujem
migelovci
15.12.11,07:35
Podla mna si to priradia, ale pre istotu by som im napisala e-mail. Staci to aj e-mailom aby si mala istotu. Je lepsie keby aj robili v buducnosti nejaky problem sa preukazat tym e-mailom a ich odpovedou.
KEJKA
15.12.11,07:41
Dobrý večer,
pri upratovaní ústrižkov som zistila, že som pri platení poistného do ZP a SP uviedla dva mesiace po sebe rovnaký špecifický symbol, teda ako by som dva krát platila za ten istý mesiac. Ide o mesiac september a október. Poraďte mi mám napísať do poisťovní a vysvetliť im situáciu, alebo myslíte si, že si to vedeli sami priradiť? Nerada by som, aby mi vznikli nejaké nezrovnalosti v platbách, aby oni nemali zaznačenú chýbajúcu platbu.
Ďakujem
s tým si nemusíš robiť starosti, oni si to priradia možno dva razy na ten istý mesiac, ale vidia preplatok a ten následne započítaju na nedoplatok nasl.mesiaca.
Mám EZU, tiež sa skôr zaplatilo, následne opravili mzdy, výkazy som poslala správne, ale klient stihol zaplatiť pôvodnú čiastku. Doplatok pár centov som napočítala do ďalšej platby. Vidím saldo a zostaok je nulový=spárovaný.
dragonfly
16.12.11,14:18
ďakujem za odpoveď, napíšem im pre istotu mail, aby náhodou nerobili v budúcnosti problémy