IvanaRF
14.12.11,10:29
Projekt REGIONFEMME Vám v roku 2012 ponúka ženám bezplatne účasť na:

- Akadémií pre začínajúce podnikateľky ( kurz Začíname podnikať )- pre tie ženy, ktoré plánujú v blízkej dobe začať podnikať. 10 kurzov z rôznych oblastí podnikania, napr. účtovníctvo, právne minimum, podnikateľský plán... ( kurz začína na jar 2012 ), ktoré Vám zásadne pomôžu v začiatkoch podnikania..

- Akadémií pre začínajúce podnikateľky ( kurz Podnikáme ) – pre už podnikajúce ženy. 10 kurzov z rôznych oblastí podnikania: zmluvné právo, kalkulácia nákladov, riadenie výkonnosti.. Kurz začína na jeseň 2012. - Kurzy Vám pomôžu zefektívniť vlastné podnikanie..

- Seminároch ( podnikateľské prostredie v Rakúsku, softskills )

- Výročnom seminári ( softskills )

-Stretnutí slovenských a rakúskych podnikateliek v Bratislave

- Konzultáciách o možnostiach podnikania v Rakúsku

- Stretnutiach podnikateliek – Kluby REGIONFEMME

- Možnosť pridania svojej ponuky, dopytu do databázy slovenských a rakúskych podnikateliek

Prehľad o podujatiach a prihlášky nájdete na: www.regionfemme.eu pod Podujatia, aktuálne podujatia a na Facebooku Regionfemme .
Účasť na podujatich je bezplatná.

Tešíme sa na Vás ! Ing. Ivana Kondášová – manažérka projektu, email: ivana.kondasova@sopk.sk a Mgr. Daniela Grznárik – manažérka vzdelávania, email: daniela.grznarik@sopk.sk
luckysun
13.01.12,19:31
Dobry den.
Chcela som sa opytat, ci neviete o nejakom podobnom vzdelavani pre zeny na Vychodnom Slovensku.
Vopred dakujem za odpoved.
S pozdravom Lenka
blavaciko
13.01.12,21:04
mama bola vcera a musim povedat ze odchadzala velmi, velmi spokojna
Darina1234
13.01.12,21:08
reklama
kopretinka
13.01.12,21:28
reklama
máš niečo proti vzdelávaniu žien?
Darina1234
13.01.12,21:39
máš niečo proti vzdelávaniu žien?
A ty si kto, ze sa ma na to pytas
blavaciko
13.01.12,22:01
suhlasim s darinou, ze je to reklama a nemala by tu byt. tato tema tu uz raz predtym bola a neviem ci nebola dokonca zmazana, pretoze inzercia ma samostatnu kategoriu.
kazdopadne, mama si chvalila... len spominala ze tam boli ludia, ktori hladali uplne ine veci, co trosku vadilo...
Samantha
15.01.12,10:27
A robíte kurzy či nejake podujatia aj na Východnom Slovensku??
korela
15.01.12,16:22
Dobry den.
Chcela som sa opytat, ci neviete o nejakom podobnom vzdelavani pre zeny na Vychodnom Slovensku.
Vopred dakujem za odpoved.
S pozdravom Lenka


A robíte kurzy či nejake podujatia aj na Východnom Slovensku??

http://zzvp.sk/index.php?mod=page&id=134
luckysun
15.01.12,19:37
Dakujem, tuto stranku som nasla, ale zatial tam nic nie je..
korela
15.01.12,21:20
Skúste im napísať mail, alebo zavolať, nejaké info vám dajú o sebe. Už je situácia iná ako pred 20 rokmi. :-(
IvanaRF
18.01.12,16:10
V rámci tohto ženského projektu ponúkame rôzne semináre o podnikaní v Rakúsku, softskillové semináre, konzultácie o podnikaní v Rakúsku, simulačné hry, stretnutia podnikateliek, kluby podnikateliek, stretnutia s rakúšankami, AKADÉMIA, ktorá Vám odštartuje podnikanie.... naozaj veľa zaújmavých podujatí. Nejde o reklamu ale o ŠÍRENIE informácií. Účasť je bezplatná, nakoľko ide o projekt EU a náklady hradí EU, MV SR a SOPK.
Viac info na www.regionfemmme.eu (http://www.regionfemmme.eu) prípadne na facebooku. Nájdete aj kontakty. Ste vítané na podujatiach ! Využite šancu. !
Samantha
18.01.12,16:42
Dovolím si súhlasiť s IvanouRF že pokiaľ ich aktivity nie sú spoplatnené ale ponúkajú sa zdarma vrámci nejakého projektu, tak potom neide o reklamu a je dobré že to tu dali... opravte ma ak sa mýlim...
Ale stále neviem či neplánujete robiť nejaký projekt aj na východe slovenska.
IvanaRF
19.01.12,07:34
Projekt Regionfemme má uzemnú platnosť prihraničné územie SR a Rakúsko. Kurzy sa konajú v Bratislave.
Myslím, že projekt Ambasádorka ponúka nejaké kurzy po celom Slovensku.
IvanaRF
19.01.12,07:36
Projekty podporované EÚ tu fungujú dosť dlhú dobu a sú bezplatné a väčšina z nich aj dosť kvalitná. Projekt Regionfemme beží od 2009 a sú podujatia na ktorých je aj okolo 80 žien a sú spokojné. To o niečom svedčí. Treba sledovať termíny podujatí a témy. Naozaj sa oplatí.